Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 14 серп. 2016
Иван Андриенко
Випуск: 14 серп. 2016
Иван Андриенко
До поступления в IT-Академию работал менеджером по продаже офисного оборудования. Так сложилось, что заинтересовался web-программированием. Самостоятельно изучал HTML, CSS, JavaScript. Сделал несколько простых сайтов для своих нужд. Ради спортивного интереса попробовал пройти интервью в винницких веб-студиях, но первый вопрос был - Tell me about yourself. На тот момент с английским у меня было "никак". После этого было очевидно, что для поиска работы нужен English и больше знаний. Изучив имеющиеся варианты возможного обучения, лучшей альтернативы, чем IT-Академия я не нашёл. В процессе обучения для меня было важно системный подход, ежедневные занятия, помощь преподавателей, набор полученных знаний (HTML, CSS, JS, PHP, базы данных, English). Самостоятельно изучить столько материала и получить практических знаний в течении года практически не реально. Спасибо руководству IT-Академии что дали возможность поработать после окончания обучения на реальном проекте и приобрести первый опыт. На данный момент работаю frontend разработчиком в EXADEL Ukraine на позиции software engineer.
Посада: frontend разработчик
Місце роботи: EXADEL Ukraine
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Випуск: 15 трав. 2016
Іван Пірус
Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій. Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу. Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити більше часу кожному, допомогти, пояснити реалізацію певних технологій в розробці. Великою перевагою є те, що учителі - висококваліфіковані програмісти, які практично навчать і покажуть, як і що треба робити, як писати код. Тому що без практичних навичок, знаючи тільки теорію, зробити щось важко. Кожен проект має іншу ідею, задачі, технології, і немає однотипних рішень які можна якось заучити. Дуже пригодилось вивчення алгоритмізації на мові С(С++), після яких легше було перейти на PHP, Python. Я отримав хорошу базу знань під час навчання, а в процесі практики при IT Академії навчився робити сайти, використовуючи фреймворки і JScript.
Посада: Full-stack Developer
Місце роботи: iHUB Вінниця
Випуск: 15 трав. 2016
Антон Грядченко
Випуск: 15 трав. 2016
Антон Грядченко
До того, як прийти у Академію я працював у банку. Спочатку робота у банку була більш аналітична, але, зі зміною економічної ситуації у країні, я вимушений був більше займатись продажем банківських послуг. Одного дня я зрозумів, що це мені набридло та так далі тривати не може. Я порадився з дружиною та ми вирішили що це слушна нагода змінити своє життя на краще. Тому я покинув це безнадійне діло та звернутись до того, що вабило мене зі школи (до того ж під час роботи у банку я писав деякі скріпти для автоматизації рутиних задач). Академію обрав через те, що інший заклад (на той час їх не було так багато як зараз) пропонував навчання протягом двох років, у той час як Академія - один рік. Крім того я спробував розв’язати завдання олімпіади, щось вирішив, та отримав знижку на оплату навчання. У кінці навчання я пройшов відбір у Школу програмістів компанії RIA, по закінченню якої отримав (та прийняв) пропозицію щодо роботои у компанії RIA програмістом. Зараз я працюю на посаді Software Engineer в компанії EPAM.
Посада: Software Engineer
Місце роботи: EPAM
Випуск: 14 трав. 2016
Олена Дьогтєва
Випуск: 14 трав. 2016
Олена Дьогтєва
ІТ Академія заслуговує на найкращі відгуки. Вся команда працює злагоджено і самовіддано, усі побажання і пропозиції, які надходять від студентів враховуються і вирішуються при точному зрозумілому і обгрунтованому їх донесенні до викладачів і адміністрації. В академії зручний і гнучкий графік навчання. Організація навчального процесу на високому рівні(головне не забувати перевіряти розклад на сайті)). Будь-які питання вирішуються оперативно.Зв'язок викладачів зі студентами-постійний(тобто існує можливість цілодобового навчання у режимі студент-викладач) Головною відмінністю Академії від інших закладів є викладачі-програмісти, тобто практики, які програмують кожний день і доступно розкажуть про всі новинки (що дуже важливо для цієї галузі, яка постійно розвивається і змінюється). Тут можна вивчити багато різних мов програмування. Це вивчення побудоване на одночасних тематичних написаннях проектів, що дає змогу закріпити матеріал і підготуватися до майбутньої роботи, стати більш конкурентноспроможними на ринку програмістів Паралельно з програмуванням вивчається технічна англійська мова з тісно пов'язаними темами. Студенти мають змогу відвідувати заняття з розмовної англійської мови. Перевагою над іншими закладами є також працевлаштування по успішному закінченні навчання. Щиро дякую за надану можливість отримання безцінних знань і здійснення мрії!!!
