Стань інвестором свого успішного майбутнього

Ми живемо в надзвичайно динамічний час!

Руйнуємо стереотипи, відкриваємо нові підходи до вирішення справ, створюємо такі інновації, про які наші прадіди і не мріяли. А найбільше вражає те, що зараз ти сам господар своєї долі і можеш стати ким забажаєш. Будь-яка освіта, робота, інформація та корисні знайомства  доступні для кожного, просто прийди і візьми! Саморозвиток - ось що зараз модно. В списку найбагатших людей за версією Форбс більшість мільярдерів - ентузіасти, які починали з нуля, не маючи власних фінансів. 

Сучасна молодь зараз сама навчить бувалих підприємців, як робити бізнес. Наймолодший ІТ-підприємець Еван Шпігель (засновик Snapchat) в 25 років потрапив до списку Форбс. Марку Цукербергу було 20 коли він заснував Facebook, а вже через 4 роки там зареєструвалось більше 80 мільйонів користувачів. Стів Джобс залишив навчання в університеті та в гаражі змайстрував перший комп’ютер-прототип Apple. Ці історії доводять, що якщо ти молодий ентузіаст, у тебе є ідея, бізнес-модель та мотивація - перед тобою немає ніяких бер’єрів. Навіть фінансових. Ці майбутні інфлюенсери виросли в простих сім’ях, а в Форбс у топ 100 підприємців у інформаційних технологіях лише шестеро отримали гроші у спадок.

В чому секрет такого успіху? Всіх топових бізнесменів в ІТ, які визначають зараз наше майбутнє, об’єднує одне. Вони знають, що найкраща інвестиція - це інвестиція в себе. Вони переконані, що такі ресурси, як час, зусилля, кошти потрібно витрачати не на сумнівні інвестиції та застарілі бізнес-ідеї, а на свій саморозвиток. Щоб потім створити інноваційний продукт, який стовідсотково стане не лише прибутковим, але й корисним людству. Немає людини, яка не чула слово “стартап” (компанія чи продукт-новачок, які пропонують новітні рішення). Стартапами свого часу були Apple, Facebook, Google, SpaceX, Twitter, Instagram - унікальні сервіси, які змінили наше життя раз і назавжди. І наразі, кожен може створити власний стартап, презентувати його на одному з конкурсів та виграти фінансування для подальшого розвитку свого бізнесу. А що робити, якщо ти бажаєш стати самостійним підприємцем, іноватором, та розвивати свій продукт в ІТ, але не можеш зрозуміти, як це зробити? Вінницька ІТ-Академія здійснить твою мрію! 

Почни інвестувати в себе вже зараз - стань студентом ІТ-Академії за однією із спеціалізацій - програмування, веб-дизайн, тестування, проєктний менеджмент чи програмування та конструювання дронів. Хочеш створити свій мобільний додаток - вивчай Mobile Development для Android (Java) та iOS (Swift). Мрієш про власний веб-сайт - вивчай інтернет-програмування (верстка, JavaScript, PHP, Ruby). Бажаєш розвиватися в сфері E-Commerce - опануй C#. А також пізнай базові принципи програмування та алгоритмізації завдяки елементарній, вищій та дискретній математиці і вивченню C/C++. Мрієш створити крутий дизайн для свого продукту - вивчи UX/UI. Зробити свій продукт ідеальним, без жодного недоліку - для тебе тестування. Хочеш вийти зі стартапом на міжнародний ринок - вивчай з нами бізнес-англійську та англійську для IT

Після випуску з ІТ-Академії ти отримаєш правильне розуміння створення власного продукту. Це принципи розробки, унікальність продукту, менеджмент проекту, ефективна робота в команді та віра в те, що все можливо. 

А хочеш отримати престижну освіту в ІТ-Академії та стати ближче до cвоєї мрії БЕЗКОШТОВНО? Не прогав свій шанс! Кожен, хто пройде відбір до Української ІТ-Сотні, буде зарахований на бюджетне навчання. Деталі конкурсу на сайті - https://100.intita.com/

Уяви, що вже за рік-півтора ти збереш ефективну команду, запустиш свій крутий стартап та станеш власником інноваційного продукту. А одного дня тебе назвуть Джобсом чи Безосом нового покоління!

Хочеш стати господарем свого життя? Почни з вдалої інвестиції в себе вже зараз!

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота