Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 21 лист. 2017
andtka66@gmail.com
Випуск: 21 лист. 2017
andtka66@gmail.com
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Розгорнути відгук про навчання▼
Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов. До моменту вступу до Академії перебував у центрі зайнятості і відчайдушно шукав ту справу, не яка лише приносила б мені чудові заробітки, а й те що мені дійсно подобалося б. Мій вибір був зроблений на користь IT сфери, оскільки ця галузь за останні декілька років у нас в Україні почала не те що швидко розвиватись а пішла кілометровими кроками та й знайомі радили зайнятись саме цим. Потім переді мною стало питання де ж все таки здобути мені знання і навички необхідні для працевлаштування. Мені на очі потрапило оголошення вищевказаної Академії про новий набір на навчання, одразу ж зателефонував і мене запросили на співбесіду і згодом я почав навчання. ​У процесі навчання мені подобалось все без винятку, оскільки для мене відкривався зовсім невідомий мені світ програмування, і я ним захопився. Познайомився з безліччю цікавих людей, яких гордо називаю друзями та з якими подолав цей цікавий але важкий шлях у навчанні. Викладачі дуже кваліфіковані професіонали своєї справи. Мені дуже сподобалось відношення керівництва до англійської мови оскільки у сфері IT без неї нікуди, і завдяки тим же викладачам англійської, а саме Аллі Бобрук, Діані Манкевич та Віталіні Арсенюк я досяг необхідного рівню англійської який потрібний щоб твоє резюме розглянули рекрутери. Роботу знайшов ще коли навчався, на даний час працюю QA - enginner у компанії Pillar яка займається готельно-ресторанним бізнесом. Робота дуже подобається і я дуже радий що не помилився ні з вибором професії ні з місцем навчання. IT Academy ти залишишся в моєму серці назавджи. Дякую)
Посада: QA - engineer
Місце роботи: Pillar
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
Розгорнути відгук про навчання▼
До обучения я работал в сфере торговли! Я выбрал академию из-за относительно быстрого и интенсивного обучения ( по сравнению с другими курсами:) ) Мне понравилось интенсивное обучение, ты всегда в тонусе, преподаватели помогают и не дают сдаваться! Я нашел работу сразу после обучения! IOS Developer (Swift), EPAM System, SkyPark
Посада: IOS Developer (Swift)
Місце роботи: EPAM System
Випуск: 24 трав. 2017
Валерій Сватко
Випуск: 24 трав. 2017
Валерій Сватко
Розгорнути відгук про навчання▼
Я працював економістом в банку та бухгалтером на підприємстві - не сподобалось і не було перспективи розвитку, і тоді вирішив змінити свою долю і обрав Вінницьку ІТ-Академію. Вчився на програміста рік (травня 2016 - травень 2017). Я обрав цю професію, бо вона пов`язана з постійним розвитком та вдосконаленням. Можу впевнено сказати, що академія - кращий заклад в Вінниці з подібним напрямком навчання. Найбільше мені сподобалась правильна структурованість навчального процесу і відсутність непотрібних предметів(як в державних вузах). Роботу PHP developer я отримав ще до закінчення навчання, і зараз працюю в компанії Soft Generation. Раджу академію тим, хто готовий плідно працювати заради своєї мрії.
Посада: PHP developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 19 трав. 2017
Костянтин Поліщук
Випуск: 19 трав. 2017
Костянтин Поліщук
Розгорнути відгук про навчання▼
До академії працював на заводі (ні, не рошен=) ). Звільнився, бо завод реально захарив, та і не моє це. Потрібно було щось міняти. Вибрав Академію тому що альтернативи не було, шаг - точно не варіант, та і поганих відгуків у академії не було. ціна наче адекватна, тому і вибрав. Перш за все мені подобались - це кулєги, колектив, все, що дає академія можна вивчити і самотужки, але тяжко, лінь і ващє. Тому навчання в академії - це перш за все однодумці. Знайшов роботу майже зразу, фартануло, можна сказати, пропозицій було навіть дві, але перша (фірма, кантора, як їх називати) виявились якимись дивними, не знайшли часу скласти для мене тестове завдання, хоча дзвонили вони мені першими, і на офісі у них я був двічі. Програмірува на комп’ютері =) - Веб розробка, бекенд, ларавел, в компанії RexSoft, а зараз працюю в компанії РІА.