Посада: Php-developer
Місце роботи: Freelance
Випуск: 31 груд. 2015
Олег Олійник
Випуск: 31 груд. 2015
Олег Олійник
Навчався в ІТ-Академії близько року. Здебільшого навчання сподобалося. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно. Всі вони працюючі програмісти і чітко розуміють, які саме знання необхідні для програміста. В ході навчання ніхто з викладачів не пояснював як в космос літати. Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою программіста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет. У нашій групі взагалі до кінця дійшли здебільшого люди в яких не було саме технічної освіти. Тому, якщо у Вас є бажання, а Ви наприклад закінчили медуніверситет чи педагогічний, то це не буде проблемою. На початку навчання мені здавалося що вчитися програмувати рік це дуже довго. Коли навчання підходило до завершення, вже було чітко зрозуміло, що обсяг необхідних знань для роботи програмістом дуже великий. Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.
Посада: WEB-developer
Місце роботи: Infopuls
Випуск: 27 груд. 2015
Інна Кочержук
Випуск: 27 груд. 2015
Інна Кочержук
Закінчила медичний університет, спеціальність - провізор. Пройшла інтернатуру (загалом 6 років). Після тривалої декретної відпустки шукала цілий рік роботу. Відмовляли через відсутність стажу та наявність 2 маленьких дітей. Нарешті прийшло розуміння, що так далі продовжуватись не може, і я вирішила кардинально змінити професію. Чому саме ІТ? На цей шлях наштовхнув мене мій брат (програміст). Порадив спробувати себе як тестувальника (QA). Розпочались пошуки закладу, який би зміг дати необхідний якісний рівень та об'єм знань. На той час було лише 2 варіанти – ШАГ та INTІТА. Орієнтувалась по відгуках. Оскільки курсів на тестувальника не було, спробувала себе як програміста і не пошкодувала. Обрала INTІТА тому, що був реальний знайомий, який закінчив академію і працював за фахом (Ігор Сухов). Для мене важлива комунікація і мікроклімат в колективі. В академії ми стали однією родиною. Навіть зараз, коли я вже влаштувалась на роботу – я із задоволенням туди приходжу. Окремо хочу виділити викладача англійської мови – її уроки були завжди цікавими і дуже корисними. Викладача з такою самовіддачею я ще не зустрічала. Вона завжди заряджає своєю позитивною енергетикою – неймовірна людина! Не можу не виділити керівника дипломного проекту, який, на мою думку, дуже тонкий психолог і професіонал своєї справи. У великій мірі завдяки йому я дійшла до фінішу. Організація та якість навчання виявилась не такою, яка очікувалась студентами. Багато процесів виглядали хаотичними, особливо в кінці навчання, коли потрібно було писати дипломні проекти, важко було перелаштуватись на те, що дуже багато потрібно було розбиратись самостійно, чи в команді студентів. Влаштувалась на роботу за 2 місяці після закінчення навчання. ІТ сфера настільки різноманітна, що кожен може знайти в ній щось цікаве для себе. Мені більше подобаються всілякі красивості і те, що я можу одразу побачити результат своєї роботи, тому я обрала фронт-енд. Більшість залежить від самого студента: наполегливість, допитливість, самоосвіта і постійна практика протягом навчання - мінімум 4 год./день – це запорука високого рівня знань та працевлаштування. Майбутнім студентам можу побажати: якщо вам це дійсно цікаво – спробуйте. Хто не спробує – в того й не вийде. Все у ваших руках!
Посада: Frontend developer
Місце роботи: Fozzy group
Випуск: 27 груд. 2015
Олександр Панченко
Випуск: 27 груд. 2015
Олександр Панченко
До ІТ-Академії я працював завскладом, а до того змінив ще декілька місць роботи. Шукав себе, і дуже вчасно знайомі порадили звернути увагу на ІТ. Це мене дійсно захопило. Навчався півроку в ШАГ, але дізнався про ІТ-Академію і вирішив продовжити навчання тут. Мені сподобалося те, що навчання інтенсивне, не розтягнуте надовго - за один рік можна отримати професію та піти працювати. Роботу знайшов одразу після випуску. Працюю зараз full-stack розробником в компанії SoftGen. Що мені найбільше подобається в роботі? Кожен день нові задачі, нова інформація, не стоїш на місці, постійно самовдосконалюєшся. Щодня є стимул до того, щоб ставати кращим професіоналом. У навчанні дуже допомагає читати книги по програмуванню. Це для мене було відкриттям, адже з книг дійсно можна дістати важливу інформацію, яку важко знайти в мережі, бо вона розрізнена і не систематизована. Окрім того, дуже важлива наполегливість і бажання працювати. А ще англійська - багато доводиться читати документації, і взагалі вся найновіша інформація по спеціальності в основному знаходиться в іноземних джерелах.
Посада: Full-stack web-developer
Місце роботи: Rubycon
Випуск: 23 серп. 2015
Борис Петровський
Випуск: 23 серп. 2015
Борис Петровський
Перед вступом до Академії працював seo- оптимізатором, цікавився мовами програмування. Було бажання навчитись програмувати, тому обрав рішення йти навчатись в Академію. ІТ-Академію обрав тому що сподобалась подача матеріалу та зручний графік занять, Академія дала хороші базові знання в області програмування. Після закінчення академії працюю на посаді веб-розробник. Працюю в компанії "Дахком" dahkom.com.ua З предметів сподобалось англійська мова, html/css та комп`ютерні мережі. З підходів до навчання сподобалось, що завжди є можливість задати запитання, якщо щось не зрозуміло, а також допомога викладачів в вирішенні питань чи нерозуміння під час навчання!
Посада: Web Developer
Місце роботи: Дахком
Випуск: 23 лип. 2015
Юрій Мітюшкін
Випуск: 23 лип. 2015
Юрій Мітюшкін
Навчався в ІТ-Академії з грудня 2013 по липень 2015 (з невеликою перервою). До вступу в ІТА близько 18 років віддав Вінницькому національному технічному університету (шлях від студента до кандидата наук, доцента), останні 4 роки - на різних посадах у Вінницькому інституті Університету "Україна". Головні чинники, які спонукали стати студентом ІТА: а) розчарування в нашій системі вищої освіти, яка (за винятком кількох провідних вузів) наразі практично не відповідає потребам сучасного ринку праці, і значною мірою перетворилася на такий собі "освітній бізнес" по торгівлі дипломами і "конвейєр по продукуванню носіїв дипломів". Ті ж викладачі, які з різних причин стають невгодними своєму керівництву (в т.ч. завідувачам кафедр, деканам факультетів і вище), з системи просто "видавлюються". Так сталося й зі мною, коли мою потенційно успішну наукову кар'єру у ВНТУ було "тупо" поламано... б) відчув потребу надолужити знання і навички в сучасних інформаційних технологіях, які протягом останніх десятиліть розвиваються дуже стрімко. Про ІТА випадково дізнався, прочитавши іміджеву статтю в газеті. І одразу зрозумів, - це саме те, що мені потрібно. Адже у Вінниці наразі немає аналогічних навчальних закладів, які: а) за відносно короткий період надавали б вузьку фахову підготовку в галузі ІТ, орієнтуючись на сучасний рівень розвитку технологій розробки програмного забезпечення; б) забезпечували б рівень підготовки студентів, необхідний для повноцінного працевлаштування за спеціальністю "програміст". Як людина "зі стажем", до навчального процесу намагався ставитись критично. Та головне, що наразі вважаю найбільш цінним - викладачі (а на мою думку, їх доцільніше називати "тренерами") є реальними практиками, які: а) "крутяться" в сучасному світі ІТ, тримають "руку на пульсі" стану речей, і без сумніву розуміють, що повинен знати і уміти сучасний айтішник, щоб бути успішним на ринку праці (як в Україні, так і за кордоном); б) фаховий досвід, здобутий "тренерами" ІТА, є найбільш цінним здобутком, і запозичувати його студенти мають можливість практично цілодобово (завдяки Інет-зв'язку), а не тільки під час занять. Ще продовжуючи навчатись, почав працювати викладачем ІТА (керівництво академії дало зрозуміти, що мій минулий викладацький досвід може стати в нагоді). В роботі програміста - я просто відчуваю, що це моя "стихія", оскільки в процесі написання коду (незалежно від мови програмування) і його успішного відлагодження практично завжди отримую якийсь своєрідний "кайф", причини і природу якого важко пояснити і описати... :-)
Посада: Викладач
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Штадлер
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Штадлер
Сейчас я frontend developer в компании EPAM, ранее работал backend & frontend developer на фирме Aura (http://aura.vn.ua/) До Академии учился, а потом работал в налоговой. Академию выбрал потому, что они ищут работу после окончания. Ну и срок обучения малый. Но если выбирать из этих пунктов, то это, конечно, то, что ищут работу. В обучении нравилось отношение к студентам. Но программу лично я немного изменил бы. Работу мне предложили еще во время учебы в Академии. Нашел ее перед тем, как должен был быть выпуск. Это радует и очень понравилось.
Посада: Frontend developer
Місце роботи: EPAM
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Нізіньковський
Випуск: 23 лип. 2015
Андрій Нізіньковський
До навчання в Академії працював у сфері не пов'язаною з програмуванням. Але вирішив змінити професію на користь ІТ — через популярність цієї сфери, потребу постійного вдосконалення своїх вмінь та навичок, можливість підтянути іноземну мову. За порадою свого друга Очеретнюка Ігоря, який на той час навчався у Вінницькій ІТ-Академії, обрав той же навчальний заклад, і зрештою, не помилився у своєму виборі. Роботу знайшов одразу після випуску. В процесі навчання дуже подобались заняття з англійської мови, веб-програмування. Дуже корисними виявилися такі предмети, як алгоритмізація, Web-програмування, програмування на мові С++, та СТРПП (сучасні технології розробки програмних продуктів). Чим подобається робота програміста? Це робота над собою без зупину. Головне — є до чого рости і на що рівнятись.
Посада: Web-developer
Місце роботи: Loomlogic
Випуск: 23 лип. 2015
Ольга Жохова
Випуск: 23 лип. 2015
Ольга Жохова
Перебуваючи у декретній відпустці, розуміла, що після її закінчення мені потрібно буде шукати роботу. Спочатку я дивилась онлайн відео уроки по Java. З тим, чого не розуміла, мені допомагала сестра (вона вже тоді працювала програмістом). Через деякий час я навіть спробувала піти на декілька співбесід, але без досвіду та реально виконаних проектів на роботу мене не брали. Тому почала шукати курси, де можна було б повчитись та отримати практичні навики. Єдиною компанією у Вінниці на той час, яка давала б такі можливості, виявилась ІТ Академія. Мені сподобалось, що навчання проходить ввечері, що після попередьої співбесіди, визначивши мій рівень, направили не в початкову групу, а в ту, що вже півроку навчалась, що дозволило мені швидше закінчити навчання та відповідно швидше знайти роботу. На роботу web-програмістом я влаштувалась одразу після закінчення, правда, пропрацювала не довго, через два місяці знайшла іншу вакансію, яка мені більше до душі. З тих пір я верстаю.
Посада: Верстальник
Місце роботи: RIA
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Намагаючись знайти себе у справі, яка була б справді до душі, я спробувала різні сфери діяльності. Коли зацікавилась програмуванням, переді мною було два шляхи: або продовжувати й далі самостійно та безсистемно вивчати то ту, то іншу мову, або йти навчатись у спеціалізований заклад, де б мені могли передати досвід та вчасно вказати на помилки і невірно обраний шлях. Адже мов програмування на сьогодні дуже багато, і ще більше технологій, які використовуються разом з ними. Що на сьогодні актуально і що корисно, можуть знати лише практикуючі програмісти. Тому, коли друзі порадили ІТ Академію, це і стало головним для мене аргументом у виборі спеціалізованого закладу: всі викладачі тут практики, кожен з яких має досить великий досвід у програмуванні. Навчання проходило у дружній атомосфері. Тут не практикують академізму, немає бар'єру між викладачами і студентами, але в той же час байдикувати не дадуть. Для мене великим плюсом навчання стала велика кількість пройденого матеріалу за різними напрямками програмування. На сьогодні, працюючи програмістом, я постійно використовую технології, які були вивчені в ІТ Академії. Тобто навчання тут актуальне і відповідає вимогам ІТ ринку. Не зайвим було вивчення і дискретної математики, знання якої зараз також постійно стають у нагоді. Приємним бонусом було те, що в ІТ Академії для програмістів є курс англійської мови, який викладається також на високому рівні. ІТ Академія може стати гарним путівником для тих, хто розуміє, що на ній навчання не закінчується і що взагалі професія програміста вимагає постійного навчання. ІТ Академія дає хороші ази програмування, дає можливість попрактикуватись на різних мовах і технологіях, знайти те, що цікаво, і, що не менш важливо для програміста, навчає культурі програмування.
Посада: Ruby developer
Місце роботи: LLC "Software Generation"
Випуск: 23 січ. 2015
Олександр Алексейчук
Випуск: 23 січ. 2015
Олександр Алексейчук
Я навчався в Академії в період з 1.12.2013 по 1.02.2015. До того займався торгівлею, будівництвом і ще багато чим. Чому я вибрав ІТ-Академію? В першу чергу мені сподобалась атмосфера. І ціна, я вважаю, лояльна. Також сподобалось те, що в групі небагато людей, і тому викладач може приділити час кожному студентові. Роботу я знайшов майже одразу по закінченню навчання. В професії програміста найбільш приємно те, що є можливість створювати щось нове, чого до тебе ще ніхто не робив.
Посада: Web-developer
Місце роботи: Seven Hands
Випуск: 23 січ. 2015
Андрій Свіргун
Випуск: 23 січ. 2015
Андрій Свіргун
Я потрапив у Вінницьку ІТ-Академію восени 2013 року завдяки Саші Маркову , який на той час закінчив Академію і почав працювати Java-девелопером. Працювати за спеціальністю почав ще до закінчення навчання. Я сказав би, що Академія дійсно надає шанс потрапити в ІТ, треба тільки вміло скористатися цим шансом. Не варто йти в програмісти тільки за високою зарплатою. Якщо немає мотивації до вирішення задач, до постійного навчання — ви не зможете надовго втриматися на роботі, навіть якщо вдасться знайти її.
