EduHub - твій продуктивний, освітній простір!

Уявіть місце, яке розташоване в центрі міста, де великі просторі аудиторії, привітний персонал, постійний доступ до швидкісного інтернету, ароматна кава та атмосфера, яка надихає на генерування і втілення нових ідей, планів. Уява стає реальністю, всі ці переваги можна отримати в сучасному, просторому освітньому хабі - EduHUB.

EduHUB - це освітній простір на базі Вінницької ІТ-Академії, місце народження нових ідей і стартапів, реалізації неформального навчання, майстер-класів, бізнес-проектів, хакатонів. Робота в колі однодумців - нові контакти, партнери, ідеї, підтримка, навчання.

У EduHUB отримаєте доступ до:

  • стабільного високошвидкісного інтернету;

  • сучасного обладнання;

  • комфортних умов;

  • найнижчих цін у місті;

  • користування «бібліотекою» - книгами з мов програмування, англійської мови.

Додатково можна замовити фото/відеозйомку, фіксоване робоче місце, доступ до оргтехніки (принтер, сканер, відеопроектор, фліп-чарт), надзвичайно смачну каву та чай.

У EduHUB  ви можете створити круту атмосферу та легко організувати:

  • тематичні івенти, творчі й продуктивні посиденьки;

  • семінари, майстер-класи, тренінги;

  • навчальні заняття, репетиторство;

  • працювати над стартапами;

  • покреативити й надихнутися за філіжанкою запашної кави.

Зручне робоче місце для роботи як індивідуально так і командно. Є можливість обрати залу в якій вам буде найбільш комфортно. В нашому затишному освітньому Хабі ви оберете робоче місце на місяць або погодинно.

В EduHUB панує атмосфера натхнення та мотивації. Це територія нових можливостей для кожного. Ми турбуємось про те, щоб ви розвивали свої ідеї, стартапи, вдосконалювались, заводили нові корисні знайомства - втілювали свої мрії в життя. 

EduHub - навчайся, твори, надихайся, організовуй!

Тел. - 067-431-19-21

Реєструйтесь: Анкета

Надаєте послуги репетитора, але задорого орендувати окремий офіс?

Спеціальна пропозиція для репетиторів: Анкета для репетиторів

 

*Пропозиція для батьків, які працюють і чиї діти навчаються з дому дистанційно - ви можете з 9:00 до 18:00 залишати дітей в нашому просторі під наглядом і вони навчатимуться в середовищі, яке мотивує! (В приміщенні є бомбосховище).

 

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам! Підтримайте ініціативу Вінницької ІТ-Академії допомоги ЗСУ: https://mre.uspih.vn.ua/

Ми постійно виготовляємо патріотичні брендові футболки кошти з яких ідуть на виготовлення спеціальних сухпайків для українських захисників - каталог футболок.

*ВАЖЛИВО - не користуйтесь російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

Ми у соцмережах:  YouTube     Facebook      Instagram Telegram-канал