Наші випускники. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Наші випускники

Випуск: 27 вер. 2018
Геннадій Кудра
Випуск: 27 вер. 2018
Геннадій Кудра
Ще зовсім недавно (як мені здається) я вирішив освоїти нову професію айтішника, а вже працюю в крутезному коллективі IT-компанії RubyCon. Звучить класно, але насправді шлях був не простим, оскільки доводилось працювати на попередній роботі і навчатись програмуванню одночасно. Всім, хто в роздумах, яким чином рухатись до заповітної мети стати програмістом, хотілося б поділитися власним досвідом та спостереженнями. Насправді, в мережі безліч матеріалу та інформації на будь-яку тему, і якщо є бажання, можна спробувати самостійно опанувати певний стек технологій та знайти бажану роботу. В даному випадку важливо адекватно оцінити власну цілеспрямованість та мотивацію, оскільки дуже легко все закинути. Є і інший варіант, звернутися до фахівців, що готують IT-спеціалістів. Мій досвід обмежується ІТ-Академією, тому не можу нічого сказати за інші навчальні заклади для порівняння. Але оскільки моя ціль досягнута, це підтвердження правильного вибору, і скажу відверто - в цьому величезна заслуга ІТ-Академії. Навчальний процес організовано відповідно до тенденцій IT-ринку, професійні викладачі-практики, а ще регулярні хакатони, профітдеї... і як результат - працевлаштування. Не сумнівайтесь в ІТ-Академії - вона свою справу знає, зробіть так, щоб не сумнівались у вас: 1) будьте готові багато часу приділяти навчанню; 2) прислухайтесь до порад викладачів-практиків; 3) проявляйте зацікавленість; 4) намагайтесь адекватно реагувати в будь-якій ситуації. Майбутнім програмістам бажаю успіхів, ІТ-Академії - величезна вдячність та респект! З повагою, Геннадій Кудра
Посада: web-developer
Місце роботи: RubyCon
Випуск: 13 лип. 2018
Тamara Panchenko
Випуск: 13 лип. 2018
Тamara Panchenko
Мій шлях до навчання в IT-Academy був дуже довгий і не простий. Знайомство з комп’ютером і усілякими програмами відбулося в мене ще на “теренах” здобуття мною вищої освіти в державному університеті. Застаріла система нашої освіти далека до розуміння і сприйняття інноваційних технологій, але намагаються йти в ногу з вимогами цифрового світу. Першим моїм серйозним досвідом роботи з веб-ресурсами був саме при написанні залікової роботи. Недоліки у відображенні контенту та хибні посилання, м’яко кажучи, різали око та я подумала тоді, що мабуть непогано було б відкоригувати ці недоліки, ще тоді і уявлення не мала, що є така професія - QA-Engineer. Після закінчення університету на роботі я все частіше і частіше стикалася з недоліками та недопрацюваннями в Інтернеті. Згодом, минуло багато років і я випадково натрапила на онлайн курс «Тестування програмного забезпечення» який мене зацікавив. Наприкінці навчання на цьому курсі я остаточно зрозуміла, що саме цією справою я хочу займатися в подальшому, а саме удосконалювати роботу додатків програмного забезпечення. Якісного розуміння процесу тестування онлайн курс не дав, і саме вчасно мені порадили ІТ-Академію та курс - Manual QA-Engineer і я не роздумуючи довго записалася на вступну лекцію. Навчання в ІТ-Академії дало повне розуміння в тестуванні програмного забезпечення, я ознайомилась із важливими аспектами створення тестової документації та структурування здобутих знань. Найбільш важливу та ключову роль в навчанні безумовно відіграла робота над проектами - це безцінний досвід. Робота в реально діючих проектах дала змогу співпрацювати в команді з програмістами, дизайнерами та вимогами замовника, які постійно змінюються. По закінченню навчання я успішно пройшла співбесіду в одну з Вінницьких ІТ-компаній - «Aura» на посаду QA-Engineer де і працюю зараз. Навчання в ІТ-Академії зовсім не схоже на сучасні заклади освіти. Якщо ви хочете йти в ногу з новинками та бути в курсі технологій і сучасних комп’ютерних можливостей і, головне, пройти співбесіду та отримати свою першу роботу в ІТ, тоді рекомендую ваш вибір зупинити на ІТ-Академії.
