КАФЕДРА ДРОНІВ прийме участь у другому всеукраїнському заході - «Обирай сам»

Цієї суботи військові рекрутери організовують у Вінниці велику інформаційну подію, куди можуть прийти всі охочі та поспілкуватися з представниками багатьох військових підрозділів та навчальних закладів.

Повісток у цей день у місті не роздаватимуть.

Що пропонують організатори та які можливості надає цей захід для цивільних та майбутніх студентів військових навчальних закладів.

Бо 20 квітня із 12 години на Фонтанній площі Центрального парку пройде другий всеукраїнський інформаційний захід «Обирай сам. Навчання. Служба. Підтримка». Організовують його для всіх, хто підпадає під категорію військовозобов’язаних та хоче більше дізнатися про умови служби у різних підрозділах, й тих, хто планує вступати у військові навчальні заклади.

— Ми бачимо, що в країні війна, проходить мобілізація, підписали новий закон про це. Усі розуміють, що завтра-післязавтра війна не закінчиться, тому всі здорові чоловіки рано чи пізно долучаться до війська. Але через ворожу пропаганду та ІПСО, у багатьох склалося хибне уявлення, що військо — це завжди окопи та штурми. Це не так. І наш захід створений спеціально для того, щоб всі охочі могли прийти та з перших вуст отримати необхідну їм інформацію, — розповідає рекрутер, сержант 168-го батальйону 120-ї бригади ТРО Олександр Царевський.

Відомий волонтер та велоактивіст, який нині служить у 120-й вінницькій бригаді ТрО, пояснює, що їхній захід нікого ні до чого не примушує. Він суто інформаційний. І для багатьох чоловіків він стане відмінною можливістю поставити будь-які питання представникам підрозділів, щоб мати можливість самостійно обрати собі місце служби.

Підходите до представника й запитуєте про підрозділ, дізнаєтеся про ставлення у ньому командирів до особового складу, репутацію, матеріально-технічне забезпечення, напрямки роботи, — продовжує Олександр. — Якщо, наприклад, ви досвідчений водій або дронник й готові докластися до перемоги на якійсь з цих посад, то маєте чудову нагоду зробити це. Якщо ви справді одне одному станете цікавими, матимете можливість отримати від них відношення, щоб служити в конкретному підрозділі. Повісток у суботу не видаватимуть не те що на заході, але й по всій Вінниці. Тому приходьте, цікавтеся та вибирайте.

Окремо працюватимуть з охочими вступити до військових навчальних закладів. Така можливість є в усіх чоловіків до 30 років включно. На місці розкажуть, які саме документи для цього потрібні та яку саме спеціальність можна мати після випуску. Сьогодні таке навчання повністю безплатне. Ми хочемо вибудувати діалог між підрозділами та цивільним населенням. У людей є чимало наболілих питань, а у військових готові відповіді на них. Давайте комунікувати, щоб потім не виникало ситуацій, коли людина отримує десяту повістку, її відправляють в батальйон, який потребує поповнення, а вона цим не задоволена, бо хоче служити деінде. Так ось, наш захід не просто так має назву «Обирай сам». На ньому справді можна обирати собі місце служби відповідно до своїх знань та вмінь, — додає Царевський.

На заході також відбудеться благодійний концерт з розіграшами та працюватиме польова кухня.

Локація і час: 20 квітня (субота) з 12.00 до 20.00, Центральний парк імені Леонтовича, Фонтанна площа.

Зареєструватись можна на сайті заходу - https://obyrai.sam.uspih.vn.ua/

У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі зможуть перейти у безпечне укриття, що його можна буде знайти за спеціальними вказівниками.

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота