Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 31 січ. 2017
Анатолій Рижавський
Випуск: 31 січ. 2017
Анатолій Рижавський
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в Академію працював в школі, потім лаборантом в університеті. Оскільки самостійно вивчати програмування було для мене важко, я вирішив обрати курси програмування. Оскільки на той час я не знайшов інших достойних курсів, то вирішив записатися в ІТ-Академію і не помилився. В Академії найбільше сподобалося те, що в якості викладачів були справжні програмісти, які у вільний від основної роботи час видавали нам необхідний матеріал. Після закінчення академії пройшов у Dev School RIA.com "From zero to hero", яка тривала всього місяць і після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін. Робота дуже подобається, особливо нові технології, з яким я раніше не працював, але які потрібні для успішного проходження випробувального терміну.
Посада: Junior Javascript Developer
Місце роботи: RIA
Випуск: 31 січ. 2017
Віталій Фрібер
Випуск: 31 січ. 2017
Віталій Фрібер
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в Академію я навчався у школі! І як кожний абітуріент здавав ЗНО і мав намір вступити у ВУЗ. Пройшовши конкурс у декілька вузів як на безкоштовній так і на платній основі, вирішив що диплом для мене не має значення. Головним було здобути знання. Вирішив піти на спеціалізовані курси. Одним з варіантів була ІТ-Академія. Обрав Академію через інтенсивність занять, термін навчання, і взагалі за принципи навчання... В процесі навчання сподобалось те, що і всім подобається, коли вчиш щось нове — це практика. Також уроки англійської та English Club, через які я полюбив англійську мову. Але найцікавішим було спілкування з людьми, які вже працюють у ІТ-сфері (програмісти, HR-и). Було дуже корисно слухати про їх досвід про технології, проекти та про ІТ-сферу в цілому. Роботу я знайшов за декілька тижнів до завершення навчання. Професія програміста була єдиною професією, в якій я себе бачив. І навчання тільки підтвердило це відчуття. Професія дуже цікава і нею потрібно займатися, тільки якщо вона вам подобається.
Посада: Junior Java Developer
Місце роботи: LLC SoftGeneration
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Гуменюк
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Гуменюк
Розгорнути відгук про навчання▼
Я закінчив ВНТУ за спеціальністю інженер-будівельник, у зв'язку з кризовим становищем гідної роботи не знайшов! До вступу в IT-Academy займався волонтерством. Почувши, що мій товариш вступив до даної академії, вирішив реалізувати свою юнацьку мрію - стати програмістом) В академії приємно вразило абсолютно все: як і викладачі так і підхід до навчання! А ще більше здивувало те, що тут дійсно вміють подати матеріал на належному рівні! Також слід відмітити ще один ключовий момент - це вивчення англійської мови! Я був в захваті від того, як покращилися мої навички володіння цією мовою. Не закінчивши весь курс навчання мені трапилась нагода проявити свої вміння із моїм знайомим (він програміст) в даній сфері! Наразі мій профіль діяльності різноманітний: верстка та частково програмування, а також надання та навчання рекламних послуг в мережі Інтернет. Дякую за приємний рік, проведений в чудовому колективі!) П.С. ... і слухайте Мітюшкіна!)
Випуск: 15 серп. 2016
Дмитро Герасимук
Випуск: 15 серп. 2016
Дмитро Герасимук
Розгорнути відгук про навчання▼
Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже... Перш за все, згадалась цитата Сергія Шнурова: "Критика — это описание того, как сделал бы критик на месте автора, если бы он был на месте автора. Как бы он поступил, если бы у него были возможности автора, аудитория автора, удачливость автора, гонорары и авторская биография. Но ничего этого у критика нет, поэтому он критик." Тому все, що далі буде сказано, слід сприймати саме в цьому контексті і як суб’єктивну думку )) Але ближче до суті: На першій зустріч з директором (Романом), він обіцяв, що при бажанні, кожна людина може стати програмістом, після Академії я зможу з легкістю самостійно освоїти будь-яку іншу мову програмування (навіть ту, про яку не згадувалось під час навчання), Академія буде всіляко сприяти моєму працевлаштуванню. Ці обіцянки виконано! Саме завдяки Академії, я зараз працюю на посаді Web developer, пишу на Ruby on Rails (під час навчання не вивчали), а на момент вступу навіть не знав різниці між Java та JavaScript... Навіть соромно якось... Всім хто планує "вляпатись" в ІТ-сферу, хочу сказати: - звикайте навчатись самостійно, постійно навчатись, щодня - в програмістів така карма; - якщо Ви вважаєте, що Академія "повинна" всього Вас навчити - забудьте, якщо Ви самі не прагнете розвиватись, ніхто заставляти Вас не буде; - якщо в ІТ-сфері вас приваблюють лише з/п, а сам процес написання коду вас дратує - забудьте; - в Академії немає жодного неважливого предмету, намагайтесь брати максимум від кожної пари; - вчіть Англійську мову, вся адекватна документація написана саме англійською. Якщо Ви не згодні хоча б з одним пунктом, в Академію іти не варто, власне як і в ІТ!
