Юрій Мітюшкін
Юрій Мітюшкін
Про викладача:

Привіт!

Мене звати Юрій. Скільки мені років? А хіба це важливо? Головне - бути молодим душею й серцем, чи не так? :-)))

Що можу розказати про себе? Народився я в славному місті Львові - правда, прожив там лише два тижні від народження... Мої "свідомі" дитячі роки пройшли в містечку Макарів, що на Київщини. Зокрема, в місцевій ЗОШ № 1 я закінчив вісім класів. Вінничанином же став з 1991 року, тут і здобув повну середню освіту, закінчивши ФМШГ №17. Саме навчаючись у гімназії, зрозумів, що майбутнє - за ІТ. Це і обумовило моє подальше навчання.

Вінницький державний технічний університет закінчив з дипломом магістра комп'ютеризованих систем, автоматики і управління. Відчувши інтерес до наукових досліджень, вступив до аспірантури ВДТУ. Результат - в 2002 р. отримав ступінь кандидата техічних наук за спеціальністю "Математичне моделювання та обчислювальні методи".

В цілому Вінницькому національному технічному університету в якості викладача віддав 11 років (більшість - на кафедрі комп'ютерних систем управління). Починав асистентом, поступово "доріс" до доцента (відповідне вчене звання отримав у 2009 р.). Однак обставини виявилися сильнiшими "райдужних" перспектив науково-викладацької кар'єри...

На щастя, мій досвід і знання виявилися в нагоді Вінницькому інституту Університету "Україна", якому вірою й правдою "служив" 3,5 роки. Саме тут, займаючись рекламно-профорієнтаційною роботою, за щасливим збігом обставин я дізнався про Вінницьку ІТ-Академію. І зрозумів - потрібно ловити свій шанс (можливо, останній) реалізувати себе яка фахівця в галузі ІТ.

Таким чином, кваліфікацію з сучасних ІТ-технологій я підвищував саме у Вінницькій ІТ-Академії (з грудня 2013 р. по липень 2015 р.). А з травня 2015 р. і по теперішній час передаю свої знання і досвід іншим студентам ІТА.

Тих, хто вирішив стати нашими студентами, запевняю - ви зробили вірний вибір!


P.S. І наостанок про себе (можливо, кому цікаво) - не одружений... :-)))))))

Веде модулі:


Відгуки студентів про викладача: Мітюшкін Юрій Ігорович
Середня оцінка:
Знання: 10 Ефективність: 10 Ставлення до студента: 10
Алла Бевз
2017-05-31 12:33:18 IP:**.***.***.250
Цей викладач знає своє діло. Мало тільки володіти знаннями, потрібно ще й вміти їх передавати іншим, з чим він і успішно справляється. Розповідає настільки доступно, що мабуть і мою бабусю навчив би програмуванню))) Не могла не залишити відгук про цього викладача.  Іншим викладачам потрібно на нього рівнятись!
Оцінка:
Олексій Мазур
2016-12-14 17:37:17 IP:***.***.***.205
Учитель  очень хороший! Душа у него очень добрая и отзывчивая! 
Человек реально с глубокими знаниями!
Не мешало бы по-больше с ним лекций и разъяснений материала по темах,  как с "нуля" так и до той темы которую проходим.... И чем чаще, тем и лучше.
А в вообщем, очень замечательный человек и преподаватель!!!!
Оцінка:
Іра Kaneva
2016-09-28 12:45:13 IP:***.**.***.220
Чудовий викладач!  Дуже детально пояснює, уважний до студентів.
Оцінка:
Вадим Шарай
2015-12-19 20:07:14 IP:***.**.***.179
Прежде всего это человек, который любит свою работу, находит радость в общении со студентами, верит в то, что каждый студент может стать хорошим программистом и помогает ему в этом не лёгком деле.
Оцінка:

Юрій Мітюшкін. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com