Посада: Junior Java Developer
Випуск: 23 серп. 2014
Сергій Петросюк
Випуск: 23 серп. 2014
Сергій Петросюк
Мабуть перші два питання, якими задається кожен, хто хоч раз замислювався про те, чи варто починати навчання в ІТ Академії, це: 1) чи варте воно того щоб платити такі реально не малі гроші? 2) чи справді забезпечать роботою, чи це лише такий собі піар-хід щоб заманити людей і качнути з них грошей? Я також задавався цими питаннями і дуже довго вагався перед прийняттям свого рішення. Вирішив ризикнути... Саме ризикнути тому, що в інтернеті наткнувся і на негативні відгуки. Але вже через 1.5 місяці я зрозумів, що зробив правильний вибір. Стосовно навчального процесу: 1) Викладачі дійсно знають свою справу, усі вони є практиками. Всі вони працюють в потужних ІТ компаніях і всі мають за плечима більш-ніж 5 років досвіду. 2) Викладачам не бракує завзяття і терпіння в тому щоб навчити навіть абсолютно нульових, і в них це виходить! 3) Проекти для курсових та дипломних дуже цікаві і в той самий час не прості. 4) Ніхто не виділяє серед студентів "улюбленців", що мені особливо сподобалось. 5) Приділяється значна увага сучасним технологіям Працевлаштували мене ще за 2 місяці до завершення навчання, в компанію RIA. Працював на проекті (http://www.ria.com/). Також успішно пройшов співбесіду в компінії EPAM на посаду junior Java developer, але через відсутність проектів і великої кількості джавістів на бенчі (ті, хто чекають поки компанія отримає проект) мені відмовили. Зараз працюю в компанії - http://mlsdev.com/ на посаді Junior Android Developer.
Посада: Middle Android Developer
Місце роботи: Mlsdev
Випуск: 23 серп. 2014
Олександр Бохан
Випуск: 23 серп. 2014
Олександр Бохан
Одвічна проблема традиційної української освіти – велика кількість непотрібного. Студенти роками вивчають непотрібні їм дисципліни, завчають інформацію, яка ніколи не знадобиться. Потім приходять на роботу, де з’ясовується, що там вимагаються зовсім інші знання та навички. Наша (тому, що рідна) Академія пішла революційним шляхом. З навчальної програми викреслено все зайве. Ми не вивчаємо гуманітарних дисциплін, не вникаємо у захмарний рівень науки. Все суто практично: працівники ІТ-компаній навчають студентів саме тим знанням, які вони бажають бачити у своїх майбутніх підлеглих. В ІТ-академії проходять: сучасні технології, які використовуються у роботі компаній актуальні для даного періоду часу мови програмування завдання подібні до тих, які виникають перед працівниками на робочому місці В ІТ-академії немає: нудних лекцій за матеріалами 20-річної давнини нікому не потрібних завдань «для галочки» історії, культорології, мовознавства, філософії... А ще тут всюди англійська мова. Не лише як окрема дисципліна. Вона постійно застосовується під час вивчення програмування і виконання завдань.
Посада: Web-developer
Місце роботи: Astound Commerce
Випуск: 23 серп. 2014
Ігор Ільїн
Випуск: 23 серп. 2014
Ігор Ільїн
Я закінчив IT Академію за спеціалізацією програмування. Потім займався розробкою мобільних додатків, приймав участь у проекті Hotels24 для мобільної платформи iOS. За час навчання в академії отримав необхідну базу для старту, завдяки викладачам з реально багатим досвідом роботи. З мінусів можу виділити на мою думку недостатню кількість практичних завдань.
Посада: iOS Developer
Місце роботи: Gemicle
Випуск: 30 трав. 2014
Михайло Городний
Випуск: 30 трав. 2014
Михайло Городний
За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування не нав’язлий , не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні.
Посада: Java developer
Місце роботи: Спільна справа
Випуск: 30 трав. 2014
Роман Максимов
Випуск: 30 трав. 2014
Роман Максимов
Навчання в академії мені дуже сподобалось, особливо Клуб Англійської мови. Хоча нас, інтернів, не дуже багато навчали, проте дали можливість навчатись і працювати над цікавими проектами. Завдяки досвіду, отриманому в ІТ-Академії, мені вдалось влаштуватись на роботу на посаду Java Developer.
Посада: Java Developer
Місце роботи: Applet3D
Показати ще ...

Компанії, де працюють наші випускники

  • {{slide.text}}

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com