Посада: Junior Web-Developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Сандул
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Сандул
Розгорнути відгук про навчання▼
В один прекрасний зимовий день я вирішив, що пора мені піти в програмісти :) Хоча закінчив ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, факультет програмного забезпечення, і, навіть, була одна спроба в молодості попрацювати за фахом, але не було в мене того азарту в той час. Потрапив я в IT Академію випадково - підказали друзі. Перших пару місяців досить складно сприймати великий обсяг інформації. Так, і ще була робота з частими відрядженнями (Керівник відділу мерчандайзерів по центральній Україні в компанії Kimberly-Clark). Ну і, зрозуміло, що довелося вибирати: або робота, або навчання. Через чотири місяці навчання я звільнився з роботи і зайнявся тільки навчанням - це дало відчутний результат. Про IT-Академію можу сказати тільки позитивне: класні викладачі, які нас терпіли і намагалися навчити, і зробити з гуманітаріїв технарів :); матеріал викладався нормально, завжди можна було подіставати питаннями по 10 разів на одну тему, якщо не зрозуміло. Я не шкодую, що потрапив на навчання в IT-Академію! Тут я навчився доводити почате до завершення і бути наполегливим, зауважив ще дуже цікаву штуку - навіть, якщо спочатку щось не зрозуміло, то з часом це незрозуміле стає логічно простим. Головне, не бояться діяти і не опускати руки. Поки навчався в IT-Академії - паралельно пройшов багато онлайн курсів, прочитав 3 книжки, і, ось, коли визначився з якою технологією хочу працювати, почав вивчати тільки її. На даний момент я вже 3 місяці працюю в IT компанії ASTA_MOBI на посаді Android Developer. Так що не опускайте руки і все у Вас вийде! Головне, вірити і діяти в напрямку своєї мети кожен день !!!
Посада: Android Developer
Місце роботи: Asta-Mobi
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Розгорнути відгук про навчання▼
Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій. Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу. Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити більше часу кожному, допомогти, пояснити реалізацію певних технологій в розробці. Великою перевагою є те, що учителі - висококваліфіковані програмісти, які практично навчать і покажуть, як і що треба робити, як писати код. Тому що без практичних навичок, знаючи тільки теорію, зробити щось важко. Кожен проект має іншу ідею, задачі, технології, і немає однотипних рішень які можна якось заучити. Дуже пригодилось вивчення алгоритмізації на мові С(С++), після яких легше було перейти на PHP, Python. Я отримав хорошу базу знань під час навчання, а в процесі практики при IT Академії навчився робити сайти, використовуючи фреймворки і JScript.
