Управління дронами в Школі Хакерів

Вінницька ІТ-Академія чітко усвідомлює, що майбутнє настає вже сьогодні. І попри війну і жахіття сьогодення наша надзвичайно важлива задача стати вагомою частиною цього майбутнього. Тому ми постійно оновлюємо наші програми, створюючи нові освітні напрямки і впроваджуючи нові курси. І Школа хакерів не виключення. Навпаки. Наш дитячий напрямок найбільш динамічний. Бо “Завтра” наших дітей формуємо ми сьогодні!

До чого тут дрони? Цей пристрій в розумі українців останнім часом щильно асоціюється з терористичними атаками росії, руйнуваннями і жахом повітряних тривог. Нажаль. Бо це як сокира. В руках маньяка це зброя, в руках теслі - це затишний і захищений будинок.

У цифрову епоху, коли технології стрімко розвиваються, раннє ознайомлення дітей з інноваційними ідеями та навичками є ключовим для підготовки молодого покоління до викликів майбутнього. Захоплюючий та надзвичайно актуальний наразі напрямок, який в співпраці із школою Irbis, ми інтегруємо програму підготовки майбутніх айтішників — це курс з управління дронами для дітей.

І цьому є багато пояснень.

Розвиток технічних навичок:

Управління дронами — це більше, ніж просто гра. Це можливість оволодіти базовими технічними навичками, такими як програмування, робототехніка та робота з обладнанням. Діти, які беруть участь у курсі з управління дронами, вивчають принципи польоту, керування дронами та навіть основи дизайну дронів. Ці навички створюють міцну основу для їхньої подальшої освіти та кар'єри в галузі технологій.

Стимулювання творчості та інженерного мислення:

Управління дронами вимагає від дітей не лише технічних навичок, але й креативного мислення. Вони повинні розв'язувати завдання, які вимагають нестандартного підходу та винахідливості. Відкриття нових способів використання дронів для різних завдань стимулює творчість та розвиває інженерне мислення, яке може бути корисним у будь-якій галузі.

Навчання відповідальності та безпеки:

Управління дронами також надає можливість навчати дітей відповідальності та безпеки в технологічному середовищі. Вони повинні розуміти правила та обмеження щодо використання дронів, а також розуміти наслідки неналежного керування. Ця уважність до деталей сприяє формуванню відповідальних громадян, які усвідомлюють важливість безпеки в технологічному світі.

Підготовка до майбутнього:

Сучасний світ вимагає гнучких та технологічно освічених фахівців. Участь у курсі з управління дронами дає дітям не лише конкретні навички, а й розширює їхні горизонти щодо можливостей, які пропонує майбутнє. Ці навички можуть стати основою для вибору професії в області інженерії, технологій або навіть допомогти в розумінні та застосуванні новітніх інновацій.

Отож, курс з управління дронами для дітей — це не лише розважальна діяльність, але і потужний засіб розвитку їхніх технічних, творчих та відповідальних навичок. Щоб підготувати молоде покоління до викликів технологічного майбутнього, стимулюючи їхній розвиток та сприяючи зростанню та успіху.


В Школі хакерів із школярів виховуються справжні професіонали, які розуміють суть роботи. Тут учні можуть спробувати себе за такими напрямками IT-спеціалізацій: Інтернет програмування, Програмування на мовах С/С++, Веб-дизайн, Логіка та алгоритмізація, Англійська мова для ІТ. Далі діти поглиблюють свої знання та вивчають Бази даних, JS, PHP, Python, Java, GitHub, програмування Arduino тощо.

Наші учні працюють над власними проєктами у командах, отримують навички сучасних підходів розробки айтішних продуктів, спілкування з замовниками та втілюють в життя власні шалені ідеї. 

Бажаєте, щоб Ваша дитина отримала якісну освіту із супроводом до працевлаштування?

Реєструйтесь вже на сайті: https://hack.intita.com/

Швидка консультація за номером тел: +38-063-189-22-56

Формуємо надійний айтішний тил для українських захисників!

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам!

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота