Програма працевлаштування в ІТ для біженців та УБД

Вже більше року діє наймасштабніша національна приватна ініціатива працевлаштування в ІТ-індустрії біженців, які постраждали від жорстокої війни росії проти України та демобілізованих учасників бойових дій з російськими загарбниками - Доброго вечора - ми з України!

“Як ніколи, ми наразі розуміємо, що маємо докласти максимум зусиль, щоб сформувати надійний економічний айтішний тил. Саме час усім українцям робити економіку нашої держави сильною та незалежною і тим, хто закордоном повертатись, а тим, хто в Україні робити все аби жодна гривня не була вивезена з України. Тому навесні 2022 року започаткували і розвиваємо соціальний проект працевлаштування українців, які постраждали від війни з росією” - Роман Мельник, директор Вінницької ІТ-Академії.

Проєкт передбачає - інтенсивне навчання біженців, переселенців, які постраждали від війни  та демобілізованих учасників бойових дій найбільш затребуваних айтішних спеціальностей. Це програмування, мануальне і автоматизоване тестування, веб-дизайн та проєктний менеджмент. І персональний супровід кожного/ї до працевлаштування в ІТ-індустрії за спеціальністю, якої навчались.

*Після навчання - сплата податків в Україні є обов’язковою умовою участі в проєкті!

Для цього профільні факультети Вінницької ІТ-Академії спільно із ІТ-компаніями розробили програми інтенсивного (заняття 4-6 днів/тиждень) навчання за спеціалізаціями:

UI/UX Design Engineer

Manual QA Engineer

Project Manager

Automation QA Engineer

Java Software Engineer

Frontend Software Engineer

JS Software Engineer

Python Software Engineer та інші.

Для участі у програмі Доброго вечора - ми з України! потрібно пройти наступні етапи:

  1. Відповідати критеріям відбору - біженець, ВПО чи учасник бойових дій проти росії

  2. Маючи сильну мотивацію, бажання та час на навчання (не менше 4 годин щодня), зареєструватись на сайті проєкту і бути готовим до працевлаштування після навчання

  3. Долучитись до Слак-каналу

  4. Пройти вступний онлайн-курс - IT Start

  5. Пройти коротке опитування потім інтерв’ю із менторами проєкту на визначення готовності до інтенсивного навчання

  6. Формування груп за обраними ІТ-спеціалізаціями

  7. Власне інтенсивне онлайн-навчання з будь-якої точки України чи світу

  8. Працевлаштування на позицію джуна за обраною спеціалізацією

  9. Сплата податків в Україні і допомога ЗСУ.

 

Наразі, більше 1000 учасників на 4-му етапі і перші чотири потоки майбутніх програмістів і автоматизованих тестувальників та мануальних тестувальників, веб-дизайнерів і проджект-менеджерів - вже проходять чи завершують навчання!

Запрошуємо усіх небайдужих, ініціативних, хто має компетенції або хоче допомогти проєкту, як партнер, бізнес, викладач чи ментор долучайтесь до нашої ініціативи. Навіть найменша, підтримка зробить Україну сильнішою та наблизить нас до перемоги! Ваша експертиза і ресурси дуже важливі, щоб проєкт розвивався і зміг забезпечити роботою в ІТ-індустрії десятки тисяч українців щороку!

!!! Зважаючи на великий інтерес до програми, ми підготували відповіді на питання, які часто виникають.

Раніше Вінницька ІТ-Академія відкрила безкоштовний доступ для всіх українських айтішників до власних онлайн-модулів для самостійного вивчення англійської мови.

Якщо у вас виникли побажання чи питання про те, як ви можете долучитись, будь ласка, зв’яжіться з нами:

еmail: robotamolodi@gmail.com

Щоб підтримати нашу благородну справу, будь ласка, відвідайте сторінку головного партнера: Молодіжний центр працевлаштування

 

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно.

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам!

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота

 

*Увага! Програма не доступна на росії та інших країнах, які підтримують окупанта!