Посада: Full-stack Developer
Місце роботи: iHUB Вінниця
Випуск: 31 груд. 2015
Інна Кочержук
Випуск: 31 груд. 2015
Інна Кочержук
Розгорнути відгук про навчання▼
Закінчила медичний університет, спеціальність - провізор. Пройшла інтернатуру (загалом 6 років). Після тривалої декретної відпустки шукала цілий рік роботу. Відмовляли через відсутність стажу та наявність 2 маленьких дітей. Нарешті прийшло розуміння, що так далі продовжуватись не може, і я вирішила кардинально змінити професію. Чому саме ІТ? На цей шлях наштовхнув мене мій брат (програміст). Порадив спробувати себе як тестувальника (QA). Розпочались пошуки закладу, який би зміг дати необхідний якісний рівень та об'єм знань. На той час було лише 2 варіанти – ШАГ та INTІТА. Орієнтувалась по відгуках. Оскільки курсів на тестувальника не було, спробувала себе як програміста і не пошкодувала. Обрала INTІТА тому, що був реальний знайомий, який закінчив академію і працював за фахом (Ігор Сухов). Для мене важлива комунікація і мікроклімат в колективі. В академії ми стали однією родиною. Навіть зараз, коли я вже влаштувалась на роботу – я із задоволенням туди приходжу. Окремо хочу виділити викладача англійської мови – її уроки були завжди цікавими і дуже корисними. Викладача з такою самовіддачею я ще не зустрічала. Вона завжди заряджає своєю позитивною енергетикою – неймовірна людина! Не можу не виділити керівника дипломного проекту, який, на мою думку, дуже тонкий психолог і професіонал своєї справи. У великій мірі завдяки йому я дійшла до фінішу. Організація та якість навчання виявилась не такою, яка очікувалась студентами. Багато процесів виглядали хаотичними, особливо в кінці навчання, коли потрібно було писати дипломні проекти, важко було перелаштуватись на те, що дуже багато потрібно було розбиратись самостійно, чи в команді студентів. Влаштувалась на роботу за 2 місяці після закінчення навчання. ІТ сфера настільки різноманітна, що кожен може знайти в ній щось цікаве для себе. Мені більше подобаються всілякі красивості і те, що я можу одразу побачити результат своєї роботи, тому я обрала фронт-енд. Більшість залежить від самого студента: наполегливість, допитливість, самоосвіта і постійна практика протягом навчання - мінімум 4 год./день – це запорука високого рівня знань та працевлаштування. Майбутнім студентам можу побажати: якщо вам це дійсно цікаво – спробуйте. Хто не спробує – в того й не вийде. Все у ваших руках!
Посада: Frontend developer
Місце роботи: Fozzy group
Випуск: 31 груд. 2015
Олег Олійник
Випуск: 31 груд. 2015
Олег Олійник
Розгорнути відгук про навчання▼
Навчався в ІТ-Академії близько року. Здебільшого навчання сподобалося. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно. Всі вони працюючі програмісти і чітко розуміють, які саме знання необхідні для програміста. В ході навчання ніхто з викладачів не пояснював як в космос літати. Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою программіста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет. У нашій групі взагалі до кінця дійшли здебільшого люди в яких не було саме технічної освіти. Тому, якщо у Вас є бажання, а Ви наприклад закінчили медуніверситет чи педагогічний, то це не буде проблемою. На початку навчання мені здавалося що вчитися програмувати рік це дуже довго. Коли навчання підходило до завершення, вже було чітко зрозуміло, що обсяг необхідних знань для роботи програмістом дуже великий. Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.
Посада: WEB-developer
Місце роботи: Davintoo Ukraine
Випуск: 1 лип. 2015
Юрій Мітюшкін
Випуск: 1 лип. 2015
Юрій Мітюшкін
Розгорнути відгук про навчання▼
Навчався в ІТ-Академії з грудня 2013 по липень 2015 (з невеликою перервою). До вступу в ІТА близько 18 років віддав Вінницькому національному технічному університету (шлях від студента до кандидата наук, доцента), останні 4 роки - на різних посадах у Вінницькому інституті Університету "Україна". Головні чинники, які спонукали стати студентом ІТА: а) розчарування в нашій системі вищої освіти, яка (за винятком кількох провідних вузів) наразі практично не відповідає потребам сучасного ринку праці, і значною мірою перетворилася на такий собі "освітній бізнес" по торгівлі дипломами і "конвейєр по продукуванню носіїв дипломів". Ті ж викладачі, які з різних причин стають невгодними своєму керівництву (в т.ч. завідувачам кафедр, деканам факультетів і вище), з системи просто "видавлюються". Так сталося й зі мною, коли мою потенційно успішну наукову кар'єру у ВНТУ було "тупо" поламано... б) відчув потребу надолужити знання і навички в сучасних інформаційних технологіях, які протягом останніх десятиліть розвиваються дуже стрімко. Про ІТА випадково дізнався, прочитавши іміджеву статтю в газеті. І одразу зрозумів, - це саме те, що мені потрібно. Адже у Вінниці наразі немає аналогічних навчальних закладів, які: а) за відносно короткий період надавали б вузьку фахову підготовку в галузі ІТ, орієнтуючись на сучасний рівень розвитку технологій розробки програмного забезпечення; б) забезпечували б рівень підготовки студентів, необхідний для повноцінного працевлаштування за спеціальністю "програміст". Як людина "зі стажем", до навчального процесу намагався ставитись критично. Та головне, що наразі вважаю найбільш цінним - викладачі (а на мою думку, їх доцільніше називати "тренерами") є реальними практиками, які: а) "крутяться" в сучасному світі ІТ, тримають "руку на пульсі" стану речей, і без сумніву розуміють, що повинен знати і уміти сучасний айтішник, щоб бути успішним на ринку праці (як в Україні, так і за кордоном); б) фаховий досвід, здобутий "тренерами" ІТА, є найбільш цінним здобутком, і запозичувати його студенти мають можливість практично цілодобово (завдяки Інет-зв'язку), а не тільки під час занять. Ще продовжуючи навчатись, почав працювати викладачем ІТА (керівництво академії дало зрозуміти, що мій минулий викладацький досвід може стати в нагоді). В роботі програміста - я просто відчуваю, що це моя "стихія", оскільки в процесі написання коду (незалежно від мови програмування) і його успішного відлагодження практично завжди отримую якийсь своєрідний "кайф", причини і природу якого важко пояснити і описати... :-)
Посада: Викладач
Місце роботи: Вінницька ІТ-Академія
Випуск: 1 лип. 2015
Ольга Жохова
Випуск: 1 лип. 2015
Ольга Жохова
Розгорнути відгук про навчання▼
Перебуваючи у декретній відпустці, розуміла, що після її закінчення мені потрібно буде шукати роботу. Спочатку я дивилась онлайн відео уроки по Java. З тим, чого не розуміла, мені допомагала сестра (вона вже тоді працювала програмістом). Через деякий час я навіть спробувала піти на декілька співбесід, але без досвіду та реально виконаних проектів на роботу мене не брали. Тому почала шукати курси, де можна було б повчитись та отримати практичні навики. Єдиною компанією у Вінниці на той час, яка давала б такі можливості, виявилась ІТ Академія. Мені сподобалось, що навчання проходить ввечері, що після попередьої співбесіди, визначивши мій рівень, направили не в початкову групу, а в ту, що вже півроку навчалась, що дозволило мені швидше закінчити навчання та відповідно швидше знайти роботу. На роботу web-програмістом я влаштувалась одразу після закінчення, правда, пропрацювала не довго, через два місяці знайшла іншу вакансію, яка мені більше до душі. З тих пір я верстаю.
Посада: Верстальник
Місце роботи: RIA
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Літвак
Випуск: 31 січ. 2017
Віктор Літвак
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу до Академії працював головним економістом комерційного банку – менеджер по кредитуванню. На прийняття рішення про навчання вплинуло 2 фактори: нестабільна ситуація в банківській системі та давня мрія про роботу програмістом (ще з технікуму – з 2002 року). Було 3 варіанти – вчити щось самому, піти до ІТА, або навчання у ШАГ. Перший відпав одразу – самому не вдавалось себе організувати в потрібному напрямку. ШАГ – 2 роки, вдвічі дорожче відповідно і не чув жодного позитивного відгуку – тільки негатив. Академія позиціонує себе «гарантом» у допомозі із працевлаштування. Крім того, від друзів я взнав, що О. Тюренков є викладачем у даному закладі. Це стало останнім аргументом на користь Академії. Досить детально пройшли ази програмування на С, але тут є і головний недолік – занадто вже багато часу на це було потрачено (як на мене). Безумовно — включення англійської мови в курс, саме з Аллою Миколаївною – я не знаю чому, але мені доводилось вчити певні речі тільки через те, що не хотів в її очах виглядати «повним лохом». Бази даних з Чухно, JS з Плаксієм, і те що найбільше – C# з Максимом Гомоном. Ще хочу відзначити Ярослава Олешко – це та людина, яка показала, що немає нічого неможливого в роботі програміста, незалежно від мови програмування – «Програмувати потрібно із допомогою мови програмування, а не на мові». Роботу знайшов після 10 місяців навчання. Працюю в компанії Fozzy Group, Вінницька філія IT-Аутсорс. Займаємось розробкою ПЗ для власних терезів (виробництва німецької компанії Bizerba), що обслуговують клієнтів торгівельних мереж супермаркетів компанії. Робота дуже подобається, новий досвід з кожним днем, дуже динамічно.
