ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, ФОНДИ ТА ЕКСПЕРТІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДЛЯ ТРАНСФОРМАЦІЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Міністерство освіти і науки на чолі з міністром Оксеном Лісовим, спільно з віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим та командою сформували Візію трансформацій української освіти. Ми вдячні Президенту України Володимиру Зеленському та Премʼєр-міністру України Денису Шмигалю за пріоритезацію освіти та спільні обговорення Візії. Тепер прагнуть залучити експертне середовище і сформувати робочі групи для співпраці над формуванням стратегії!

Відкрили реєстраційну форму для активної діяльності разом. 

Реєстрація буде відкритою для усіх охочих до 29.06 23:59 за київським часом. А далі - 7 тижнів активної спільної роботи за напрямами.

Друге - створюють перший реєстр Платформи відновлення освіти – Education Recovery Support Platform – задля планування та спільних дій із громадськими організаціями, фондами та обʼєднаннями освітньої сфери по всій країні. Мета – відкритий реєстр із розподілом за сферами, який буде доступний на сайті МОН та подальша якісна співпраця за напрямами.

  • Реєстрація ГО на Платформі відновлення освіти Education Recovery Support Platform.

Форма першої хвилі реєстрації буде відкрита до 7.07 18:00 за київським часом. 

Широка громадськість, експерти, громадські організації – це основа для здійснення трансформацій та відновлення нашої освіти і науки від наслідків війни. Долучиайтесь до спільної роботи!

*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно.

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам!

Ми у соцмережах: YouTube     Facebook     Instagram    Telegram-канал   Slack-спільнота