Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 27 вер. 2018
В'ячеслав Ольшевський
Випуск: 27 вер. 2018
В'ячеслав Ольшевський
Всім привіт. Сьогодні хочу розповісти вам про Вінницьку IT-Академію. Розпочну з того, як я туди потрапив. IT-Академія проводила конкурс, по закінченню якого оплачувала певну суму навчання. Мені пощастило, і моє навчання було майже повністю за рахунок ІТ-Академії.Так як я вже прийшов туди з деякою базою, то перших півроку навчатися було не цікаво. Ми вивчали мову С. Все що корисним та цікавим протягом цього часу було - це уроки англійської Алли Бобрук. Коли я вже нінащо цікаве не надіявся, наступні півроку стали переломними. Нас розподілили на реальні проекти і дали розбиратися з величезним стеком технологій. Консультацію по цих проектах надавали досвідчені програмісти, які вже не один рік працювали в ІТ компаніях. Умови були бойові: часу було мало, а невідомих технологій та завдань було навпаки багато). За цей час я отримав багато нових та корисних знань). Але, якщо ви думаєте, що після закінчення ІТ-Академії, ви будете готові працювати у великих ІТ-компаніях, то помиляєтесь. Для цього мало одного року навчання. Справа не в ІТ-Академії, а в тому, що це така сфера, в якій постійно потрібно розвиватися та вчитися. Як на мене, то тут ніколи не можна однозначно стверджувати що ти Middle Developer чи Senior Developer, так як на одній фірмі ти можеш бути Middle, а на іншій Junior. ІТ - це великий труд, і якщо одні люди, які ніколи не були в цій галузі, думають, що програмісти отримують великі гроші за те, що просто цілий день сидять і натискають кнопочки, що в цьому нічого складного не має, і що можна стати висококваліфікованим програмістом за рік, то вони дуже помиляються. А потім, йдуть в ІТ-Академію, через рік розуміють, що вони ще не можуть працювати програмістами і починають поливати брудом Академію:"Чого це ви мене за рік не навчили нажимати кнопочки так, щоб я заробляв(-ла) мільйони доларів в місяць?! "В підсумку хочу сказати, що я не закликаю не йти навчатися в ІТ Академію, чи на ще якісь подібні курси, а навпаки, рекомендую це робити, якщо хочете працювати в ІТ. Але будьте готові до того, що вам буде потрібно пройти не одні такі курси, і "набити не одну гулю", поки ви потрапите на роботу у велику компанію.
Посада: Developer
Місце роботи: Astound Commerce
Випуск: 27 вер. 2018
Максим Борщевський
Випуск: 27 вер. 2018
Максим Борщевський
Я навчався у Вінницькій ІТ-Академії в 2018 році. Зараз, завдяки і по направленню ІТ-Академії, працюю в компанії Fozzi Group, на посаді automated quality assurance. В першу чергу хотів би сказати, що до ІТ-Академії займався різною фігнею не пов'язаною з ІТ взагалі. Задумувався про IT, але не знав з чого почати і чи взагалі вистачить розуму для того, щоб стати ІТ-шником. Почав вчитись в ІТ-Академії стало все ще гірше, складалось враження, що нічого не виходить і взагалі все не зрозуміло. Але через якийсь час і багато недоспаних ночей, ці всі тривожні симптоми почали зникати. Викладачі пояснювали як могли, частіше всього на пальцях, як для дітей, задавали той важливий вектор, мотивуючий пендель. В ІТ-Академії вчишся вчити та розкулупувати речі, які до цього викликали страх і паніку і це надзвичайно важливо, так як на роботі це дуже допомагає. Потім перший проект, другий, третій, купа нового та цікавого, комфортна атмосфера навчання та дружні відносини з викладачами. Ще великий плюс в тому, що ІТ-Академія допомагає з працевлаштуванням, якщо ви себе проявите. Хочу порадити всім, хто хоче вчитись в ІТ-Академії набратись терпіння та пам'ятати про ту ціль, яка вас спонукала йти навчатись, не жаліти себе, не боятись задавати запитання, як можна частіше про все, що вас цікавить, навіть якщо питання здається дуже дурним. Також раджу передивитись серіальчики та переграти ігрульки до початку навчання, бо якщо ви робите це в процесі навчання, то скоріш за все ви робите щось не те. Також дуже важливі soft skills. В ІТ-Академії вчать, як працювати в команді і не тягнути одіяло на свою сторону, як проходити співбесіди і щоб при цьому не трусились коліна. Є можливість підтягнути англійську, що важливо. І на останок - ІТ-Академія дає шанс стати ІТ-шніком в вигляді доступу до крутих викладачів, які дуже багато знають вміють і вчать, просто треба брати і юзати)))
Посада: automated quality assurance
Місце роботи: Fozzy Group
Випуск: 27 вер. 2018
Геннадій Кудра
Випуск: 27 вер. 2018
Геннадій Кудра
Ще зовсім недавно (як мені здається) я вирішив освоїти нову професію айтішника, а вже працюю в крутезному коллективі IT-компанії RubyCon. Звучить класно, але насправді шлях був не простим, оскільки доводилось працювати на попередній роботі і навчатись програмуванню одночасно. Всім, хто в роздумах, яким чином рухатись до заповітної мети стати програмістом, хотілося б поділитися власним досвідом та спостереженнями. Насправді, в мережі безліч матеріалу та інформації на будь-яку тему, і якщо є бажання, можна спробувати самостійно опанувати певний стек технологій та знайти бажану роботу. В даному випадку важливо адекватно оцінити власну цілеспрямованість та мотивацію, оскільки дуже легко все закинути. Є і інший варіант, звернутися до фахівців, що готують IT-спеціалістів. Мій досвід обмежується ІТ-Академією, тому не можу нічого сказати за інші навчальні заклади для порівняння. Але оскільки моя ціль досягнута, це підтвердження правильного вибору, і скажу відверто - в цьому величезна заслуга ІТ-Академії. Навчальний процес організовано відповідно до тенденцій IT-ринку, професійні викладачі-практики, а ще регулярні хакатони, профітдеї... і як результат - працевлаштування. Не сумнівайтесь в ІТ-Академії - вона свою справу знає, зробіть так, щоб не сумнівались у вас: 1) будьте готові багато часу приділяти навчанню; 2) прислухайтесь до порад викладачів-практиків; 3) проявляйте зацікавленість; 4) намагайтесь адекватно реагувати в будь-якій ситуації. Майбутнім програмістам бажаю успіхів, ІТ-Академії - величезна вдячність та респект! З повагою, Геннадій Кудра
Посада: web-developer
Місце роботи: RubyCon
Випуск: 13 лип. 2018
Тamara Panchenko
Випуск: 13 лип. 2018
Тamara Panchenko
Мій шлях до навчання в IT-Academy був дуже довгий і не простий. Знайомство з комп’ютером і усілякими програмами відбулося в мене ще на “теренах” здобуття мною вищої освіти в державному університеті. Застаріла система нашої освіти далека до розуміння і сприйняття інноваційних технологій, але намагаються йти в ногу з вимогами цифрового світу. Першим моїм серйозним досвідом роботи з веб-ресурсами був саме при написанні залікової роботи. Недоліки у відображенні контенту та хибні посилання, м’яко кажучи, різали око та я подумала тоді, що мабуть непогано було б відкоригувати ці недоліки, ще тоді і уявлення не мала, що є така професія - QA-Engineer. Після закінчення університету на роботі я все частіше і частіше стикалася з недоліками та недопрацюваннями в Інтернеті. Згодом, минуло багато років і я випадково натрапила на онлайн курс «Тестування програмного забезпечення» який мене зацікавив. Наприкінці навчання на цьому курсі я остаточно зрозуміла, що саме цією справою я хочу займатися в подальшому, а саме удосконалювати роботу додатків програмного забезпечення. Якісного розуміння процесу тестування онлайн курс не дав, і саме вчасно мені порадили ІТ-Академію та курс - Manual QA-Engineer і я не роздумуючи довго записалася на вступну лекцію. Навчання в ІТ-Академії дало повне розуміння в тестуванні програмного забезпечення, я ознайомилась із важливими аспектами створення тестової документації та структурування здобутих знань. Найбільш важливу та ключову роль в навчанні безумовно відіграла робота над проектами - це безцінний досвід. Робота в реально діючих проектах дала змогу співпрацювати в команді з програмістами, дизайнерами та вимогами замовника, які постійно змінюються. По закінченню навчання я успішно пройшла співбесіду в одну з Вінницьких ІТ-компаній - «Aura» на посаду QA-Engineer де і працюю зараз. Навчання в ІТ-Академії зовсім не схоже на сучасні заклади освіти. Якщо ви хочете йти в ногу з новинками та бути в курсі технологій і сучасних комп’ютерних можливостей і, головне, пройти співбесіду та отримати свою першу роботу в ІТ, тоді рекомендую ваш вибір зупинити на ІТ-Академії.
Посада: QA-Engineer
Місце роботи: Aura
Випуск: 12 лип. 2018
Олег Янковский
Випуск: 12 лип. 2018
Олег Янковский
Год назад я начал обучение в IT-Academy. Во время, когда я ожидал начала обучения в ІТ-Академии, немного учился по интернет-ресурсам, что дало небольшую базу, которая мне потом помогла когда началось обучение. Обучение в ІТ-Академии можно поделить на две части: когда вы учите основы программирования на базе Си, и вторую часть, когда вы уже определяетесь с выбором языка. Первая часть у нас длилась около полугода, но у новых групп этот период уже сократился, насколько я знаю. Вторая часть – это когда вы выбрали технологии и пишите групповой проект. Проекты достаточно реальны. Один из плюсов ІТ-Академии – это много крутых учителей, которые могут тебе помочь разобраться с любым вопросом. К минусам я бы отнес их слова “Гарантуємо працевлаштування, після успішного закінчення навчання” – это даёт людям ложные надежды, что они прийдут в ІТ-Академию и через год станут программистами, но на самом деле закончить ІТ-Академию не так уж и просто, нужно много времени учиться самому и прикладывать много усилий. Академия может только помочь вам стать программистом.
Посада: iOS-розробником
Місце роботи: Epam
Випуск: 20 січ. 2018
Микола Омельянов
Випуск: 20 січ. 2018
Микола Омельянов
Коли почав займатись програмуванням самостійно, то швидко стало зрозуміло, що без ментора мені далеко не зайти. Почав шукати заклади для навчання серед яких і звернув увагу на IT-Academy Vinnytsia. Знайомі, котрі закінчили тут навчання, порадили мені обрати саме її. Згадуючи вступну лекцію Романа Мельника і забігаючи наперед скажу - все відбулось в точності як він сказав. Навчання в ІТ Академії було чудовим, насамперед тому, що я зустрів там багато неймовірних людей. Завдяки Аллі та Діані англійська мова стала цікавою! Настільки веселих лекції з математики та геометрії, як від Ірини важко уявити. Юрій Мітюшкін допомагав "розуміти алгоритми". ООП від Олексія Тюренкова примушувало нас думати, з практикою приходило розуміння. І це був тільки початок. Було багато різніх проектів, про які вже я згодом розповідав, проходячи співбесіду. Нас підготовили. По дорозі на співбесіду я був впевнений у собі. Зараз я проходжу студентську програму компанії "EPAM Systems". Моя порада для тих хто бажає навчатись програмуванню: "читай, постійно пиши код, задавай питання".
Посада: стажер
Місце роботи: EPAM Systems
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Haivoroniuk
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Haivoroniuk
До Академії я вивчав Облік та Аудит. Але як час показав, це виявилось не тим чим я хотів займатись і я вирішив змінити вид діяльності. Мій вибір впав на ІТ Академію тому, що з усіх можливих варіантів для мене здався найкращим, що зрештою підтвердилось. Навчання було доволі цікавим та продуктивним. Були й деякі мінуси. Наприклад, забагато часу приділили вивченню С, проте зараз я знаю, що програму змінили і курс С скоротили. Неможливо не згадати завжди веселі та цікаві уроки англійської з Аллою та Діаною. Чи не найважливіші були заняття з Олексієм Тюренковим, де дізнався що існує чимало підходів(SOLID, DRY ) та шаблонів розробки (GOF Patterns, Anti-Patterns), які значно спрощують розробку кінцевого продукту. Ще важливим є те, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти та брати участь в працюючих проектах, і їх ми зазначили в своєму резюме. Після навчання в Академії я маю впевненість, що мені вистачить вмінь та знань для того, щоб вже зовсім скоро почати працювати програмістом. Зараз я проходжу курс Front-end technologies при компанії Exadel. І на завершення хочу процитувати для всіх початківців та студентів академії фразу Бенжаміна Франкліна: "An investment in knowledge pays the best interest"
Посада: стажер
Місце роботи: Exadel
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Kolomiiets
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Kolomiiets
На даний момент я проходжу студентську програму компанії EPAM Vinnytsia . До цього довгий час працював інженером в будівельній галузі, але в один момент зрозумів, що хочу змінити сферу зайнятості. Вибір програмування був очевидним, так як це була моя давня мрія і професія досить престижна. Основним аргументом для вибору IT-Academy Vinnytsia були: - курс англійської мови для програмістів, - якісна промова від Roman Melnyk - і найголовніше – інтенсивність навчання(6 днів на тиждень). Я вирішив навчатись паралельно роботі, тому обрав вечірній курс. Навчальний процес не розчарував. Я розумів, що викладачі вказують напрямок, а далі все залежить від твоєї наполегливості і бажанню навчитись. Тому хочу подякувати всій команді викладачів. Ваш вклад неоціненний. Особливо хочу відзначити прекрасних Alla Bobruk, Diana Mankevich, Vita Arseniuk і Olga Vasilevskaya. Дякую вам за мій теперішній рівень англійської мови. Ще вдячний Юрію Мітюшкіну за основи, Олександру Панченку за менторську підтримку і Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за доступне викладення матеріалу. Oleksii Tiurenkov окрема подяка за чудові лекції, наповнені крутими завданнями, і за stress resistance уроки – це було круто. Одразу після завершення навчання я пройшов співбесіду і потрапив на студентську програму. Компанія, в якій проходжу дану програму, одна з найкращих в місті. Навчатись непросто, але весь той багаж знань, що дала IT-Academy, допомагає.
Посада: стажер
Місце роботи: EPAM Vinnytsia
Випуск: 20 січ. 2018
Alina Zaitseva
Випуск: 20 січ. 2018
Alina Zaitseva
До вступу в Академію працювала інженером у будівельній сфері. Робота гарна в теорії, але занадто нудна на практиці, тому пропрацювавши 2 роки вирішила змінити її на щось близьке до інженерної спеціальності. При виборі керувалась, перш за все, можливістю особистого та кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Вибір впав на ІТ-Академію шляхом виключенням, адже саме тут був оптимальний навчальний план та строки. Вчитись було цікаво, ментори компетентні, а матеріали "у ногу з часом". Дуже багато зусиль потрібно виділяти на самостійне опрацювання матеріалу, адже без цього йти навчатись немає ніякого сенсу, ментори лиш направляють тебе, все інше ти робиш сам. Окремо хочу відзначити уроки англійської мови. То певно найкращі уроки з англійської, які я зустрічала. Так живо, цікаво і змістовно певно їх не викладають ніде ( окрема дяка Аллі Миколаївні, як говорять Викладач з великої літери ). Ще з улюбленого - уроки stress-resistance з Олексієм Тюренковим, що допомогли мені потрапити на курси pre-production laboratory at Epam systems. В загальному Роману Мельнику вдалось зібрати чудовий, злагоджений коллектив, який дійсно допомагають студенту, якщо він по-справжньому хоче навчатись. Дуже допомогла участь у реальних проектах, де налагодила вміння працювати у команді зі спільними репозиторіями використовуючи GIT. Майбутнім студентам хочу побажати завжди вірити в себе і йти до своєї мети не дивлячись ні на що, а ІТ-Академія допоможе їм у цьому.
Посада: trainee
Місце роботи: Epam systems
Випуск: 20 січ. 2018
Михайло Майданський
Випуск: 20 січ. 2018
Михайло Майданський
До вступу до ІТ-Академії навчався в університеті. Навчання в університеті подобалося, але мені здавалося, що я обрав не ту професію. Академію обрав з декількох причин: а) Гарантоване працевлаштування; б) оптимальний термін навчання У процесі навчання подобалися уроки англійської та робота над командним проектом. Одразу після закінчення Академії отримав пропозицію працевлаштування. До Академії ніколи не було спроб стати іт-шником. Посада: web розробник; Місце роботи: RubyCon LLC. У цілому не жалкую про вступ до Академії тому що ІТ-Академія виправдала мої сподівання, а саме, я отримав роботу та познайомився з професійними програмістами. Дякую =)
Посада: web розробник
Місце роботи: RubyCon LLC
Випуск: 23 груд. 2017
Анна Алексеенко
Випуск: 23 груд. 2017
Анна Алексеенко
До в вступу в ІТ Академію я навчалась на 5 курсі ВНТУ, Факультет автоматики та компютерних систем управління. Про існування ІТ-Академії та курсів в цілому я дізналася лише після того як представники ІТ-Академії прийшли у ВНТУ для відбору студентів. За результатами тестування і співбесіди я отримала можливість навчатись в ІТ-Академії на безкоштовній формі. В Академії у нас було вивчення теорії протягом усього навчання, практичні завдання, англійська мова, при бажанні можна підвищити та розвинути свої скіли, Profit Day дозволяє студенту дізнатися про всі можливі ІТ напрямки та послухати цікаві теми від спікерів. На мою думку не вистачало систематичної перевірки знань, тобто інформація (теорія/практика) викладалась, але контрольний зріз був лише на етапі закінчення. На мою думку, таких зрізів потрібно проводити не менше 3-ох ( на початку: коли в студентів немає сформованого бачення тестування; в середині: коли є вже мінімальні знання по тестуванню, щоб перевірити прогрес студентів, в кінці: для перевірки кінцевих знань та досягнутого рівня в даному питанні). Мало занять по Java, хоч і спрямування йде на manual QA, але для загального розвитку і мислення це важливі заняття. Практичні завдання почалися пізно, як на мене, частково впровадження практичних занять потрібно починати в паралель з теорією, щоб одразу закріплювати вивчене. Бо потім в більшості студентів виникають такі ж питання які були на етапі вивчення теорії, оскільки дуже багато чого зразу не запам'ятовується. І саме за допомогою практики краще запам'ятовується теорія, бо вже в голові відкладаються конкретні приклади. На період відпочинку (серпень 2017 року) не було задано завдань, точніше завдання були, але оскільки все покладено на дисциплінованість студентів (більшість проігнорувала виконання), то все почалось знову після канікул, поверталися до перевірки попередніх завдань та роботи над помилками. Але це я думаю було викликано відсутністю мотивації для студентів (як і студенти повинні мотивувати самі себе, так і викладачі повинні бути в цьому зацікавленні). Робота над сайтом для тестування була розтягнута, оскільки проекти були на початковому етапі розробки і тестувальники залежали від знань програмістів. Це реальний приклад, оскільки сайти були не готові для повного тестування. Документація розроблялася в паралель з тестуваннням. Можливо, якби студентів одразу поділити на проекти і спочатку робота була над документацією, а потім вже при об’єднанні з роботою програмістів і тестування було б на кращому рівні. Можливо, не всі зауваження є доречними на даному етапі роботи з майбутніми QA.
Посада: Junior Software Engineer - Testing
Місце роботи: DGN Games, Onseo
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов. До моменту вступу до Академії перебував у центрі зайнятості і відчайдушно шукав ту справу, не яка лише приносила б мені чудові заробітки, а й те що мені дійсно подобалося б. Мій вибір був зроблений на користь IT сфери, оскільки ця галузь за останні декілька років у нас в Україні почала не те що швидко розвиватись а пішла кілометровими кроками та й знайомі радили зайнятись саме цим. Потім переді мною стало питання де ж все таки здобути мені знання і навички необхідні для працевлаштування. Мені на очі потрапило оголошення вищевказаної Академії про новий набір на навчання, одразу ж зателефонував і мене запросили на співбесіду і згодом я почав навчання. ​У процесі навчання мені подобалось все без винятку, оскільки для мене відкривався зовсім невідомий мені світ програмування, і я ним захопився. Познайомився з безліччю цікавих людей, яких гордо називаю друзями та з якими подолав цей цікавий але важкий шлях у навчанні. Викладачі дуже кваліфіковані професіонали своєї справи. Мені дуже сподобалось відношення керівництва до англійської мови оскільки у сфері IT без неї нікуди, і завдяки тим же викладачам англійської, а саме Аллі Бобрук, Діані Манкевич та Віталіні Арсенюк я досяг необхідного рівню англійської який потрібний щоб твоє резюме розглянули рекрутери. Роботу знайшов ще коли навчався, на даний час працюю QA - enginner у компанії Pillar яка займається готельно-ресторанним бізнесом. Робота дуже подобається і я дуже радий що не помилився ні з вибором професії ні з місцем навчання. IT Academy ти залишишся в моєму серці назавджи. Дякую)
Посада: QA - engineer
Місце роботи: Pillar
Випуск: 27 серп. 2017
Вадим Кириленко
Випуск: 27 серп. 2017
Вадим Кириленко
До вступу до академії займався перекладами, викладав англійську та німецьку мови. Насправді, робота не приносила справжнього задоволення. Через недостатні знання шкільного курсу математики не пішов навчатися в технічний вуз, адже ще в школі мріяв про кар'єру, пов’язану з комп'ютерами. Коли значно зросла популярність айті-сфери, згадав про давню мрію. Знайомий, який на той час успішно влаштувався на роботу після закінчення ІТ-Академії, порадив мені піти туди навчатися, про що я не пошкодував. Декілька слів про навчання. Слід відмітити, що в ІТ-Акдемії досить багата і насичена навчальна програма. До речі, математика, якої я так боявся раніше, завдяки заняттям з Іриною Канєвою виявилася не такою вже і складною і досить цікавою наукою. Що стосується програмування, в основному, тут працюють викладачі-практики, які задають правильний напрямок для професійного розвитку, є індивідуальний підхід до студентів. Щодо мінусів, я б відмітив, що навчальна програма з програмування була часто досить неструктурованою, студенти іноді плутались в тому, що їм потрібно вчити. З іншої сторони, це спонукало їх до самостійного знаходження вирішення проблем. Тим паче помітно, що ІТ-Академія постійно розвивається і вдосконалюється. До кінця курсу не дійшов, в процесі навчання, за рекомендацією ІТ-Академії, мене запросили на стажування зі спеціальності QA в Вінницький офіс компанії EPAM. 3 місяці був на стажуванні, потім ще 2 місяці провів в очікуванні проекту і продовжував навчатися в компанії, і нарешті потрапив на позицію Junior Software Test Automation Engineer. Зараз продовжую працювати в компанії EPAM, вже в Київському офісі. Робота дуже цікава, потрібно постійно навчатись та професійно вдосконалюватись, що є великим плюсом. Вадим Кириленко, EPAM Systems, м. Київ, вул. Кудряшова 14 Б
Посада: Junior Software Test Automation Engineer
Місце роботи: EPAM Systems, м. Київ
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Ще задовго до вступу в ІТ-Академію, я знав, що професія, близька до ІТ - це моє. Вперше про академію почув коли навчався в ВНТУ і навіть була спроба вступити. Але почав навчання тільки через декілька років, коли остаточно рішив повязати своє життя саме з програмування. Однією із причин, сому обрав саме цю академію, було знання, що після успішного проходження курсу навчання, тебе гарантовано працевлаштують, але все таки є одна умова - "Успішно". Тому розслаблятись особливо не доводилось. Одним із важливих аспектів є самоосвіта і бажання вчитись, щоб досягти своєї мети. На роботу я влаштувався за декілька місяців до закінчення навчального року. На даний момент працюю Full stack девелопером в компанії Soft Generation, яка займається розробкою веб додатків, де щодня ставляться нові та цікаві задачі. І хоч програма навчання в ІТ-Академії по напрямку вебу розроблена на основі PHP, знання отримані тут, дозволили з легкістю перейти на розробку використовуючи Ruby on Rails. Тому погоджуюсь із словами одного з викладачів академії: "Не потрібно прив'язуватись до однієї мови програмування, потрібно знати принципи програмування", фраза може не дослівна, але суть та ж =).
Посада: Full stack developer
Місце роботи: RubyCon
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
До обучения я работал в сфере торговли! Я выбрал академию из-за относительно быстрого и интенсивного обучения ( по сравнению с другими курсами:) ) Мне понравилось интенсивное обучение, ты всегда в тонусе, преподаватели помогают и не дают сдаваться! Я нашел работу сразу после обучения! IOS Developer (Swift), EPAM System, SkyPark
Посада: IOS Developer (Swift)
Місце роботи: EPAM System
Випуск: 3 черв. 2017
Валерій Сватко
Випуск: 3 черв. 2017
Валерій Сватко
Я працював економістом в банку та бухгалтером на підприємстві - не сподобалось і не було перспективи розвитку, і тоді вирішив змінити свою долю і обрав Вінницьку ІТ-Академію. Вчився на програміста рік (травня 2016 - травень 2017). Я обрав цю професію, бо вона пов`язана з постійним розвитком та вдосконаленням. Можу впевнено сказати, що академія - кращий заклад в Вінниці з подібним напрямком навчання. Найбільше мені сподобалась правильна структурованість навчального процесу і відсутність непотрібних предметів(як в державних вузах). Роботу PHP developer я отримав ще до закінчення навчання, і зараз працюю в компанії Soft Generation. Раджу академію тим, хто готовий плідно працювати заради своєї мрії.
Посада: PHP developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 3 черв. 2017
Дмитро Бубновський
Випуск: 3 черв. 2017
Дмитро Бубновський
До вступу до академії працював в Польщі над системами автоматизації виробництва. Загалом робота мені подобалась але все ж чогось не вистачало, наприклад зарплатні, яка як для роботи за кордоном була не дуже висока. Обрав ITA тому що там були більш менш адекватні відгуки від реальних людей, в принципі після деяких комічних відгуків деяких осіб які так і не спромоглись довчитись до кінця вирішив що варто іди сюди. Коли почалось навчання з початку все давалось дуже легко, навчання в основному направлене на всіх, навіть тих хто не знайомий не те щоб з програмуванням, а взагалі з комп’ютерами, тому маючи певну технічну базу навчання давалось легко. Навіть часу вистачало на два курси, бо під час навчання на програміста взнав про відкриття курсів з вебдизайну і разом з ними конкурс на кращий малюнок з ІТ тематики, взяв участь в конкурсі і виграв знижку на навчання, чому б не скористатись?... Викладачі завжди відгукуються пояснюючи все незрозуміле, але щоб навчитись чогось потрібно постійно працювати над собою. Другий етап навчання це фактично вибір галузі в якій ви далі будете працювати, вибір мови програмування. Нічого не заважає вчити все і одразу (перший місяць так і відбувається) але для цього 24 години на добу малувато, особисто для мене було так. З того що пропонувалось вивчати на момент мого навчання це Java, Php, C# ну і разом з тим як базове для всіх HTML, CSS, JS. Особисто я обрав C# тому що з усіх мені сподобалось писати на цій мові більше всього і викладач все доступно пояснював і разом з цим ця мова дозволяє створювати десктопні програми без особливих зусиль. Навчання з C# підходило до свого логічного завершення у вигляді дипломного проекту і в цей час від викладачів отримали інформацію що на фірму набираються студенти на навчання з знаннями C#/.NET. Всі бажаючі отримали технічне завдання і виконавши його я потрапив спочатку на співбесіду, що само по собі цікавий процес який мені сподобався і я б пішов ще але поки що не маю потреби. Далі півроку навчання в компанії - і я отримав роботу і одразу цікавий проект. Основним мотивом закінчити навчання було те, що мені подобається ця сфера діяльності і те що я заплатив за навчання всю суму одразу. Також ви повинні розуміти що навчання саме собою, але потрібно витрачати весь вільний час щоб досягти успіху і іноді навіть більше. Не все одразу, особисто я витратив на навчання півтора роки (майже рік в академії і пів року в компанії) і зараз задоволений результатом. І як на мене зробити за рік з людини як програмування бачила тільки з далеку людину, яка здатна пройти співбесіду в ІТ компанії це величезний результат.
Посада: Jounior Sitecore/.NET Software Engineer
Місце роботи: EPAM Systems
Випуск: 3 черв. 2017
Михайло Басенко
Випуск: 3 черв. 2017
Михайло Басенко
Всім привіт ! Хочу трішки вмотивувати всіх, хто вирішив зв’язати своє життя з ІТ. В якийсь момент свого життя я вирішив змінити роботу, хоча вона мені в деякій мірі дуже подобалась. Не буду вдаватися в дрібниці, скажу тільки, що працював в державній службі. Так трапилось, що мої друзі – програмісти різного рівня. І, можливо, під їхнім впливом я вирішив обрати нову професію в ІТ. Багато читав на цю тему, складав для себе дорожні карти входження в цю сферу. І ось, пройшовши цей шлях, я чітко можу сказати – це реально! Чесно кажучи, довго йшов до цього вибору. По-перше: страх кардинально мінятися , по-друге: знання англійської мови були на рівні " I am Misha". )) Після роботи, обклавшись книгами та різноманітними online-курсами, я почав знайомитися з майбутнім. Записався на курси вивчення англійської мови. Але чесно кажучи – не вистачало самодисципліни, не було систематики, профіт був дуже маленьким… Тому вирішив піти іншим шляхом - записатися на offline –курси. Мій вибір впав на IT-Academy. Чому? Тут програма навчання, інтенсивний розклад занять передбачають максимальне поєднання теоретичних знань з практичною підготовкою. Тому, звільнившись з роботи, зразу же вступив в Академію, та з нетерпінням чекав на початок навчання. Почалася кропітка та важка праця. Чесно кажучи, було не легко, але одночасно цікаво та весело. Програма дуже насичена, кожного дня розглядали нові теми, поринали все глибше і глибше в програмування, теорія поєднувалася з практикою. Слід відзначити про вдале поєднання фундаментальних вибіркових дисциплін, знання яких актуальні та витребувані на ринку праці. Всі дисципліни орієнтовані саме на розробку — як з практичної так і з теоретичної точки зору. Ми вивчали майже всі можливі напрямки програмування , мови для веб девелопменту (PHP, JavaScript), верстку на HTML/CSS, бекенд на Java/C# і С++ та С. Зазначу, що мови вивчалися на основі реальних проектів. Усі викладачі, керівники проектів академії - професіонали, талановиті особистості. Багато цікавих, яскравих моментів можна привести в приклад: чого вартує можливість виступити зі своїми ідеями-проектами на дні кар'єри ProfitDay або поспілкуватись на English Club з цікавими людьми. Ось уже біля року працюю в компанії RubyCon LLC web розробником. Прийшлось перейти на нову мову програмування Ruby. Завдяки навикам програмування, яких я здобув під час навчання в IT-Academy не виникло проблем з опануванням нової мови за короткий термін. Щиро дякую Роману Мельнику за те, що він зумів в нашому місті створити такий заклад, який дозволяє на високому рівні опанувати мистецтво програмування. Дякую Академії та всьому викладацькому складу за уміння передати учням свої знання та навики, за те що, допомагаєте реалізовувати наші мрії.
Посада: web розробник
Місце роботи: RubyCon LLC
Випуск: 3 черв. 2017
Игорь Заступ
Випуск: 3 черв. 2017
Игорь Заступ
До академии, собственно как и во время, учился в ВНТУ по специальности "Информационные технологии". Всегда нравилась эта область науки, в университете моментами было даже очень интересно, но мне хотелось больше "реальных" и практических знаний. Винницкая IT-Академия открылась для меня посредством недлительного серфинга в дебрях интернета, понравилось что все детально расписано: расписание, дисциплины, технологии, что человек получит во время обучения и что получит по его завершению. Большим плюсом было еще то, что академия предлагала всего год на развитие, то есть год целенаправленного роста в ИТ сфере, ничего лишнего, никакой биологии и макроэкономики.. Само обучение очень интересное, интересные: дисциплины, подход, окружение, атмосфера. Первая его половина включала различные основы, довольно таки сильные и необходимые, завершающим этапом изучения которых было написание графического приложения/игры на языке Си/С++. Дальше пошла активная работа с различным технологиям, языками программирования, фреймворками, английский (английский был с самого начала), "живые" и интересные проекты, экскурсии по компаниям, ProfIT Day и многое другое. Большим плюсом было то, что все преподаватели были реальными разработчиками IT компаний, общение с которыми не заканчивалось на уроке, можно было спокойно задавать любые вопросы касательно айти сферы, советоваться, по сути каждый был для меня ментором. Были так же и трудности, куда без них, трудности в разработке, в различных настройках проектов, трудности это показатель роста, не стоит расстраиваться если у вас что-то не получается, попробуйте еще раз и еще раз, лучше изучите предметную область, попросите помощи у своего товарища или преподавателя и у вас все получится. Место для реализации приобретенных "талантов" нашел будучи в академии, на выпускном проекте. Не доделав все запланированные технические задания попал в h24/RIA. Очень нравится изобилие заданий и проектов с которыми сейчас приходится работать. Хочу сказать большое спасибо всему коллективу IT-Академии, всем людям с которыми мне довелось там познакомиться, было очень весело и познавательно)
Посада: junior web developer
Місце роботи: hotels24.ua
Випуск: 3 черв. 2017
Юлія Подкопаєва
Випуск: 3 черв. 2017
Юлія Подкопаєва
Пройшло більше року з моменту закінчення мною навчання на курсі Програмування в Вінницькій ІТ-Академії, але якщо я досі працюю в цій сфері - це вже дуже добрий знак. Почну з початку. До навчання в ІТА я працювала в різних сферах: за освітою практичний психолог, але тривалий час працювала офіс-менеджером в громадській організації, а на момент вступу в ІТА була в декретній відпустці. Я почала цікавитись як розробляються сайти і крок за кроком простори гуглу привели до спеціалізації програміст. І яким було моє здивування, коли за декілька днів я зустріла величезну статтю про ІТ Академію та того, чому вона вчить. Пазл склався і рішення про навчання було прийняте. Я була задоволена тим фактом, що буде вивчатись англійська мова та тим, що курс інтенсивний. Не можу сказати, що навчання давалось легко (в основному у зв'язку з катастрофічним браком часом) і інколи доводилось вибирати, якому предмету приділяти більше часу. З нетерпінням чекала коли почнеться курс з веб-програмування, адже відчувала, що це моє. Загалом навчанням була задоволена: цікаві предмети, курсові проекти - мені все подобалось. Але за це прийшлось платити своїм часом, недосипом (адже коли не вистачає годин вдень, ти крадеш їх вночі), деякими друзями та ще багато чим. Ти поринаєш в інше середовище, розставляєш пріоритети, частенько знаходишся в стані "обдумання тієї чи іншої задачі" і інколи перестаєш функціонувати як нормальна людина :) Але якби не було важко, особисто я, ні єдиного разу не пошкодувала про цей шлях. Сфера ІТ прекрасна тим, що ти постійно розвиваєшся. Стосовно викладачів, всі викладались на 100% і на парах і на проектах. Я завжди могла розраховувати на відповідь та допомогу. Окремо хочу подякувати викладачам англійської мови - Аллі Бобрук, Віті Арсенюк, Діані Манкевич, Олесі Бойван та Наталі Ціонтковській - за цікаві та наповнені спікінг клаби. Також дякую менеджерам, вони завжди привітні та готові відповісти на будь-яке ваше запитання і взагалі дякую, всім викладачам. З їх допомогою я та, хто є зараз. Єдиним мінусом були постійні зміни розкладу, про які не завжди попереджали :( Щодо сьогодення. Після закінчення навчання мені запропонували викладати в ІТА, а з 2017 я працюю в якості frontend розробника на проектах ІТ-Академії. Щодо професійних планів на майбутнє: вони є :) Всім тих, хто вчиться зараз - наполегливості та терпіння, адже це ще тільки квіточки :) Всім хто сумнівається чи зможе - рішучості! З найкращими побажаннями, - Юлія Подкопаєва
Посада: frontend розробник, викладач
Показати ще ...

Компанії, де працюють наші випускники

  • {{slide.text}}

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com