Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 23 січ. 2013
Ігор Сухов
Випуск: 23 січ. 2013
Ігор Сухов
Академія пробудила цікавість до програмування, що не вдалося ВНТУ, і завдяки постійній практиці у навчанні робота перетворилася в задоволення.
Посада: Back-end developer
Місце роботи: memCrab studio
Випуск: 23 січ. 2013
Вікторія Глухарьова
Випуск: 23 січ. 2013
Вікторія Глухарьова
1. Плата Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар. 2. Пари На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. А що дивуватись. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника? В Академію за руку ніхто не приводив, і відповідно контролювати як маленьких дітей ніхто не буде, кожен сам про себе повинен думати. Звикайте бути дорослими і відповідальними. 3. Предмети і навчання План по дисциплінах заявлений шикарний, але всього цього вас вчити ніхто не буде. Деякі технології будуть згадані оглядово, деякі навіть і згадані не будуть. Звичайно більша увага приділяється основам. Але дуже велика часу була присвячена вивченню основ (в нас як на мене воно затягнулось, бо основи вчать на С, а в результаті готують PHP, JAVA програмістів). На вивчення дійсно потрібних на практиці дисциплін було відведено менше часу, притому що на С ми вчились півроку, а за інших півроку мали опанувати і PHP і JAVA. 4. Викладачі На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). Основи програмування на С і алгоритмізацію викладали теж добре. Не повезло нам з тими ж PHP і JAVA, правда, зараз начебто вже набрали повноцінний на скільки можливо склад викладачів. 5. Робота В контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Але працевлаштовувати вас ніхто не буде. Коротше кажучи, вони будуть підкріпляти ваше резюме своїми рекомендаціями, а чи ви влаштуєтесь на роботу залежить лише від того, які знання і вміння ви матимете і як ви себе проявите на співбесіді.
Посада: PHP Web Developer
Місце роботи: ИГ РИА
Випуск: 23 січ. 2013
Павло Дудченок
Випуск: 23 січ. 2013
Павло Дудченок
Сподобалося - базова підготовка (алгоритми, структури даних), дуже потрібно в майбутній роботі. Багато практичних завдань, багато домашніх завдань, що в цілому вплинуло дуже позитивно на загальну підготовку. Англійська викладалась на досить високому рівні. Не сподобалося - під час мого навчання в академії навчальний процес був не до кінця продуманий, те, що було заявлено з приводу практики - не було реалізовано. Протягом всього періоду навчання було таке відчуття, що навчальний процес підлаштовувався під учнів. Якось так )) В цілому - я задоволений навчанням, хоч і не довчився до кінця, так як мене взяли на роботу ще до випуску.
Посада: Software Developer
Місце роботи: Epam
Випуск: 30 бер. 2012
Максим Жук
Випуск: 30 бер. 2012
Максим Жук
Про академію, можна написати, що дала хороші базові знання в області програмування, що забезпечило швидке кар’єрне зростання, впевненість у колективі більш досвідчених програмістів та розуміння подальшого плану розвитку, як спеціаліста. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т.п.
Посада: Web-developer. Team leader
Місце роботи: RIA
Показати ще ...

Компанії, де працюють наші випускники

  • {{slide.text}}

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com