Черговий плюс до тисяч українців-біженців, які сформуть надійний айтішний тил

Найбільший національний проєкт з працевлаштування українців-біженців в ІТ-сферу продовжує діяти. “В планах навчтити і працевлаштувати більше двох тисяч з 6 тисяч бажаючих, які вже зареєструвались на програму - Доброго вечора - ми з України! Це соціальна ініціатива спрямована на працевлаштування біженців, які постраждали від війни та УБД з росією, яку започаткували викладачі і випускники Вінницької ІТ-Академії півроку тому. Ми не маємо жодного сумніву, що Україна переможе і робимо все можливе, щоб кожен українець, мав змогу повернутись до гідного життя в Україні і підтримувати українських захисників” - зі слів Романа Мельника, директора Вінницької ІТ-Академії - один із ініціаторів проєкту.

Проєкт передбачає - інтенсивне навчання біженців, переселенців та учасників бойових дій найбільш затребуваних айтішних спеціалізацій - програмування, мануальне і автоматизоване тестування, веб-дизайн та проєктний менеджмент. І персональний супровід кожного/ї до працевлаштування за спеціальністю. Для цього ми розробили програми інтенсивного (заняття проходять 4-6 днів/тиждень) навчання: Веб-дизайнер UI / UX, Мануальний тестувальник, Проджект-менеджер в ІТ, Автоматизоване тестування, Java-розробник, Frontend-розробник, JavaScript-розробник, Python-розробник та інші.

“З досвіду навчання в ІТ-Академії, і вже більше 4-ох років викладання. За підтримки - партнерських організацій і айтішників, чиї експертиза і ресурси дуже важливі, щоб наповнити проєкт реальним змістом. Ми змогли б організувати інтенсивне навчання і забезпечити роботою в ІТ-індустрії, не тисячі, а - десятки тисяч українців щороку” - впевнений Олександр Панченко - керівник проєкту, тімлід в ІТ-компанії.

Алгоритм дій простий, як для айтішників ;-)

  1. Відповідати критеріям відбору - біженець, ВПО чи учасник бойових дій проти росії

  2. Маючи сильну мотивацію, бажання та час на навчання (не менше 4 годин щодня), зареєструватись на сайті проєкту

  3. Долучитись до ТГ-групи

  4. Пройти вступні онлайн-модулі - вступ до програмування, елементарної математики та англійської для початківців

  5. Пройти коротке опитування чи інтерв’ю із менторами проєкту на визначення готовності до інтенсивного навчання

  6. Формування груп за спеціалізаціями

  7. Власне інтенсивне онлайн-навчання з будь-якої точки України чи світу

  8. Працевлаштування на позицію джуна за спеціальністю

  9. Сплата податків в Україні і допомога ЗСУ.

*Після навчання - сплата податків в Україні є обов’язковою умовою участі в проєкті!

Наразі, більше 1000 учасників на 4-му етапі і перші два потоки майбутніх програмістів і автоматизованих тестувальників та мануальних тестувальників, веб-дизайнерів і проджект-менеджерів - вже проходять навчання!

Сьогодні ще одна група, яка дійшла до 7-го етапу та відібрана для подальшого інтенсивного навчання за спеціалізацією - Програмування, яке розпочнеться 31 жовтня:

*Список доповнюється

1.  

Максим Тесленко м. Харків. м. Жовті Води.

2.

Олександр Мелешко   м. Авдіївка м. Старокостянтинів  

3.

Оксана Барташ м. Чернігів м. Вінниця

4.

Дар‘я Журавльова м. Запоріжжя м. Запоріжжя

5.

Віолетта Юрченко смт. Бородянка  

смт. Бородянка

6. Ольга Чумбаш Маріуполь Німеччина, м. Хемніц

 

*Запрошуємо усіх небайдужх, ініціативних, хто має компетенції або хоче допомогти проєкту, як партнер, бізнес, викладач чи ментор долучайтесь до нашої ініціативи. Кожна, навіть найменша, підтримка зробить Україну сильнішою та наблизить нас до перемоги!

Крім цього, Вінницька ІТ-Академія відкрила доступи до своїх спеціалізованих онлайн-курсів англійської мови айтішникам і усім тим українцям, хто бажає ними стати.

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам! Підтримайте ініціативу Вінницької ІТ-Академії допомоги ЗСУ:ДОПОМОГТИ. Крім того, ми постійно виготовляємо патріотичні брендові футболки кошти з яких ідуть на допомогу для українських захисників, які на передку - каталог футболок.

*ВАЖЛИВО - не користуйтесь російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно.

Ми у соцмережах: YouTube Facebook Instagram Telegram-канал

 

Якщо у вас виникли побажання чи питання про те, як ви можете долучитись, будь ласка, зв’яжіться з нами:

тел. +38-067-431-19-21, еmail: robotamolodi@gmail.com

Щоб підтримати нашу благородну справу, будь ласка, відвідайте сторінку: Молодіжного центру працевлаштування