7 порад з вивчення англійської - швидко і результативно!

В Україні англійську можуть запровадити, як офіційну мову ділового спілкування?

Володіння англійською мовою - це не просто “плюс до карми”, а обов’язкове уміння для кожного, хто прагне цікавої роботи, кар’єрного росту та гідної зарплати, а відтак сформувати надійний тил для українських захисників. 

Україна до цих пір так і не говорить англійською(( Ми вивчаємо англійську з дитячого садка, потім в школі та ВНЗ, репетитори, курси, проходимо онлайн навчання - але уникаємо розмови коли до нас звертається іноземець. Із знаннями англійської людина отримує доступ до інформації, яку відкриває нам Інтернет, світові ЗМІ, освітні програми та курси, міжнародні бібліотеки тощо.

Щоб швидко вивчити англійську можливо, потрібно поринути в англомовне середовище, говорити часто, наскільки це можливо, спілкуватися з носіями мови, щодня навчатись та розширювати свій словниковий запас актуальними, сучасними фразами.

Чи існують “меджік” способи, як швидко, легко та невимушено вивчити іноземну мову?

Вінницька ІТ-Академія - навчальний заклад, який добре відомий організацією результативних навчальних процесів, ділиться простими, але дієвими порадами успішного вивчення англійської мови:

Порада 1.

Практикуй вивчення іноземної щодня. Чудово виробити звичку займатися англійською кожен день. Систематичні заняття по 30 хвилин в день принесуть хороший результат для покращення та підвищення рівня володіння іноземної.

Порада 2.

Завантаж застосунок для вивчення англійської мови. Використовуйте свій вільний час з користю, на просторах інтернету широке розмаїття застосунків на будь-який смак та рівень. Погодьтеся, що корисніше поповнювати свій словниковий запас, аніж грати у мобільні ігри чи бездумно гортати стрічку в соцмережах.

Порада 3.

Підпишися на подкасти або канали з вивчення англійської у соцмережах чи інтернет ресурсах. Ефективний та популярний метод вивчення іноземної - це підписка в соцмережах на носія мови чи канал. Подобається гумор? Політика? Ведення блогу? Приготування їжі? Підпишися на цікаві теми та блогерів, які тобі подобаються і разом з ними вивчай, практикуй, вдосконалюй мову. 

Порада 4.

Читай професійну літературу англійською. Хороша англійська книга - це ні з чим незрівнянне задоволення, натхнення і привід задуматися про щось важливе. Крім того, це відмінний ресурс для розширення словникового запасу, розвитку навичок читання, зміцнення знань по граматиці й орфографії. Знайти професійні, корисні підручники з вивчення англійської для ІТ-сфери можна на освітній платформі INTITA.

Порада 5.

Бери участь у English марафонах. Мовний марафон - це онлайн-програма, під час якої учасники виконують завдання у визначений термін. Зазвичай викладачі англійської, блогери і коучі проводять такі випробування безкоштовно або за невелику плату. Мета - прокачати різні мовні навички, в залежності від тематики та тривалості.

Ти також може прийняти участь у English марафоні чи безкоштовних розмовних клубах від Вінницької ІТ-Академії, слідкуючи за нашими подіями в соцмережах.

Порада 6.

Зареєструйся на курс інтенсивного вивчення англійської мови “Deep Dive into English” та з головою поринь в англомовне середовище. Курс особливо корисний для тих, хто хоче подолати мовний бар'єр, спілкуватися з англомовним клієнтом чи Native Speaker або пройти співбесіду в іноземну компанію.

Порада 7.

Слухай новини англійською. Якщо не завжди знаходиш час аби читати англійською, а вимову багатьох слів необхідно шукати у словнику, можна вивчати іноземну слухаючи новини. Завжди свіжа та актуальна інформація, яка дозволить не тільки практикувати іноземну, а й бути в курсі останніх подій та новин.

Вивчення англійської мови вимагає багато часу та терпіння, але цей процес можна урізноманітнити цікавими та ефективними способами. Грайте в ігри, розв'язуйте кросворди, співайте пісні, читайте комікси англійською, відвідуйте курси, переглядайте фільми і не хвилюйтеся надто щодо помилок, адже на помилках вчаться!

Більше можливостей вивчати Англійську мову: https://english.intita.com/ 

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам! Підтримайте ініціативу Вінницької ІТ-Академії допомоги ЗСУ: https://mre.uspih.vn.ua/. Крім того, ми постійно виготовляємо патріотичні брендові футболки кошти з яких ідуть на виготовлення спеціальних сухпайків для українських захисників, які на передку - каталог футболок.

*ВАЖЛИВО - не користуйтесь російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно.

Ми у соцмережах: YouTube   Facebook    Instagram   Telegram