Get Strong - ставай сильним

Як допомогти малому бізнесу вийти на якісно новий рівень організації своєї діяльності шляхом використання сучасних методів, підходів і інструментів для зростання? 

Наша відповідь - програма Get Strong!

Сучасний український малий бізнес переживає непрості часи і потребує більше знань і компетенцій у розширенні своєї діяльності - збільшенні цільової аудиторії, автоматизації своєї роботи, користування сучасними інструментами продажів та ведення бізнесу онлайн.

Маючи досвід реалізації пілотного проекту, розуміємо, що більшість малого бізнесу потребує комплексної підтримки в умовах війни. Тому програма підтримки реалізується в два етапи: 

  • Перший етап програми включає - створення сайтів для учасників і навчання цифрових інструментів для автоматизації бізнес-процесів для стрімкого і ефективного виходу в Інтернет. 

  • Другий етап передбачає - комплексне навчання і супровід від аналізу, бізнес-планування та маркетингу і продажів в Інтернеті, легалізації своєї діяльності, ведення бухгалтерського обліку, навиків роботи в умовах нестабільності та обмежених ресурсів, використання сучасних і нестандартних підходів в організації підприємницької діяльності та консолідації зусиль.

Після чого буде розроблено безкоштовний онлайн-курсу “Використання цифрових інструментів та їх інтеграція для ефективної організації роботи малого бізнесу та розширення ринків” з відео, текстовим контентом, тестами та видачею сертифікатів.

Проведення навчань для представників малого бізнесу з організації і переформатування своєї діяльності за допомогою цифрових інструментів, допоможе їм максимально автоматизувати свою роботу і звільнитись від щоденних рутинних процесів, що дозволить ефективно розвиватись в умовах обмежених ресурсів.

Вивчення бізнес-планування та сучасних маркетингових підходів та імплементація їх в своїй подальшій діяльності дозволять учасникам розробляти стратегії розвитку кожного окремо і в співпраці один з одним. Готувати проекти на отримання грантів від фондів та держави (єРобота тощо), розширювати ринки. Супровід в реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності дозволить легалізувати їхні послуги (репетитор, курси, тренери, студії, гуртки тощо) і вести свою діяльність в правовому полі, сплачуючи податки в Україні.

Залучення до виконання проектів студентів Вінницької ІТ-Академії дозволяє їм отримати практичний досвід розробки, дизайну, взаємодії із реальним замовником, який необхідний для отримання своєї першої роботи айтівцями-початківцями.

Якщо Ви репетитор, тренер, коуч, керівник курсів, гуртків, навчальних центрів, навчальних закладів або Ваш бізнес прагне невпинного розвитку і навчання, скористайтесь можливістю прийняти участь в програмі – БЕЗКОШТОВНО!

Щоб прийняти участі в програмі підтримки, приєднуйтесь до -  групи українських освітніх провайдерів та заповніть просту Анкету на сайті

*В першу чергу допомога надається релокованим бізнесам та ВПО, які бажають започаткувати власну справу.

Список розроблених сайтів для розвитку малого бізнесу:

Сторінка досвідченої викладачки англійської мови Андрієшин Марії та її команди

Сторінка Арт-Студії Leonardo: Творіть історії, малюйте мрії

Сторінка талановитої викладачки гри на фортепіано Ольги

Сторінка репетитора англійської мови Юлії Мазур

Сторінка тренера персональних та групових занять Тетяни Подзігун

Раніше скористалися можливістю і прийняли участь в програмі - фітнес-тренерка Марина Боржемська, студія вивчення англійської мови «English Tochka», студія танців «Beauty danse studio»,  викладачка і авторка підручників та онлайн курсів англійської мови Алли Бобрук, фотографиня Ольга Пилипенкоперсональна тренерка Тетяна Подзігун та інші із відгуками, яких можна ознайомитись на сайті - Get Strong

Проект реалізовується Молодіжним центром працевлаштування, Вінницькою ІТ-Академією, українською онлайн-платформою INTITA та медіа-корпорацією РІА.

Раніше ми запустили програму працевлаштування біженців, ВПО та учасників бойових дій - Доброго вечора - ми з України!

Крім того усім, хто бажає потрапити в ІТ, може отримати доступ до підготовчого онлайн-курсу IT Start - безкоштовно!

Запрошуємо до співпраці нових партнерів - організації підтримки малого та середнього бізнесу, громадські організації, ІТ-компанії та айтівців з досвідом, представників місцевих органів самоврядування - усіх небайдужих, хто бажає долучитись до створення надійного тилу для українських захисників.

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота