Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 23 лип. 2015
Ольга Жохова
Випуск: 23 лип. 2015
Ольга Жохова
Перебуваючи у декретній відпустці, розуміла, що після її закінчення мені потрібно буде шукати роботу. Спочатку я дивилась онлайн відео уроки по Java. З тим, чого не розуміла, мені допомагала сестра (вона вже тоді працювала програмістом). Через деякий час я навіть спробувала піти на декілька співбесід, але без досвіду та реально виконаних проектів на роботу мене не брали. Тому почала шукати курси, де можна було б повчитись та отримати практичні навики. Єдиною компанією у Вінниці на той час, яка давала б такі можливості, виявилась ІТ Академія. Мені сподобалось, що навчання проходить ввечері, що після попередьої співбесіди, визначивши мій рівень, направили не в початкову групу, а в ту, що вже півроку навчалась, що дозволило мені швидше закінчити навчання та відповідно швидше знайти роботу. На роботу web-програмістом я влаштувалась одразу після закінчення, правда, пропрацювала не довго, через два місяці знайшла іншу вакансію, яка мені більше до душі. З тих пір я верстаю.
Посада: Верстальник
Місце роботи: RIA
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Випуск: 23 січ. 2015
Олена Дубровіна
Намагаючись знайти себе у справі, яка була б справді до душі, я спробувала різні сфери діяльності. Коли зацікавилась програмуванням, переді мною було два шляхи: або продовжувати й далі самостійно та безсистемно вивчати то ту, то іншу мову, або йти навчатись у спеціалізований заклад, де б мені могли передати досвід та вчасно вказати на помилки і невірно обраний шлях. Адже мов програмування на сьогодні дуже багато, і ще більше технологій, які використовуються разом з ними. Що на сьогодні актуально і що корисно, можуть знати лише практикуючі програмісти. Тому, коли друзі порадили ІТ Академію, це і стало головним для мене аргументом у виборі спеціалізованого закладу: всі викладачі тут практики, кожен з яких має досить великий досвід у програмуванні. Навчання проходило у дружній атомосфері. Тут не практикують академізму, немає бар'єру між викладачами і студентами, але в той же час байдикувати не дадуть. Для мене великим плюсом навчання стала велика кількість пройденого матеріалу за різними напрямками програмування. На сьогодні, працюючи програмістом, я постійно використовую технології, які були вивчені в ІТ Академії. Тобто навчання тут актуальне і відповідає вимогам ІТ ринку. Не зайвим було вивчення і дискретної математики, знання якої зараз також постійно стають у нагоді. Приємним бонусом було те, що в ІТ Академії для програмістів є курс англійської мови, який викладається також на високому рівні. ІТ Академія може стати гарним путівником для тих, хто розуміє, що на ній навчання не закінчується і що взагалі професія програміста вимагає постійного навчання. ІТ Академія дає хороші ази програмування, дає можливість попрактикуватись на різних мовах і технологіях, знайти те, що цікаво, і, що не менш важливо для програміста, навчає культурі програмування.
Посада: Ruby developer
Місце роботи: LLC "Software Generation"
Випуск: 23 січ. 2015
Олександр Алексейчук
Випуск: 23 січ. 2015
Олександр Алексейчук
Я навчався в Академії в період з 1.12.2013 по 1.02.2015. До того займався торгівлею, будівництвом і ще багато чим. Чому я вибрав ІТ-Академію? В першу чергу мені сподобалась атмосфера. І ціна, я вважаю, лояльна. Також сподобалось те, що в групі небагато людей, і тому викладач може приділити час кожному студентові. Роботу я знайшов майже одразу по закінченню навчання. В професії програміста найбільш приємно те, що є можливість створювати щось нове, чого до тебе ще ніхто не робив.
Посада: Web-developer
Місце роботи: Seven Hands
Випуск: 23 січ. 2015
Андрій Свіргун
Випуск: 23 січ. 2015
Андрій Свіргун
Я потрапив у Вінницьку ІТ-Академію восени 2013 року завдяки Саші Маркову , який на той час закінчив Академію і почав працювати Java-девелопером. Працювати за спеціальністю почав ще до закінчення навчання. Я сказав би, що Академія дійсно надає шанс потрапити в ІТ, треба тільки вміло скористатися цим шансом. Не варто йти в програмісти тільки за високою зарплатою. Якщо немає мотивації до вирішення задач, до постійного навчання — ви не зможете надовго втриматися на роботі, навіть якщо вдасться знайти її.
Посада: Junior Java Developer
Випуск: 23 серп. 2014
Сергій Петросюк
Випуск: 23 серп. 2014
Сергій Петросюк
Мабуть перші два питання, якими задається кожен, хто хоч раз замислювався про те, чи варто починати навчання в ІТ Академії, це: 1) чи варте воно того щоб платити такі реально не малі гроші? 2) чи справді забезпечать роботою, чи це лише такий собі піар-хід щоб заманити людей і качнути з них грошей? Я також задавався цими питаннями і дуже довго вагався перед прийняттям свого рішення. Вирішив ризикнути... Саме ризикнути тому, що в інтернеті наткнувся і на негативні відгуки. Але вже через 1.5 місяці я зрозумів, що зробив правильний вибір. Стосовно навчального процесу: 1) Викладачі дійсно знають свою справу, усі вони є практиками. Всі вони працюють в потужних ІТ компаніях і всі мають за плечима більш-ніж 5 років досвіду. 2) Викладачам не бракує завзяття і терпіння в тому щоб навчити навіть абсолютно нульових, і в них це виходить! 3) Проекти для курсових та дипломних дуже цікаві і в той самий час не прості. 4) Ніхто не виділяє серед студентів "улюбленців", що мені особливо сподобалось. 5) Приділяється значна увага сучасним технологіям Працевлаштували мене ще за 2 місяці до завершення навчання, в компанію RIA. Працював на проекті (http://www.ria.com/). Також успішно пройшов співбесіду в компінії EPAM на посаду junior Java developer, але через відсутність проектів і великої кількості джавістів на бенчі (ті, хто чекають поки компанія отримає проект) мені відмовили. Зараз працюю в компанії - http://mlsdev.com/ на посаді Junior Android Developer.
Посада: Middle Android Developer
Місце роботи: Mlsdev
Випуск: 23 серп. 2014
Олександр Бохан
Випуск: 23 серп. 2014
Олександр Бохан
Одвічна проблема традиційної української освіти – велика кількість непотрібного. Студенти роками вивчають непотрібні їм дисципліни, завчають інформацію, яка ніколи не знадобиться. Потім приходять на роботу, де з’ясовується, що там вимагаються зовсім інші знання та навички. Наша (тому, що рідна) Академія пішла революційним шляхом. З навчальної програми викреслено все зайве. Ми не вивчаємо гуманітарних дисциплін, не вникаємо у захмарний рівень науки. Все суто практично: працівники ІТ-компаній навчають студентів саме тим знанням, які вони бажають бачити у своїх майбутніх підлеглих. В ІТ-академії проходять: сучасні технології, які використовуються у роботі компаній актуальні для даного періоду часу мови програмування завдання подібні до тих, які виникають перед працівниками на робочому місці В ІТ-академії немає: нудних лекцій за матеріалами 20-річної давнини нікому не потрібних завдань «для галочки» історії, культорології, мовознавства, філософії... А ще тут всюди англійська мова. Не лише як окрема дисципліна. Вона постійно застосовується під час вивчення програмування і виконання завдань.
Посада: Web-developer
Місце роботи: Astound Commerce
Випуск: 23 серп. 2014
Ігор Ільїн
Випуск: 23 серп. 2014
Ігор Ільїн
Я закінчив IT Академію за спеціалізацією програмування. Потім займався розробкою мобільних додатків, приймав участь у проекті Hotels24 для мобільної платформи iOS. За час навчання в академії отримав необхідну базу для старту, завдяки викладачам з реально багатим досвідом роботи. З мінусів можу виділити на мою думку недостатню кількість практичних завдань.
Посада: iOS Developer
Місце роботи: Gemicle
Випуск: 30 трав. 2014
Михайло Городний
Випуск: 30 трав. 2014
Михайло Городний
За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування не нав’язлий , не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні.
Посада: Java developer
Місце роботи: Спільна справа
Випуск: 30 трав. 2014
Роман Максимов
Випуск: 30 трав. 2014
Роман Максимов
Навчання в академії мені дуже сподобалось, особливо Клуб Англійської мови. Хоча нас, інтернів, не дуже багато навчали, проте дали можливість навчатись і працювати над цікавими проектами. Завдяки досвіду, отриманому в ІТ-Академії, мені вдалось влаштуватись на роботу на посаду Java Developer.
Посада: Java Developer
Місце роботи: Applet3D
Випуск: 30 трав. 2014
Артем Лазуренко
Випуск: 30 трав. 2014
Артем Лазуренко
Я проходил стажировку в IT-Академии в период с августа 2013 года по февраль 2014 года. До этого нигде специально программированию не обучался. Изучал самостоятельно С++ и С#. Ввиду того, что на стажировке была потребность в Java-разработчиках, пришлось в экстренном порядке осваивать новый язык. Впоследствии, благодаря стажировке, успешно прошёл собеседование на EPAM (http://www.epam-group.ru/) на позицию Middle Java dev., где и работаю на данный момент. Во время стажировки познакомился с новыми технологиями, приёмами проектирования, изучил основы баз данных, что несомненно сыграло решающую роль во время собеседования. Именно стажировка в IT-Академии позволила мне получить новую хорошую работу, за что я очень благодарен Алексею Тюренкову, руководителю стажировки, Алле Бобрук, за интересные занятия по английскому языку и Роману Мельнику, как руководителю академии.
Посада: Android/Java developer
Місце роботи: EPAM Systems
Випуск: 30 трав. 2014
Марина Гаврилюк
Випуск: 30 трав. 2014
Марина Гаврилюк
Доброго дня. Працюю php-розробником в ТОВ "Софт Генерація". Проходила стажування в ІТ-Академії в період з жовтня 2013 по травень 2014. Завдяки стажуванню отримала досвід в розробці реального проекту і досвід роботи в команді. Після стажування змогла отримати свою першу роботу в IT-компанії.
Посада: Php-developer
Місце роботи: RubyCon LLC.
Випуск: 23 серп. 2013
Олександр Федоренко
Випуск: 23 серп. 2013
Олександр Федоренко
ІТ-Академія дає достатню кількість знань та вмінь, щоб влаштуватись на роботу програмістом в будь-яку ІТ компанію України і, покищо, я не знаю альтернатив (ні державних, ні приватних навчальних закладів) якісної підготовки саме програмістів “з нуля” і за такий короткий термін. Дуже багато практики і цікавих реальних проектів. Всі викладачі - практикуючі програмісти. ІТ-Академія реально кардинально змінила моє життя на краще і я насправді задоволений такою зміною.
Посада: Java developer
Місце роботи: Win Interective LLC
Випуск: 23 серп. 2013
Іванна Чех
Випуск: 23 серп. 2013
Іванна Чех
Є декілька моментів, які вирізняють ІТ-Академію з поміж інших. Перш за все, це принцип самомотивації студентів, тобто студент вчиться не тому, що від нього вимагають батьки, ректор чи декан, а тому що розуміє цінність і потрібність знань. Інший важливий момент - це навчальна програма, яка побудована за принципом - “все необхідне і нічого зайвого”. Це допомагає концентруватися на головному та пов'язувати знання в систему - починаючи від звичайної вищої математики і аж до сучасних фреймворків та об’єктно-орієнтованих мов програмування. Третій аспект - комплексність навчальної програми, яка закладає підґрунтя для подальшого розвитку програміста у будь-якому напрямку - від веб-дизайнера до IT Architect’а. Знання вищої математики, дискретної математики, баз даних, алгоритмів, принципів веб-, процедурного та об’єктно-орієнтованого програмування дає можливість студенту обирати будь-яку спеціалізацію у сфері ІТ. І останній момент - це практичне спрямування. Базові знання в ІТ-Академії подаються в класичному університетському вигляді - лекції, домашнє завдання, екзамени. Але потім вони обов'язково закріплюються на практиці, під керівництвом досвідчених програмістів провідних ІТ-компаній. Загалом, ІТ-Академія - це гарний шанс стати програмістом, якщо ти готовий реально вчитися і працювати над цим.
Посада: Java developer
Місце роботи: The First Mobile Systems
Випуск: 23 серп. 2013
Саша Марков
Випуск: 23 серп. 2013
Саша Марков
В навчанні сподобалось майже все, склад викладачів - чудовий, принаймні на момент мого навчання.