Місце роботи: Fozzy Group
Випуск: 31 січ. 2017
Олександр Дзюбенко
Випуск: 31 січ. 2017
Олександр Дзюбенко
Розгорнути відгук про навчання▼
До вступу в академію працював оператором лінії на ПАТ Рошен. З часом став розуміти, що потрібно міняти своє життя, і то кардинально. Так як освіту маю вищу технічну і тяга до комп’ютерних наук у мене була завжди, вирішив спробувати себе в ІТ. Чому обрав Академію? Напевно тому, що в той час тільки вона активно рекламувалася і по радіо, і в інтернеті. Пам’ятаю, як мені назначили на визначений час співбесіду - я зібрався і як на зло дуже довго чекав громадського транспорту, вже навіть підкрадалися думки - повертайся, Саша, додому, навіщо воно тобі. Але я все-таки приїхав, перша співбесіда була з Романом Мельником. І зараз я можу сказати — добре, що я тоді все ж таки не передумав і поїхав на співбесіду. Найбільше сподобалась друга частина навчання, коли вже було більш-менш ясно, в якому напрямку потрібно далі рухатись та розвиватися. Це був початок нашого командного проекту, ось тоді я вже зрозумів, що головне в ІТ — це дух команди, якщо ви розумієте один одного, то все буде ок! Завдяки випускному проекту я вивчив базовий стек технологій та інструментів, незнання яких було б дуже великою перешкодою, навіть для проходження співбесіди, не кажучи вже про саму роботу. Так вийшло що перша співбесіда, яка дала позитивний результат була по Skype, і я напевно останній раз так хвилювався на 1-й сесій в універі....)) Тому в кінці нашого навчання я вже був на стажуванні. Зараз займаюся Web розробкою в компанії RexSoft. Конкретніше - Back-End (Laravel). Постійно щось потрібно вчити нове, робота не монотонна.
Посада: Back-end Developer
Місце роботи: RexSoft
Випуск: 31 січ. 2017
Вадим Шарай
Випуск: 31 січ. 2017
Вадим Шарай
Розгорнути відгук про навчання▼
Восени, 2015 року мене постійно переслідувала думка, що вже час кардинально змінити своє життя на краще. В той час я працював продавцем консультантом та мріяв стати програмістом. Одного чудового ранку, збираючись на роботу я почув по радіо рекламу про навчання в Вінницькій IT-Академії. Я зацікавився цим та захотів дізнатися більше про Вінницьку IT-Академію. Зателефонувавши до Вінницької IT-Академії я домовився про зустріч з директором цього закладу Романом Мельником. При зустрічі Роман Олександрович розповів що програмістом стати не легко, але я рішуче прийняв цей виклик. Коли почалося навчання я познайомився з чудовими людьми - справжніми особистостями. Навчання було цікавим та продуктивним але були свої недоліки. Дуже сподобалися уроки з англійської мови, але нажаль я не завжди приділяв достатньої уваги вивченню англійської мови. Мені здавалося що треба більше приділяти уваги технічній частині навчання (алгоритмам, мовам програмування). Пізніше я зрозумів що треба поєднувати англійську мову та технічну частину навчання, тому що вся новітня та адекватна література (документації, мануали, приклади) написані англійською мовою. Також сподобалися клуби з англійської мови на які запрошувалися цікаві спікери та підбиралися різноманітні теми. Найбільше сподобалися пари з СТРПП (сучасні технології розробки програмного продукту), де я дізнався про SOLID, Design patterns та Agile. Довгий час я не міг визначитися зі стеком технологій та напрямком програмування. З часом я зрозумів що мені більше подобається WT&WD - WEB Technology and WEB Design (JS, PHP, HTML, CSS). У Вінницькій IT-Академії я вивчав різні фреймворки, бібліотеки та робив цікаві проекти. Багато часу я приділяв самонавчанню, тому що це основа життя програміста. Програміст це не тільки професія - це стиль життя. Після закінчення Вінницької IT-Академії я пройшов складний відбір в Dev School RIA.com "From zero to hero" після закінчення якої мене взяли в компанію RIA.com розробником на випробувальний термін. Я дуже вдячний Вінницькій IT-Академії за те що вона подарувала мені нових друзів та незабутні моменти в моєму житті, а саме головне те що завдяки Вінницькій IT-Академії я почав програмувати! Програмуй майбутнє!