Посада: QA-Engineer
Місце роботи: Aura
Випуск: 12 лип. 2018
Олег Янковский
Випуск: 12 лип. 2018
Олег Янковский
Год назад я начал обучение в IT-Academy. Во время, когда я ожидал начала обучения в ІТ-Академии, немного учился по интернет-ресурсам, что дало небольшую базу, которая мне потом помогла когда началось обучение. Обучение в ІТ-Академии можно поделить на две части: когда вы учите основы программирования на базе Си, и вторую часть, когда вы уже определяетесь с выбором языка. Первая часть у нас длилась около полугода, но у новых групп этот период уже сократился, насколько я знаю. Вторая часть – это когда вы выбрали технологии и пишите групповой проект. Проекты достаточно реальны. Один из плюсов ІТ-Академии – это много крутых учителей, которые могут тебе помочь разобраться с любым вопросом. К минусам я бы отнес их слова “Гарантуємо працевлаштування, після успішного закінчення навчання” – это даёт людям ложные надежды, что они прийдут в ІТ-Академию и через год станут программистами, но на самом деле закончить ІТ-Академию не так уж и просто, нужно много времени учиться самому и прикладывать много усилий. Академия может только помочь вам стать программистом.
Посада: iOS-розробником
Місце роботи: Epam
Випуск: 12 черв. 2018
Максим Біловус
Випуск: 12 черв. 2018
Максим Біловус
Всім привіт. Я випускник Вінницької ІТ-Академії 2017 року. Сфера інформаційних технологій не для кожного, а особливо програмування. Тут вам знадобиться витримка та велике бажання! В ІТ-Академії ви можете отримати доступ до знань та спеціалістів (практикуючих програмістів), які з радістю допоможуть вам. Вона допоможе розвинути ваші навики та покаже і пояснить де і як знайти нові знання. Особисто для мене Вінницька ІТ-Академія відіграла переломну роль в моїй кар’єрі, як програміста. Тут я поліпшив свої знання в програмуванні. Я познайомився з чудовими людьми і ще кращими програмістами. Якщо ви вирішили стати ІТ спеціалістом – маєте розуміти, що перш за все хотіти маєте саме ВИ. Вам доведеться витрачати багато часу та сил для відшліфовки своїх вмінь та навиків, а ІТ-Академія з радістю вам у цьому допоможе!
Випуск: 20 січ. 2018
Микола Омельянов
Випуск: 20 січ. 2018
Микола Омельянов
Коли почав займатись програмуванням самостійно, то швидко стало зрозуміло, що без ментора мені далеко не зайти. Почав шукати заклади для навчання серед яких і звернув увагу на IT-Academy Vinnytsia. Знайомі, котрі закінчили тут навчання, порадили мені обрати саме її. Згадуючи вступну лекцію Романа Мельника і забігаючи наперед скажу - все відбулось в точності як він сказав. Навчання в ІТ Академії було чудовим, насамперед тому, що я зустрів там багато неймовірних людей. Завдяки Аллі та Діані англійська мова стала цікавою! Настільки веселих лекції з математики та геометрії, як від Ірини важко уявити. Юрій Мітюшкін допомагав "розуміти алгоритми". ООП від Олексія Тюренкова примушувало нас думати, з практикою приходило розуміння. І це був тільки початок. Було багато різніх проектів, про які вже я згодом розповідав, проходячи співбесіду. Нас підготовили. По дорозі на співбесіду я був впевнений у собі. Зараз я проходжу студентську програму компанії "EPAM Systems". Моя порада для тих хто бажає навчатись програмуванню: "читай, постійно пиши код, задавай питання".
Посада: стажер
Місце роботи: EPAM Systems
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Haivoroniuk
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Haivoroniuk
До Академії я вивчав Облік та Аудит. Але як час показав, це виявилось не тим чим я хотів займатись і я вирішив змінити вид діяльності. Мій вибір впав на ІТ Академію тому, що з усіх можливих варіантів для мене здався найкращим, що зрештою підтвердилось. Навчання було доволі цікавим та продуктивним. Були й деякі мінуси. Наприклад, забагато часу приділили вивченню С, проте зараз я знаю, що програму змінили і курс С скоротили. Неможливо не згадати завжди веселі та цікаві уроки англійської з Аллою та Діаною. Чи не найважливіші були заняття з Олексієм Тюренковим, де дізнався що існує чимало підходів(SOLID, DRY ) та шаблонів розробки (GOF Patterns, Anti-Patterns), які значно спрощують розробку кінцевого продукту. Ще важливим є те, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти та брати участь в працюючих проектах, і їх ми зазначили в своєму резюме. Після навчання в Академії я маю впевненість, що мені вистачить вмінь та знань для того, щоб вже зовсім скоро почати працювати програмістом. Зараз я проходжу курс Front-end technologies при компанії Exadel. І на завершення хочу процитувати для всіх початківців та студентів академії фразу Бенжаміна Франкліна: "An investment in knowledge pays the best interest"
Посада: стажер
Місце роботи: Exadel
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Kolomiiets
Випуск: 20 січ. 2018
Oleksii Kolomiiets
На даний момент я проходжу студентську програму компанії EPAM Vinnytsia . До цього довгий час працював інженером в будівельній галузі, але в один момент зрозумів, що хочу змінити сферу зайнятості. Вибір програмування був очевидним, так як це була моя давня мрія і професія досить престижна. Основним аргументом для вибору IT-Academy Vinnytsia були: - курс англійської мови для програмістів, - якісна промова від Roman Melnyk - і найголовніше – інтенсивність навчання(6 днів на тиждень). Я вирішив навчатись паралельно роботі, тому обрав вечірній курс. Навчальний процес не розчарував. Я розумів, що викладачі вказують напрямок, а далі все залежить від твоєї наполегливості і бажанню навчитись. Тому хочу подякувати всій команді викладачів. Ваш вклад неоціненний. Особливо хочу відзначити прекрасних Alla Bobruk, Diana Mankevich, Vita Arseniuk і Olga Vasilevskaya. Дякую вам за мій теперішній рівень англійської мови. Ще вдячний Юрію Мітюшкіну за основи, Олександру Панченку за менторську підтримку і Віталій Гавриш (Виталий Гаврыш) за доступне викладення матеріалу. Oleksii Tiurenkov окрема подяка за чудові лекції, наповнені крутими завданнями, і за stress resistance уроки – це було круто. Одразу після завершення навчання я пройшов співбесіду і потрапив на студентську програму. Компанія, в якій проходжу дану програму, одна з найкращих в місті. Навчатись непросто, але весь той багаж знань, що дала IT-Academy, допомагає.
Посада: стажер
Місце роботи: EPAM Vinnytsia
Випуск: 20 січ. 2018
Alina Zaitseva
Випуск: 20 січ. 2018
Alina Zaitseva
До вступу в Академію працювала інженером у будівельній сфері. Робота гарна в теорії, але занадто нудна на практиці, тому пропрацювавши 2 роки вирішила змінити її на щось близьке до інженерної спеціальності. При виборі керувалась, перш за все, можливістю особистого та кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Вибір впав на ІТ-Академію шляхом виключенням, адже саме тут був оптимальний навчальний план та строки. Вчитись було цікаво, ментори компетентні, а матеріали "у ногу з часом". Дуже багато зусиль потрібно виділяти на самостійне опрацювання матеріалу, адже без цього йти навчатись немає ніякого сенсу, ментори лиш направляють тебе, все інше ти робиш сам. Окремо хочу відзначити уроки англійської мови. То певно найкращі уроки з англійської, які я зустрічала. Так живо, цікаво і змістовно певно їх не викладають ніде ( окрема дяка Аллі Миколаївні, як говорять Викладач з великої літери ). Ще з улюбленого - уроки stress-resistance з Олексієм Тюренковим, що допомогли мені потрапити на курси pre-production laboratory at Epam systems. В загальному Роману Мельнику вдалось зібрати чудовий, злагоджений коллектив, який дійсно допомагають студенту, якщо він по-справжньому хоче навчатись. Дуже допомогла участь у реальних проектах, де налагодила вміння працювати у команді зі спільними репозиторіями використовуючи GIT. Майбутнім студентам хочу побажати завжди вірити в себе і йти до своєї мети не дивлячись ні на що, а ІТ-Академія допоможе їм у цьому.
Посада: trainee
Місце роботи: Epam systems
Випуск: 20 січ. 2018
Михайло Майданський
Випуск: 20 січ. 2018
Михайло Майданський
До вступу до ІТ-Академії навчався в університеті. Навчання в університеті подобалося, але мені здавалося, що я обрав не ту професію. Академію обрав з декількох причин: а) Гарантоване працевлаштування; б) оптимальний термін навчання У процесі навчання подобалися уроки англійської та робота над командним проектом. Одразу після закінчення Академії отримав пропозицію працевлаштування. До Академії ніколи не було спроб стати іт-шником. Посада: web розробник; Місце роботи: RubyCon LLC. У цілому не жалкую про вступ до Академії тому що ІТ-Академія виправдала мої сподівання, а саме, я отримав роботу та познайомився з професійними програмістами. Дякую =)
Посада: web розробник
Місце роботи: RubyCon LLC
Випуск: 19 січ. 2018
Юрій Кузнєцов
Випуск: 19 січ. 2018
Юрій Кузнєцов
Навчався в технікумі та університеті, за спеціальністю радіотехнік. Працював за кордоном. Коли повернувся в Україну, не знав чим зайнятись і вирішив спробувати себе у ІТ. Побачив рекламу Вінницької ІТ-Академії, дізнався, що ще й близько біля мене і вирішив тут навчатись. Під час навчання сподобалось працювати із менторами. Завдяки роботі на реальних проектах не відчував проблем коли прийшов на роботу. Адже іноді потрапляють погано написані проекти, і ти не відчуваєш розгубленості - ти чітко знаєш, що робити. Особлива подяка Олександру Панченко, який терпів усі наші “запитання” і не лише, а запитань має бути завжди багато. Після навчання пройшов 2 співбесіди, обидві успішно. Далі сам обирав компанію, в якій працюю уже 1,5 роки web-розробником. Робота подобається тим, що часто трапляються цікаві проекти і є можливість працювати віддалено. Майбутнім абітурієнтам бажаю мати натхнення та терпіння, тоді у вас все вийде.
Посада: web-developer
Випуск: 19 січ. 2018
Василь Глухенький
Випуск: 19 січ. 2018
Василь Глухенький
Колись давно, маючи диплом про вищу освіту і неясні перспективи, я вирішив зв'язати своє життя із програмуванням. Так почалося моє навчання у Вінницькій ІТ-Академії. Перед початком навчання мав доволі посередні знання про програмування - пробував проходити всякі онлайн курси, але там постійно чогось не вистачало. Згодом, провчившись деякий час, я зрозумів - мені не вистачало спілкування із такими ж бідолагами, коли ви обговорюєте задачу, яку не можете вирішити, спільними зусиллями допомагаєте один одному віднайти підхід до вирішення. Отож, коротко про те, що мені дала ІТ-Академія: - можливість спілкуватись і обмінюватися інформацією (це дуже важливо, особливо на початковому етапі - ви не один) - англійська, ні, АНГЛІЙСЬКА (вона тут шикарна. Просто робіть всі завдання, якщо по розробці не дотягуєте - англійська вас врятує. п.с. як можна раніше починайте відвідувати speaking club (спитайте у викладача)) - алгоритмічне мислення, низькорівневі процеси. Ти вчиш англійську, освоюєш дзен програмування, щось пробуєш розібрати, питаєш постійно, коли питання є (уяви, що майбутнє світу залежить від того, чи задаси ти питання; тому постійно маючи щось, що не можеш зрозуміти - ПИТАЙ), вчиш англійську, а потім - вчиш англійську - якось так я би порадив вести себе, якщо плануєш винести якийсь багаж із ІТ-Академії.
Посада: java developer
Випуск: 23 груд. 2017
Анна Алексеенко
Випуск: 23 груд. 2017
Анна Алексеенко
До в вступу в ІТ Академію я навчалась на 5 курсі ВНТУ, Факультет автоматики та компютерних систем управління. Про існування ІТ-Академії та курсів в цілому я дізналася лише після того як представники ІТ-Академії прийшли у ВНТУ для відбору студентів. За результатами тестування і співбесіди я отримала можливість навчатись в ІТ-Академії на безкоштовній формі. В Академії у нас було вивчення теорії протягом усього навчання, практичні завдання, англійська мова, при бажанні можна підвищити та розвинути свої скіли, Profit Day дозволяє студенту дізнатися про всі можливі ІТ напрямки та послухати цікаві теми від спікерів. На мою думку не вистачало систематичної перевірки знань, тобто інформація (теорія/практика) викладалась, але контрольний зріз був лише на етапі закінчення. На мою думку, таких зрізів потрібно проводити не менше 3-ох ( на початку: коли в студентів немає сформованого бачення тестування; в середині: коли є вже мінімальні знання по тестуванню, щоб перевірити прогрес студентів, в кінці: для перевірки кінцевих знань та досягнутого рівня в даному питанні). Мало занять по Java, хоч і спрямування йде на manual QA, але для загального розвитку і мислення це важливі заняття. Практичні завдання почалися пізно, як на мене, частково впровадження практичних занять потрібно починати в паралель з теорією, щоб одразу закріплювати вивчене. Бо потім в більшості студентів виникають такі ж питання які були на етапі вивчення теорії, оскільки дуже багато чого зразу не запам'ятовується. І саме за допомогою практики краще запам'ятовується теорія, бо вже в голові відкладаються конкретні приклади. На період відпочинку (серпень 2017 року) не було задано завдань, точніше завдання були, але оскільки все покладено на дисциплінованість студентів (більшість проігнорувала виконання), то все почалось знову після канікул, поверталися до перевірки попередніх завдань та роботи над помилками. Але це я думаю було викликано відсутністю мотивації для студентів (як і студенти повинні мотивувати самі себе, так і викладачі повинні бути в цьому зацікавленні). Робота над сайтом для тестування була розтягнута, оскільки проекти були на початковому етапі розробки і тестувальники залежали від знань програмістів. Це реальний приклад, оскільки сайти були не готові для повного тестування. Документація розроблялася в паралель з тестуваннням. Можливо, якби студентів одразу поділити на проекти і спочатку робота була над документацією, а потім вже при об’єднанні з роботою програмістів і тестування було б на кращому рівні. Можливо, не всі зауваження є доречними на даному етапі роботи з майбутніми QA.
Посада: Junior Software Engineer - Testing
Місце роботи: DGN Games, Onseo
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Випуск: 27 серп. 2017
Олексій Шепель
Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов. До моменту вступу до Академії перебував у центрі зайнятості і відчайдушно шукав ту справу, не яка лише приносила б мені чудові заробітки, а й те що мені дійсно подобалося б. Мій вибір був зроблений на користь IT сфери, оскільки ця галузь за останні декілька років у нас в Україні почала не те що швидко розвиватись а пішла кілометровими кроками та й знайомі радили зайнятись саме цим. Потім переді мною стало питання де ж все таки здобути мені знання і навички необхідні для працевлаштування. Мені на очі потрапило оголошення вищевказаної Академії про новий набір на навчання, одразу ж зателефонував і мене запросили на співбесіду і згодом я почав навчання. ​У процесі навчання мені подобалось все без винятку, оскільки для мене відкривався зовсім невідомий мені світ програмування, і я ним захопився. Познайомився з безліччю цікавих людей, яких гордо називаю друзями та з якими подолав цей цікавий але важкий шлях у навчанні. Викладачі дуже кваліфіковані професіонали своєї справи. Мені дуже сподобалось відношення керівництва до англійської мови оскільки у сфері IT без неї нікуди, і завдяки тим же викладачам англійської, а саме Аллі Бобрук, Діані Манкевич та Віталіні Арсенюк я досяг необхідного рівню англійської який потрібний щоб твоє резюме розглянули рекрутери. Роботу знайшов ще коли навчався, на даний час працюю QA - enginner у компанії Pillar яка займається готельно-ресторанним бізнесом. Робота дуже подобається і я дуже радий що не помилився ні з вибором професії ні з місцем навчання. IT Academy ти залишишся в моєму серці назавджи. Дякую)
Посада: QA - engineer
Місце роботи: Pillar
Випуск: 27 серп. 2017
Вадим Кириленко
Випуск: 27 серп. 2017
Вадим Кириленко
До вступу до академії займався перекладами, викладав англійську та німецьку мови. Насправді, робота не приносила справжнього задоволення. Через недостатні знання шкільного курсу математики не пішов навчатися в технічний вуз, адже ще в школі мріяв про кар'єру, пов’язану з комп'ютерами. Коли значно зросла популярність айті-сфери, згадав про давню мрію. Знайомий, який на той час успішно влаштувався на роботу після закінчення ІТ-Академії, порадив мені піти туди навчатися, про що я не пошкодував. Декілька слів про навчання. Слід відмітити, що в ІТ-Акдемії досить багата і насичена навчальна програма. До речі, математика, якої я так боявся раніше, завдяки заняттям з Іриною Канєвою виявилася не такою вже і складною і досить цікавою наукою. Що стосується програмування, в основному, тут працюють викладачі-практики, які задають правильний напрямок для професійного розвитку, є індивідуальний підхід до студентів. Щодо мінусів, я б відмітив, що навчальна програма з програмування була часто досить неструктурованою, студенти іноді плутались в тому, що їм потрібно вчити. З іншої сторони, це спонукало їх до самостійного знаходження вирішення проблем. Тим паче помітно, що ІТ-Академія постійно розвивається і вдосконалюється. До кінця курсу не дійшов, в процесі навчання, за рекомендацією ІТ-Академії, мене запросили на стажування зі спеціальності QA в Вінницький офіс компанії EPAM. 3 місяці був на стажуванні, потім ще 2 місяці провів в очікуванні проекту і продовжував навчатися в компанії, і нарешті потрапив на позицію Junior Software Test Automation Engineer. Зараз продовжую працювати в компанії EPAM, вже в Київському офісі. Робота дуже цікава, потрібно постійно навчатись та професійно вдосконалюватись, що є великим плюсом. Вадим Кириленко, EPAM Systems, м. Київ, вул. Кудряшова 14 Б
Посада: Junior Software Test Automation Engineer
Місце роботи: EPAM Systems, м. Київ
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Випуск: 3 черв. 2017
Богдан Левицький
Ще задовго до вступу в ІТ-Академію, я знав, що професія, близька до ІТ - це моє. Вперше про академію почув коли навчався в ВНТУ і навіть була спроба вступити. Але почав навчання тільки через декілька років, коли остаточно рішив повязати своє життя саме з програмування. Однією із причин, сому обрав саме цю академію, було знання, що після успішного проходження курсу навчання, тебе гарантовано працевлаштують, але все таки є одна умова - "Успішно". Тому розслаблятись особливо не доводилось. Одним із важливих аспектів є самоосвіта і бажання вчитись, щоб досягти своєї мети. На роботу я влаштувався за декілька місяців до закінчення навчального року. На даний момент працюю Full stack девелопером в компанії Soft Generation, яка займається розробкою веб додатків, де щодня ставляться нові та цікаві задачі. І хоч програма навчання в ІТ-Академії по напрямку вебу розроблена на основі PHP, знання отримані тут, дозволили з легкістю перейти на розробку використовуючи Ruby on Rails. Тому погоджуюсь із словами одного з викладачів академії: "Не потрібно прив'язуватись до однієї мови програмування, потрібно знати принципи програмування", фраза може не дослівна, але суть та ж =).
Посада: Full stack developer
Місце роботи: RubyCon
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
Випуск: 3 черв. 2017
Володимир Колесник
До обучения я работал в сфере торговли! Я выбрал академию из-за относительно быстрого и интенсивного обучения ( по сравнению с другими курсами:) ) Мне понравилось интенсивное обучение, ты всегда в тонусе, преподаватели помогают и не дают сдаваться! Я нашел работу сразу после обучения! IOS Developer (Swift), EPAM System, SkyPark
Посада: IOS Developer (Swift)
Місце роботи: EPAM System
Випуск: 3 черв. 2017
Валерій Сватко
Випуск: 3 черв. 2017
Валерій Сватко
Я працював економістом в банку та бухгалтером на підприємстві - не сподобалось і не було перспективи розвитку, і тоді вирішив змінити свою долю і обрав Вінницьку ІТ-Академію. Вчився на програміста рік (травня 2016 - травень 2017). Я обрав цю професію, бо вона пов`язана з постійним розвитком та вдосконаленням. Можу впевнено сказати, що академія - кращий заклад в Вінниці з подібним напрямком навчання. Найбільше мені сподобалась правильна структурованість навчального процесу і відсутність непотрібних предметів(як в державних вузах). Роботу PHP developer я отримав ще до закінчення навчання, і зараз працюю в компанії Soft Generation. Раджу академію тим, хто готовий плідно працювати заради своєї мрії.
Посада: PHP developer
Місце роботи: Soft Generation
Випуск: 3 черв. 2017
Дмитро Бубновський
Випуск: 3 черв. 2017
Дмитро Бубновський
До вступу до академії працював в Польщі над системами автоматизації виробництва. Загалом робота мені подобалась але все ж чогось не вистачало, наприклад зарплатні, яка як для роботи за кордоном була не дуже висока. Обрав ITA тому що там були більш менш адекватні відгуки від реальних людей, в принципі після деяких комічних відгуків деяких осіб які так і не спромоглись довчитись до кінця вирішив що варто іди сюди. Коли почалось навчання з початку все давалось дуже легко, навчання в основному направлене на всіх, навіть тих хто не знайомий не те щоб з програмуванням, а взагалі з комп’ютерами, тому маючи певну технічну базу навчання давалось легко. Навіть часу вистачало на два курси, бо під час навчання на програміста взнав про відкриття курсів з вебдизайну і разом з ними конкурс на кращий малюнок з ІТ тематики, взяв участь в конкурсі і виграв знижку на навчання, чому б не скористатись?... Викладачі завжди відгукуються пояснюючи все незрозуміле, але щоб навчитись чогось потрібно постійно працювати над собою. Другий етап навчання це фактично вибір галузі в якій ви далі будете працювати, вибір мови програмування. Нічого не заважає вчити все і одразу (перший місяць так і відбувається) але для цього 24 години на добу малувато, особисто для мене було так. З того що пропонувалось вивчати на момент мого навчання це Java, Php, C# ну і разом з тим як базове для всіх HTML, CSS, JS. Особисто я обрав C# тому що з усіх мені сподобалось писати на цій мові більше всього і викладач все доступно пояснював і разом з цим ця мова дозволяє створювати десктопні програми без особливих зусиль. Навчання з C# підходило до свого логічного завершення у вигляді дипломного проекту і в цей час від викладачів отримали інформацію що на фірму набираються студенти на навчання з знаннями C#/.NET. Всі бажаючі отримали технічне завдання і виконавши його я потрапив спочатку на співбесіду, що само по собі цікавий процес який мені сподобався і я б пішов ще але поки що не маю потреби. Далі півроку навчання в компанії - і я отримав роботу і одразу цікавий проект. Основним мотивом закінчити навчання було те, що мені подобається ця сфера діяльності і те що я заплатив за навчання всю суму одразу. Також ви повинні розуміти що навчання саме собою, але потрібно витрачати весь вільний час щоб досягти успіху і іноді навіть більше. Не все одразу, особисто я витратив на навчання півтора роки (майже рік в академії і пів року в компанії) і зараз задоволений результатом. І як на мене зробити за рік з людини як програмування бачила тільки з далеку людину, яка здатна пройти співбесіду в ІТ компанії це величезний результат.
Посада: Jounior Sitecore/.NET Software Engineer
Місце роботи: EPAM Systems
Випуск: 3 черв. 2017
Михайло Басенко
Випуск: 3 черв. 2017
Михайло Басенко
Всім привіт ! Хочу трішки вмотивувати всіх, хто вирішив зв’язати своє життя з ІТ. В якийсь момент свого життя я вирішив змінити роботу, хоча вона мені в деякій мірі дуже подобалась. Не буду вдаватися в дрібниці, скажу тільки, що працював в державній службі. Так трапилось, що мої друзі – програмісти різного рівня. І, можливо, під їхнім впливом я вирішив обрати нову професію в ІТ. Багато читав на цю тему, складав для себе дорожні карти входження в цю сферу. І ось, пройшовши цей шлях, я чітко можу сказати – це реально! Чесно кажучи, довго йшов до цього вибору. По-перше: страх кардинально мінятися , по-друге: знання англійської мови були на рівні " I am Misha". )) Після роботи, обклавшись книгами та різноманітними online-курсами, я почав знайомитися з майбутнім. Записався на курси вивчення англійської мови. Але чесно кажучи – не вистачало самодисципліни, не було систематики, профіт був дуже маленьким… Тому вирішив піти іншим шляхом - записатися на offline –курси. Мій вибір впав на IT-Academy. Чому? Тут програма навчання, інтенсивний розклад занять передбачають максимальне поєднання теоретичних знань з практичною підготовкою. Тому, звільнившись з роботи, зразу же вступив в Академію, та з нетерпінням чекав на початок навчання. Почалася кропітка та важка праця. Чесно кажучи, було не легко, але одночасно цікаво та весело. Програма дуже насичена, кожного дня розглядали нові теми, поринали все глибше і глибше в програмування, теорія поєднувалася з практикою. Слід відзначити про вдале поєднання фундаментальних вибіркових дисциплін, знання яких актуальні та витребувані на ринку праці. Всі дисципліни орієнтовані саме на розробку — як з практичної так і з теоретичної точки зору. Ми вивчали майже всі можливі напрямки програмування , мови для веб девелопменту (PHP, JavaScript), верстку на HTML/CSS, бекенд на Java/C# і С++ та С. Зазначу, що мови вивчалися на основі реальних проектів. Усі викладачі, керівники проектів академії - професіонали, талановиті особистості. Багато цікавих, яскравих моментів можна привести в приклад: чого вартує можливість виступити зі своїми ідеями-проектами на дні кар'єри ProfitDay або поспілкуватись на English Club з цікавими людьми. Ось уже біля року працюю в компанії RubyCon LLC web розробником. Прийшлось перейти на нову мову програмування Ruby. Завдяки навикам програмування, яких я здобув під час навчання в IT-Academy не виникло проблем з опануванням нової мови за короткий термін. Щиро дякую Роману Мельнику за те, що він зумів в нашому місті створити такий заклад, який дозволяє на високому рівні опанувати мистецтво програмування. Дякую Академії та всьому викладацькому складу за уміння передати учням свої знання та навики, за те що, допомагаєте реалізовувати наші мрії.
Посада: web розробник
Місце роботи: RubyCon LLC
Випуск: 3 черв. 2017
Игорь Заступ
Випуск: 3 черв. 2017
Игорь Заступ
До академии, собственно как и во время, учился в ВНТУ по специальности "Информационные технологии". Всегда нравилась эта область науки, в университете моментами было даже очень интересно, но мне хотелось больше "реальных" и практических знаний. Винницкая IT-Академия открылась для меня посредством недлительного серфинга в дебрях интернета, понравилось что все детально расписано: расписание, дисциплины, технологии, что человек получит во время обучения и что получит по его завершению. Большим плюсом было еще то, что академия предлагала всего год на развитие, то есть год целенаправленного роста в ИТ сфере, ничего лишнего, никакой биологии и макроэкономики.. Само обучение очень интересное, интересные: дисциплины, подход, окружение, атмосфера. Первая его половина включала различные основы, довольно таки сильные и необходимые, завершающим этапом изучения которых было написание графического приложения/игры на языке Си/С++. Дальше пошла активная работа с различным технологиям, языками программирования, фреймворками, английский (английский был с самого начала), "живые" и интересные проекты, экскурсии по компаниям, ProfIT Day и многое другое. Большим плюсом было то, что все преподаватели были реальными разработчиками IT компаний, общение с которыми не заканчивалось на уроке, можно было спокойно задавать любые вопросы касательно айти сферы, советоваться, по сути каждый был для меня ментором. Были так же и трудности, куда без них, трудности в разработке, в различных настройках проектов, трудности это показатель роста, не стоит расстраиваться если у вас что-то не получается, попробуйте еще раз и еще раз, лучше изучите предметную область, попросите помощи у своего товарища или преподавателя и у вас все получится. Место для реализации приобретенных "талантов" нашел будучи в академии, на выпускном проекте. Не доделав все запланированные технические задания попал в h24/RIA. Очень нравится изобилие заданий и проектов с которыми сейчас приходится работать. Хочу сказать большое спасибо всему коллективу IT-Академии, всем людям с которыми мне довелось там познакомиться, было очень весело и познавательно)
Посада: junior web developer
Місце роботи: hotels24.ua
Показати ще ...

Компанії, де працюють наші випускники

  • {{slide.text}}

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com