Посада: Android Developer
Місце роботи: Сomponentix
Випуск: 23 лют. 2013
Костянтин Шумейко
Випуск: 23 лют. 2013
Костянтин Шумейко
Моя учеба в IT-Академии началась 1 марта 2012 года. Если не ошибаюсь, это был второй набор академии. Проучился где-то около года. В феврале 2013, продолжая учебу, был зачислен на Android-курсы при Win-Interactive LLC. Спустя месяц, я закончил обучение в академии. К сожалению, по окончанию андроид-курсов, мне не удалось устроиться на работу. Несмотря на это, работая в совершенно другой сфере, я параллельно, в самостоятельном режиме, плотно занимался программированием под андроид-платформу, и в том же 2013 выпустил свое первое приложение в Android Market. Это приложение мне очень помогло в дальнейшем, и в 2014 я устроился как Андроид-developer в ТОВ СБі. В 2015 мне предложили работу в Win-Interactive, куда я, пережив муки выбора, и перешел в последствии, и работаю по сей день. Вот такой краткий экскурс моей программистской деятельности. Что касается впечатлений от учебы, могу сказать, что получил хорошую и качественную базу для получения дальнейших знаний. Очень пригодились знания математики - высшей и дискретной, понимаю что мы прошли их в ускоренном режиме, но в памяти многое отложилось. Язык Си, как базис, помог понять основные моменты программирования, поэтому в дальнейшем, было проще воспринимать С-подобные языки. Возможно, мы даже и больше необходимого уделили времени Си, и меньше времени ООП языкам, в частности Java, но это заложило основы алгоритмического мышления. В приципе, все предметы, преподаваемые в академии, действительно нужны. Подытожив, можно сделать вывод, - IT-Академия дала мне билет в IT-сферу. Но это - всего лишь билет, которым можно воспользоваться только кропотливо работая над собой.
Посада: Android Developer
Місце роботи: Win-Interactive
Випуск: 23 січ. 2013
Ігор Сухов
Випуск: 23 січ. 2013
Ігор Сухов
Академія пробудила цікавість до програмування, що не вдалося ВНТУ, і завдяки постійній практиці у навчанні робота перетворилася в задоволення.
Посада: Back-end developer
Місце роботи: memCrab studio
Випуск: 23 січ. 2013
Вікторія Глухарьова
Випуск: 23 січ. 2013
Вікторія Глухарьова
1. Плата Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар. 2. Пари На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. А що дивуватись. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника? В Академію за руку ніхто не приводив, і відповідно контролювати як маленьких дітей ніхто не буде, кожен сам про себе повинен думати. Звикайте бути дорослими і відповідальними. 3. Предмети і навчання План по дисциплінах заявлений шикарний, але всього цього вас вчити ніхто не буде. Деякі технології будуть згадані оглядово, деякі навіть і згадані не будуть. Звичайно більша увага приділяється основам. Але дуже велика часу була присвячена вивченню основ (в нас як на мене воно затягнулось, бо основи вчать на С, а в результаті готують PHP, JAVA програмістів). На вивчення дійсно потрібних на практиці дисциплін було відведено менше часу, притому що на С ми вчились півроку, а за інших півроку мали опанувати і PHP і JAVA. 4. Викладачі На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). Основи програмування на С і алгоритмізацію викладали теж добре. Не повезло нам з тими ж PHP і JAVA, правда, зараз начебто вже набрали повноцінний на скільки можливо склад викладачів. 5. Робота В контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Але працевлаштовувати вас ніхто не буде. Коротше кажучи, вони будуть підкріпляти ваше резюме своїми рекомендаціями, а чи ви влаштуєтесь на роботу залежить лише від того, які знання і вміння ви матимете і як ви себе проявите на співбесіді.
Посада: PHP Web Developer
Місце роботи: ИГ РИА
Випуск: 23 січ. 2013
Павло Дудченок
Випуск: 23 січ. 2013
Павло Дудченок
Сподобалося - базова підготовка (алгоритми, структури даних), дуже потрібно в майбутній роботі. Багато практичних завдань, багато домашніх завдань, що в цілому вплинуло дуже позитивно на загальну підготовку. Англійська викладалась на досить високому рівні. Не сподобалося - під час мого навчання в академії навчальний процес був не до кінця продуманий, те, що було заявлено з приводу практики - не було реалізовано. Протягом всього періоду навчання було таке відчуття, що навчальний процес підлаштовувався під учнів. Якось так )) В цілому - я задоволений навчанням, хоч і не довчився до кінця, так як мене взяли на роботу ще до випуску.
Посада: Software Developer
Місце роботи: Epam
Випуск: 30 бер. 2012
Максим Жук
Випуск: 30 бер. 2012
Максим Жук
Про академію, можна написати, що дала хороші базові знання в області програмування, що забезпечило швидке кар’єрне зростання, впевненість у колективі більш досвідчених програмістів та розуміння подальшого плану розвитку, як спеціаліста. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т.п.
Посада: Web-developer. Team leader
Місце роботи: RIA
Показати ще ...

Компанії, де працюють наші випускники

  • {{slide.text}}

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com