![news logo](/storage/images/news/5BcEjRZsB7kKSxtg88Vz5DtGQQPIaa.png)
EduHub - простір для роботи і навчання
EduHUB - це місце, яке розташоване в центрі Вінниці, де великі просторі аудиторії, привітний персонал, постійний доступ до швидкісного інтернету, ароматна кава та жива атмосфера, яка надихає на генерування і втілення нових ідей, планів. Всі ці переваги можна отримати в сучасному, просторому освітньому хабі - EduHUB.
EduHUB - це освітній простір на базі Вінницької ІТ-Академії, місце народження нових ідей і стартапів, реалізації неформального навчання, майстер-класів, бізнес-проектів, хакатонів. Робота в колі однодумців - нові контакти, партнери, ідеї, підтримка, навчання.
У EduHUB отримаєте доступ до:
-
стабільного високошвидкісного інтернету;
-
сучасного обладнання;
-
комфортних умов;
-
найнижчих цін у місті;
-
користування «бібліотекою» - книгами з мов програмування, англійської мови.
Додатково можна замовити фото/відеозйомку, фіксоване робоче місце, доступ до оргтехніки (принтер, сканер, відеопроектор, фліп-чарт), надзвичайно смачну каву та чай.
У EduHUB ви можете створити круту атмосферу та легко організувати:
-
тематичні івенти, творчі й продуктивні посиденьки;
-
семінари, майстер-класи, тренінги;
-
навчальні заняття, репетиторство;
-
працювати над стартапами;
-
покреативити й надихнутися за філіжанкою запашної кави.
Зручне робоче місце для роботи як індивідуально так і командно. Є можливість обрати залу в якій вам буде найбільш комфортно. В нашому затишному освітньому Хабі ви оберете робоче місце на місяць або погодинно.
В EduHUB панує атмосфера натхнення та мотивації. Це територія нових можливостей для кожного. Ми турбуємось про те, щоб ви розвивали свої ідеї, стартапи, вдосконалювались, заводили нові корисні знайомства - втілювали свої мрії в життя.
EduHub - навчайся, твори, надихайся, організовуй!
Тел.: 067-431-74-24
Реєструйтесь: Анкета
Надаєте послуги репетитора, але задорого орендувати окремий офіс?
Спеціальна пропозиція для репетиторів: Анкета для репетиторів
*Пропозиція для батьків, які працюють і чиї діти навчаються з дому дистанційно - ви можете з 9:00 до 18:00 залишати дітей в нашому просторі під наглядом і вони навчатимуться в середовищі, яке мотивує!
*ВАЖЛИВО - не користуватись російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно
І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам
Ми у соцмережах: YouTube Facebook Instagram Telegram-канал Slack-спільнота