Хочеш престижну ІТ-освіту безкоштовно? Лови шанс!

ІТ це, мабуть, єдина галузь, яка не постраждала від девальвації гривні та економічної кризи. Зарплати айтішників прив’язані до курсу долара, а кількість вакансій для них тільки зростає. Чи є можливість сьогодні отримати престижну ІТ-освіту безкоштовно? Так!

Вінницька ІТ-Академія, підтримує талановиту молодь і дає можливість усім бажаючим стати студентами прогресивного навчального закладу БЕЗКОШТОВНО. Міжнародні корпорації, стартапи, дружні колективи, високі зарплати, сучасні технології вже чекають на тебе. Уже понад 10 років ми  готуємо спеціалістів, які потрібні ІТ-ринку і гарантовано працевлаштовуються. Спробувати свої сили можуть усі бажаючі.

Вінницька ІТ-Академія - це рік-півтора інтенсивного вивчення найпоширеніших спеціалізацій в ІТ, навчання на реальних проектах із викладачами-практиками,  вивчення англійської для ІТ, підготовки до співбесід та створення резюме і гарантоване працевлаштування. Під час навчання студенти відкривають свої сильні сторони, набувають впевненість у собі та в своїх уміннях, знайомиться з безліччю цікавих менторів, які одного дня стануть колегами. 

На які спеціалізації можна потрапити і навчатись безкоштовно? Вінницька ІТ-Академія готує спеціалістів за найбільш затребуваними професіями на ІТ-ринку. Серед них: Програміст, Тестувальник, Веб-дизайнер та Проджект менеджер. Здавши екзамен - можна навчатись безкоштовно на будь-якій із вказаних спеціалізацій. Потрібно лише обрати, що більше імпонує.

Що за екзамен? Екзамен включає завдання з шкільного курсу математики та деякі логічні задачі на перевірку вашої кмітливості. Достатньо лише пригадати той матеріал, який вивчався в школі, потренуватись розв’язувати різного типу логічні задачі і все. Вперед до мрії ;)

Як зареєструватись? На сайті ІТ-Академії https://ita.in.ua потрібно подати заявку, обравши “Зареєструватись на екзамен”. З вами зв’яжуться та повідомлять усю актуальну інформацію. 

Коли екзамен? 27.10.20 відбудеться  черговий вступний екзамен на безкоштовне навчання. Тому, не гай час і вже реєструйся.

Що з собою мати? Ручку, олівець та посвідчення особи.

Сьогодні айтішник одна з найпопулярніших професій серед українських випускників. Спеціалізацій для програмістів є багато, як і вакансій. Університетській освіті дуже складно швидко адаптуватися до змін на ринку й відповідним чином коригувати навчальні програми. Ще один важливий показник для Вінницької ІТ-Академії — рівень підготовки випускників. А всі наші випускники працюють в ІТ. З відгуками всіх випускників ви можете детально познайомитись тут https://intita.com/graduate

Це твій шанс змінити своє життя, адже айтішники мають роботу завжди.  Все геніальне просто: зареєструвався, склав екзамен, отримав престижну освіту безкоштовно. Ти вартий цього шансу.

Програмуй своє майбутнє разом з ІТ-Академією!Реєструйся https://ita.in.ua  
Телефонуй 067-431-19-21