Посада: Junior Web Developer
Місце роботи: RIA
Випуск: 15 трав. 2016
Ігор Моргунов
Випуск: 15 трав. 2016
Ігор Моргунов
Розгорнути відгук про навчання▼
Трохи про себе: мене звуть Ігор, до навчання в ІТ-Академії займався продажем та комерцією. Зараз працюю на позиції Web Developer в компанії Soft Generation. ІТ-Академія дала мені розуміння програмування і основні знання багатьох мов і технологій, завдяки чому зараз я працюю програмістом і, як розробник, не боюся чіпати те, що інші бояться))). Якщо ви не лінива #опа, і слово "самонавчання" не викликає у вас напад астми, то ви на правильному шляху, ... всім промені добра!
Посада: Web Developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Ковальчук
Випуск: 15 трав. 2016
Олександр Ковальчук
Розгорнути відгук про навчання▼
Мої враження:
Отримав базові знання з програмування на різних мовах (C ++, JS, PHP, Java, SQL). Особливу подяку Бобрук Аллі, Плаксію Ярославу і Михайлу Чухно (SQL) за доступне донесення матеріалів і цікаві уроки англійської мови, php + js, SQL - відповідно. Так само академія послужила знайомству з багатьма хорошими людьми - одногрупниками, які не менше, ніж викладачі вплинули на вивчення програмування, оскільки я практично в будь-який час міг попросити поради у одногрупників з того чи іншого питання. Якщо крім пар в ITA ще по 4-6 годин на день навчатися вдома, то є ймовірність відразу влаштуватись на роботу, за умови, якщо вибрати певну мову, яку будеш вивчати старанніше, ніж інші. На даний момент набиваю руку і досвід на фрілансі. Так вийшло, що друг запропонував піти до нього в команду і писати процедурний PHP. Цікаво, що для PHP вдома приділяв менше уваги, а зараз розвиваюся в цьому напрямку ...
Висновок:
Без академії сам би нічого не вивчив, вона була хорошим поштовхом на початку. Але академія це тільки 20% успіху, інших 80% - особисті зусилля студента.
Посада: Php-developer
Місце роботи: Freelance
Випуск: 15 трав. 2016
Борис Петровський
Випуск: 15 трав. 2016
Борис Петровський
Розгорнути відгук про навчання▼
Перед вступом до Академії працював seo- оптимізатором, цікавився мовами програмування. Було бажання навчитись програмувати, тому обрав рішення йти навчатись в Академію. ІТ-Академію обрав тому що сподобалась подача матеріалу та зручний графік занять, Академія дала хороші базові знання в області програмування. Після закінчення академії працюю на посаді веб-розробник. Працюю в компанії "Дахком" dahkom.com.ua З предметів сподобалось англійська мова, html/css та комп`ютерні мережі. З підходів до навчання сподобалось, що завжди є можливість задати запитання, якщо щось не зрозуміло, а також допомога викладачів в вирішенні питань чи нерозуміння під час навчання!
Посада: Web Developer
Місце роботи: Дахком
Випуск: 31 груд. 2015
Олександр Панченко
Випуск: 31 груд. 2015
Олександр Панченко
Розгорнути відгук про навчання▼
До ІТ-Академії я працював завскладом, а до того змінив ще декілька місць роботи. Шукав себе, і дуже вчасно знайомі порадили звернути увагу на ІТ. Це мене дійсно захопило. Навчався півроку в ШАГ, але дізнався про ІТ-Академію і вирішив продовжити навчання тут. Мені сподобалося те, що навчання інтенсивне, не розтягнуте надовго - за один рік можна отримати професію та піти працювати. Роботу знайшов одразу після випуску. Працюю зараз full-stack розробником в компанії SoftGen. Що мені найбільше подобається в роботі? Кожен день нові задачі, нова інформація, не стоїш на місці, постійно самовдосконалюєшся. Щодня є стимул до того, щоб ставати кращим професіоналом. У навчанні дуже допомагає читати книги по програмуванню. Це для мене було відкриттям, адже з книг дійсно можна дістати важливу інформацію, яку важко знайти в мережі, бо вона розрізнена і не систематизована. Окрім того, дуже важлива наполегливість і бажання працювати. А ще англійська - багато доводиться читати документації, і взагалі вся найновіша інформація по спеціальності в основному знаходиться в іноземних джерелах.