Посада: Web developer
Місце роботи: RIA
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Літвак
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Літвак
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу до Академії працював головним економістом комерційного банку – менеджер по кредитуванню. На прийняття рішення про навчання вплинуло 2 фактори: нестабільна ситуація в банківській системі та давня мрія про роботу програмістом (ще з технікуму – з 2002 року). Було 3 варіанти – вчити щось самому, піти до ІТА, або навчання у ШАГ. Перший відпав одразу – самому не вдавалось себе організувати в потрібному напрямку. ШАГ – 2 роки, вдвічі дорожче відповідно і не чув жодного позитивного відгуку – тільки негатив. Академія позиціонує себе «гарантом» у допомозі із працевлаштування. Крім того, від друзів я взнав, що О. Тюренков є викладачем у даному закладі. Це стало останнім аргументом на користь Академії. Досить детально пройшли ази програмування на С, але тут є і головний недолік – занадто вже багато часу на це було потрачено (як на мене). Безумовно — включення англійської мови в курс, саме з Аллою Миколаївною – я не знаю чому, але мені доводилось вчити певні речі тільки через те, що не хотів в її очах виглядати «повним лохом». Бази даних з Чухно, JS з Плаксієм, і те що найбільше – C# з Максимом Гомоном. Ще хочу відзначити Ярослава Олешко – це та людина, яка показала, що немає нічого неможливого в роботі програміста, незалежно від мови програмування – «Програмувати потрібно із допомогою мови програмування, а не на мові». Роботу знайшов після 10 місяців навчання. Працюю в компанії Fozzy Group, Вінницька філія IT-Аутсорс. Займаємось розробкою ПЗ для власних терезів (виробництва німецької компанії Bizerba), що обслуговують клієнтів торгівельних мереж супермаркетів компанії. Робота дуже подобається, новий досвід з кожним днем, дуже динамічно.
Місце роботи: Fozzy Group
Випуск: 31 січ. 2017
Олександр Дзюбенко
Випуск: 31 січ. 2017
Олександр Дзюбенко
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в академію працював оператором лінії на ПАТ Рошен. З часом став розуміти, що потрібно міняти своє життя, і то кардинально. Так як освіту маю вищу технічну і тяга до комп’ютерних наук у мене була завжди, вирішив спробувати себе в ІТ. Чому обрав Академію? Напевно тому, що в той час тільки вона активно рекламувалася і по радіо, і в інтернеті. Пам’ятаю, як мені назначили на визначений час співбесіду - я зібрався і як на зло дуже довго чекав громадського транспорту, вже навіть підкрадалися думки - повертайся, Саша, додому, навіщо воно тобі. Але я все-таки приїхав, перша співбесіда була з Романом Мельником. І зараз я можу сказати — добре, що я тоді все ж таки не передумав і поїхав на співбесіду. Найбільше сподобалась друга частина навчання, коли вже було більш-менш ясно, в якому напрямку потрібно далі рухатись та розвиватися. Це був початок нашого командного проекту, ось тоді я вже зрозумів, що головне в ІТ — це дух команди, якщо ви розумієте один одного, то все буде ок! Завдяки випускному проекту я вивчив базовий стек технологій та інструментів, незнання яких було б дуже великою перешкодою, навіть для проходження співбесіди, не кажучи вже про саму роботу. Так вийшло що перша співбесіда, яка дала позитивний результат була по Skype, і я напевно останній раз так хвилювався на 1-й сесій в універі....)) Тому в кінці нашого навчання я вже був на стажуванні. Зараз займаюся Web розробкою в компанії RexSoft. Конкретніше - Back-End (Laravel). Постійно щось потрібно вчити нове, робота не монотонна.