Посада: Full-stack web-developer
Місце роботи: SoftGen
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Нізіньковський
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Нізіньковський
Розгорнути відгук про навчання▼
До навчання в Академії працював у сфері не пов'язаною з програмуванням. Але вирішив змінити професію на користь ІТ — через популярність цієї сфери, потребу постійного вдосконалення своїх вмінь та навичок, можливість підтянути іноземну мову. За порадою свого друга Очеретнюка Ігоря, який на той час навчався у Вінницькій ІТ-Академії, обрав той же навчальний заклад, і зрештою, не помилився у своєму виборі. Роботу знайшов одразу після випуску. В процесі навчання дуже подобались заняття з англійської мови, веб-програмування. Дуже корисними виявилися такі предмети, як алгоритмізація, Web-програмування, програмування на мові С++, та СТРПП (сучасні технології розробки програмних продуктів). Чим подобається робота програміста? Це робота над собою без зупину. Головне — є до чого рости і на що рівнятись.
Посада: Web-developer
Місце роботи: SoftGeneration
Випуск: 1 лип. 2015
Андрій Штадлер
Випуск: 1 лип. 2015
Андрій Штадлер
Розгорнути відгук про навчання▼
Сейчас я frontend developer в компании EPAM, ранее работал backend & frontend developer на фирме Aura (http://aura.vn.ua/) До Академии учился, а потом работал в налоговой. Академию выбрал потому, что они ищут работу после окончания. Ну и срок обучения малый. Но если выбирать из этих пунктов, то это, конечно, то, что ищут работу. В обучении нравилось отношение к студентам. Но программу лично я немного изменил бы. Работу мне предложили еще во время учебы в Академии. Нашел ее перед тем, как должен был быть выпуск. Это радует и очень понравилось.
Посада: Frontend developer
Місце роботи: EPAM
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Розгорнути відгук про навчання▼
Намагаючись знайти себе у справі, яка була б справді до душі, я спробувала різні сфери діяльності. Коли зацікавилась програмуванням, переді мною було два шляхи: або продовжувати й далі самостійно та безсистемно вивчати то ту, то іншу мову, або йти навчатись у спеціалізований заклад, де б мені могли передати досвід та вчасно вказати на помилки і невірно обраний шлях. Адже мов програмування на сьогодні дуже багато, і ще більше технологій, які використовуються разом з ними. Що на сьогодні актуально і що корисно, можуть знати лише практикуючі програмісти. Тому, коли друзі порадили ІТ Академію, це і стало головним для мене аргументом у виборі спеціалізованого закладу: всі викладачі тут практики, кожен з яких має досить великий досвід у програмуванні. Навчання проходило у дружній атомосфері. Тут не практикують академізму, немає бар'єру між викладачами і студентами, але в той же час байдикувати не дадуть. Для мене великим плюсом навчання стала велика кількість пройденого матеріалу за різними напрямками програмування. На сьогодні, працюючи програмістом, я постійно використовую технології, які були вивчені в ІТ Академії. Тобто навчання тут актуальне і відповідає вимогам ІТ ринку. Не зайвим було вивчення і дискретної математики, знання якої зараз також постійно стають у нагоді. Приємним бонусом було те, що в ІТ Академії для програмістів є курс англійської мови, який викладається також на високому рівні. ІТ Академія може стати гарним путівником для тих, хто розуміє, що на ній навчання не закінчується і що взагалі професія програміста вимагає постійного навчання. ІТ Академія дає хороші ази програмування, дає можливість попрактикуватись на різних мовах і технологіях, знайти те, що цікаво, і, що не менш важливо для програміста, навчає культурі програмування.
Посада: Ruby developer
Місце роботи: LLC "Software Generation"

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

телефон: +38 0432 52 82 67
тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com