Посада: Back-end Developer
Місце роботи: RexSoft
Випуск: 31 січ. 2017
Вадим Шарай
Випуск: 31 січ. 2017
Вадим Шарай
Розгорнути відгук про навчання▼
Восени, 2015 року мене постійно переслідувала думка, що вже час кардинально змінити своє життя на краще. В той час я працював продавцем консультантом та мріяв стати програмістом. Одного чудового ранку, збираючись на роботу я почув по радіо рекламу про навчання в Вінницькій IT-Академії. Я зацікавився цим та захотів дізнатися більше про Вінницьку IT-Академію. Зателефонувавши до Вінницької IT-Академії я домовився про зустріч з директором цього закладу Романом Мельником. При зустрічі Роман Олександрович розповів що програмістом стати не легко, але я рішуче прийняв цей виклик. Коли почалося навчання я познайомився з чудовими людьми - справжніми особистостями. Навчання було цікавим та продуктивним але були свої недоліки. Дуже сподобалися уроки з англійської мови, але нажаль я не завжди приділяв достатньої уваги вивченню англійської мови. Мені здавалося що треба більше приділяти уваги технічній частині навчання (алгоритмам, мовам програмування). Пізніше я зрозумів що треба поєднувати англійську мову та технічну частину навчання, тому що вся новітня та адекватна література (документації, мануали, приклади) написані англійською мовою. Також сподобалися клуби з англійської мови на які запрошувалися цікаві спікери та підбиралися різноманітні теми. Найбільше сподобалися пари з СТРПП (сучасні технології розробки програмного продукту), де я дізнався про SOLID, Design patterns та Agile. Довгий час я не міг визначитися зі стеком технологій та напрямком програмування. З часом я зрозумів що мені більше подобається WT&WD - WEB Technology and WEB Design (JS, PHP, HTML, CSS). У Вінницькій IT-Академії я вивчав різні фреймворки, бібліотеки та робив цікаві проекти. Багато часу я приділяв самонавчанню, тому що це основа життя програміста. Програміст це не тільки професія - це стиль життя. Після закінчення Вінницької IT-Академії я пройшов складний відбір в Dev School RIA.com "From zero to hero" після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін. Я дуже вдячний Вінницькій IT-Академії за те що вона подарувала мені нових друзів та незабутні моменти в моєму житті, а саме головне те що завдяки Вінницькій IT-Академії я почав програмувати! Програмуй майбутнє!
Посада: Junior Web Developer
Місце роботи: RIA
Випуск: 15 трав. 2016
Ігор Моргунов
Випуск: 15 трав. 2016
Ігор Моргунов
Розгорнути відгук про навчання▼
Трохи про себе: мене звуть Ігор, до навчання в ІТ-Академії займався продажем та комерцією. Зараз працюю на позиції Web Developer в компанії Soft Generation. ІТ-Академія дала мені розуміння програмування і основні знання багатьох мов і технологій, завдяки чому зараз я працюю програмістом і, як розробник, не боюся чіпати те, що інші бояться))). Якщо ви не лінива #опа, і слово "самонавчання" не викликає у вас напад астми, то ви на правильному шляху, ... всім промені добра!
Посада: Web Developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Ковальчук
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Ковальчук
Розгорнути відгук про навчання▼
Мої враження:
Отримав базові знання з програмування на різних мовах (C ++, JS, PHP, Java, SQL). Особливу подяку Бобрук Аллі, Плаксію Ярославу і Михайлу Чухно (SQL) за доступне донесення матеріалів і цікаві уроки англійської мови, php + js, SQL - відповідно. Так само академія послужила знайомству з багатьма хорошими людьми - одногрупниками, які не менше, ніж викладачі вплинули на вивчення програмування, оскільки я практично в будь-який час міг попросити поради у одногрупників з того чи іншого питання. Якщо крім пар в ITA ще по 4-6 годин на день навчатися вдома, то є ймовірність відразу влаштуватись на роботу, за умови, якщо вибрати певну мову, яку будеш вивчати старанніше, ніж інші. На даний момент набиваю руку і досвід на фрілансі. Так вийшло, що друг запропонував піти до нього в команду і писати процедурний PHP. Цікаво, що для PHP вдома приділяв менше уваги, а зараз розвиваюся в цьому напрямку ...
Висновок:
Без академії сам би нічого не вивчив, вона була хорошим поштовхом на початку. Але академія це тільки 20% успіху, інших 80% - особисті зусилля студента.
Посада: Php-developer
Місце роботи: Freelance
Випуск: 20 лист. 2017
Роман Сійчук
Випуск: 20 лист. 2017
Роман Сійчук
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Розгорнути відгук про навчання▼
Ще задовго до вступу в ІТ-Академію, я знав, що професія, близька до ІТ - це моє. Вперше про академію почув коли навчався в ВНТУ і навіть була спроба вступити. Але почав навчання тільки через декілька років, коли остаточно рішив повязати своє життя саме з програмування. Однією із причин, сому обрав саме цю академію, було знання, що після успішного проходження курсу навчання, тебе гарантовано працевлаштують, але все таки є одна умова - "Успішно". Тому розслаблятись особливо не доводилось. Одним із важливих аспектів є самоосвіта і бажання вчитись, щоб досягти своєї мети. На роботу я влаштувався за декілька місяців до закінчення навчального року. На даний момент працюю Full stack девелопером в компанії Soft Generation, яка займається розробкою веб додатків, де щодня ставляться нові та цікаві задачі. І хоч програма навчання в ІТ-Академії по напрямку вебу розроблена на основі PHP, знання отримані тут, дозволили з легкістю перейти на розробку використовуючи Ruby on Rails. Тому погоджуюсь із словами одного з викладачів академії: "Не потрібно прив'язуватись до однієї мови програмування, потрібно знати принципи програмування", фраза може не дослівна, але суть та ж =).
Посада: Full stack девелопер
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 2 черв. 2017
Віталій Богданюк
Випуск: 2 черв. 2017
Віталій Богданюк
Розгорнути відгук про навчання▼
Всім привіт! Мене звати Віталій. До вступу в академію я отримав вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та працював економістом в одному з Вінницьких банків. Але під час роботи мене завжди не полишало відчуття, що я не на своєму місці. Остаточну крапку в моєму рішенні стати програмістом, поставило банкрутство банку, в якому я працював. Я вирішив кардинально змінити професію і пригадав, що мріяв програмувати та створювати власні програми (сайти) ще зі школи. У старших класах я навіть почав вивчати такі мови програмування як Basic та Pascal, а також спробував свої сили у табличній верстці. Але життя склалось таким чином, що батьки вирішили мою долю, та відправили вчити фінанси (в той час це було дуже популярно), і за відсутності вибору, я погодився. Проте, пройшли роки, я став більш самостійним і вирішив втілити свою мрію у життя! Про ІТ-Академію я взнав випадково, одного дня по дорозі на роботу, почув рекламу по радіо. Далі виявилось, що мій колега з роботи (на сьогоднішній день вже middle developer) вже почав своє навчання в Академії, тож я розпитав його про цей заклад, та почув дуже багато гарних відгуків! І вже за кілька тижнів я відвідав свої перші лекції! У процесі навчання найбільше подобались уроки англійської мови з Аллою Бобрук, це дійсно надзвичайна людина, яка вкладає всю душу у свою працю! Також не можу не звернути увагу, що в ІТ-Академії завжди відчинені двері для людей, які дійсно прагнуть навчитись програмувати. Пам'ятаю що окрім лекцій, майже півроку щодня з 10 годин ранку і до 10 годин вечора проводив свій час саме в Академії, вивчаючи нові технології та створюючи проект з командою студентів. ІТ-Академія - це перш за все дружня атмосфера та всебічна поміч студентам у яких палають очі, коли вони бачать складні задачі! Також мені подобались цікаві розмови з викладачами на перервав, для мене було дуже важливо почути про життєвий досвід, від досвідчених програмістів, які вже не один ноутбук з'їли на програмуванні, а це саме ті люди які викладають в ІТ-Академії! Роботу почав шукати після презентації дипломного проекту на Prof IT Day, та навіть на самому заході встиг надіслати кілька резюме в компанії, які презентували себе. Перший час мені було страшно, адже я вважав що не маю досвіду, що я дуже мало знаю. Але після того як я відвідав близько 30 співбесід, мені стало зрозуміло, що все не так погано як я вважав. Я став більш впевнений у своїх силах тому, що після кожної співбесіди я розумів, які недоліки маю та намагався їх виправити. Я зрозумів, що для розробника не має меж, не важлива мова програмування, не важливо на якому фреймворку необхідно працювати. Адже мені під час пошуку роботи довелось робити тестові завдання на різних фреймворках і на різних мовах (про які я тільки чув і навіть жодного разу не використовував). Був такий період, що протягом тижня мені довелось розібратись з трьома новими для мене фреймворками, та двома мовами. Так, я не спав декілька днів, але я виконав тестові завдання. ІТ-Академія перш за все, навчила мене правильно шукати інформацію та використовувати її, швидко адаптуватись до нових умов, та швидко змінювати середовище в якому працюєш. Також не менш важливо, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти, які вже можна вказати у своєму резюме! Отже, через місяць я вже пішов на свою першу роботу, як PHP розробник. Це була не велика фірма, але я отримав перший практичний досвід комерційної розробки. Пропрацювавши 2 місяці я перейшов на іншу фірму (запропонували більшу платню), на якій отримав досвід роботи із закордонними замовниками, але там я теж пропрацював лише 2 місяці, тому що для мене цього було мало, я хотів займатись сучасними технологіями, які на жаль не там не використовувались. На сьогоднішній день я працюю у велекій компанії, використовую сучасні технології у своїй розробці та щодня маю розмови і переписку із закордоним замовником. Мені подобається моя робота, я приходжу на роботу із задоволенням, і не звертаю увагу на те як летить час, через що часто затримуюсь на роботі і отримую на горіхи від дружини =) Але для мене це приємні клопоти! Робота програміста подобається мені також, тим що я вдосконалюю себе щодня, та щодня вивчаю щось нове, спілкуюсь з досвідченими програмістами та переймаю їх досвід. А найбільше мені подобається відчуття, коли ти запускаєш свою програму і вона працює!
Посада: Full-stack Developer
Місце роботи: Delphi LLC
Випуск: 20 трав. 2017
Юрій Сторожук
Випуск: 20 трав. 2017
Юрій Сторожук
Розгорнути відгук про навчання▼
Привіт ! До вступу в Академію працював в ІТ відділі одного з банків. Але час іде, все змінюється і я вирішив змінити роботу. Обрав ІТ Академію тому, що дружина порекомендувала :) Навчання це завжди щось нове, а часом це так необхідно для людини. В процесі навчання сподобалось відчути різницю зі стандартними програмами навчання в університеті Роботу знайшов на 14-му місяці навчання Працюю PHP розробником
Посада: Web developer
Місце роботи: Freelance
Випуск: 31 січ. 2017
Анатолій Рижавський
Випуск: 31 січ. 2017
Анатолій Рижавський
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в Академію працював в школі, потім лаборантом в університеті. Оскільки самостійно вивчати програмування було для мене важко, я вирішив обрати курси програмування. Оскільки на той час я не знайшов інших достойних курсів, то вирішив записатися в ІТ-Академію і не помилився. В Академії найбільше сподобалося те, що в якості викладачів були справжні програмісти, які у вільний від основної роботи час видавали нам необхідний матеріал. Після закінчення академії пройшов у Dev School RIA.com "From zero to hero", яка тривала всього місяць і після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін. Робота дуже подобається, особливо нові технології, з яким я раніше не працював, але які потрібні для успішного проходження випробувального терміну.
Посада: Junior Javascript Developer
Місце роботи: RIA
Випуск: 31 січ. 2017
Віталій Фрібер
Випуск: 31 січ. 2017
Віталій Фрібер
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в Академію я навчався у школі! І як кожний абітуріент здавав ЗНО і мав намір вступити у ВУЗ. Пройшовши конкурс у декілька вузів як на безкоштовній так і на платній основі, вирішив що диплом для мене не має значення. Головним було здобути знання. Вирішив піти на спеціалізовані курси. Одним з варіантів була ІТ-Академія. Обрав Академію через інтенсивність занять, термін навчання, і взагалі за принципи навчання... В процесі навчання сподобалось те, що і всім подобається, коли вчиш щось нове — це практика. Також уроки англійської та English Club, через які я полюбив англійську мову. Але найцікавішим було спілкування з людьми, які вже працюють у ІТ-сфері (програмісти, HR-и). Було дуже корисно слухати про їх досвід про технології, проекти та про ІТ-сферу в цілому. Роботу я знайшов за декілька тижнів до завершення навчання. Професія програміста була єдиною професією, в якій я себе бачив. І навчання тільки підтвердило це відчуття. Професія дуже цікава і нею потрібно займатися, тільки якщо вона вам подобається.
Посада: Junior Java Developer
Місце роботи: LLC SoftGeneration
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Гуменюк
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Гуменюк
Розгорнути відгук про навчання▼
Я закінчив ВНТУ за спеціальністю інженер-будівельник, у зв'язку з кризовим становищем гідної роботи не знайшов! До вступу в IT-Academy займався волонтерством. Почувши, що мій товариш вступив до даної академії, вирішив реалізувати свою юнацьку мрію - стати програмістом) В академії приємно вразило абсолютно все: як і викладачі так і підхід до навчання! А ще більше здивувало те, що тут дійсно вміють подати матеріал на належному рівні! Також слід відмітити ще один ключовий момент - це вивчення англійської мови! Я був в захваті від того, як покращилися мої навички володіння цією мовою. Не закінчивши весь курс навчання мені трапилась нагода проявити свої вміння із моїм знайомим (він програміст) в даній сфері! Наразі мій профіль діяльності різноманітний: верстка та частково програмування, а також надання та навчання рекламних послуг в мережі Інтернет. Дякую за приємний рік, проведений в чудовому колективі!) П.С. ... і слухайте Мітюшкіна!)
Випуск: 15 серп. 2016
Дмитро Герасимук
Випуск: 15 серп. 2016
Дмитро Герасимук
Розгорнути відгук про навчання▼
Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже... Перш за все, згадалась цитата Сергія Шнурова: "Критика — это описание того, как сделал бы критик на месте автора, если бы он был на месте автора. Как бы он поступил, если бы у него были возможности автора, аудитория автора, удачливость автора, гонорары и авторская биография. Но ничего этого у критика нет, поэтому он критик." Тому все, що далі буде сказано, слід сприймати саме в цьому контексті і як суб’єктивну думку )) Але ближче до суті: На першій зустріч з директором (Романом), він обіцяв, що при бажанні, кожна людина може стати програмістом, після Академії я зможу з легкістю самостійно освоїти будь-яку іншу мову програмування (навіть ту, про яку не згадувалось під час навчання), Академія буде всіляко сприяти моєму працевлаштуванню. Ці обіцянки виконано! Саме завдяки Академії, я зараз працюю на посаді Web developer, пишу на Ruby on Rails (під час навчання не вивчали), а на момент вступу навіть не знав різниці між Java та JavaScript... Навіть соромно якось... Всім хто планує "вляпатись" в ІТ-сферу, хочу сказати: - звикайте навчатись самостійно, постійно навчатись, щодня - в програмістів така карма; - якщо Ви вважаєте, що Академія "повинна" всього Вас навчити - забудьте, якщо Ви самі не прагнете розвиватись, ніхто заставляти Вас не буде; - якщо в ІТ-сфері вас приваблюють лише з/п, а сам процес написання коду вас дратує - забудьте; - в Академії немає жодного неважливого предмету, намагайтесь брати максимум від кожної пари; - вчіть Англійську мову, вся адекватна документація написана саме англійською. Якщо Ви не згодні хоча б з одним пунктом, в Академію іти не варто, власне як і в ІТ!
Посада: Junior Web-Developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Сандул
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Сандул
Розгорнути відгук про навчання▼
В один прекрасний зимовий день я вирішив, що пора мені піти в програмісти :) Хоча закінчив ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, факультет програмного забезпечення, і, навіть, була одна спроба в молодості попрацювати за фахом, але не було в мене того азарту в той час. Потрапив я в IT Академію випадково - підказали друзі. Перших пару місяців досить складно сприймати великий обсяг інформації. Так, і ще була робота з частими відрядженнями (Керівник відділу мерчандайзерів по центральній Україні в компанії Kimberly-Clark). Ну і, зрозуміло, що довелося вибирати: або робота, або навчання. Через чотири місяці навчання я звільнився з роботи і зайнявся тільки навчанням - це дало відчутний результат. Про IT-Академію можу сказати тільки позитивне: класні викладачі, які нас терпіли і намагалися навчити, і зробити з гуманітаріїв технарів :); матеріал викладався нормально, завжди можна було подіставати питаннями по 10 разів на одну тему, якщо не зрозуміло. Я не шкодую, що потрапив на навчання в IT-Академію! Тут я навчився доводити почате до завершення і бути наполегливим, зауважив ще дуже цікаву штуку - навіть, якщо спочатку щось не зрозуміло, то з часом це незрозуміле стає логічно простим. Головне, не бояться діяти і не опускати руки. Поки навчався в IT-Академії - паралельно пройшов багато онлайн курсів, прочитав 3 книжки, і, ось, коли визначився з якою технологією хочу працювати, почав вивчати тільки її. На даний момент я вже 3 місяці працюю в IT компанії ASTA_MOBI на посаді Android Developer. Так що не опускайте руки і все у Вас вийде! Головне, вірити і діяти в напрямку своєї мети кожен день !!!
Посада: Android Developer
Місце роботи: Asta-Mobi
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Розгорнути відгук про навчання▼
Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій. Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу. Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити більше часу кожному, допомогти, пояснити реалізацію певних технологій в розробці. Великою перевагою є те, що учителі - висококваліфіковані програмісти, які практично навчать і покажуть, як і що треба робити, як писати код. Тому що без практичних навичок, знаючи тільки теорію, зробити щось важко. Кожен проект має іншу ідею, задачі, технології, і немає однотипних рішень які можна якось заучити. Дуже пригодилось вивчення алгоритмізації на мові С(С++), після яких легше було перейти на PHP, Python. Я отримав хорошу базу знань під час навчання, а в процесі практики при IT Академії навчився робити сайти, використовуючи фреймворки і JScript.
Посада: Full-stack Developer
Місце роботи: iHUB Вінниця

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

телефон: +38 0432 52 82 67
тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com