Про нас

Важлива інформація про навчання разом з нами

Спробуємо вгадати:
власна квартира
чи навіть будинок?
ГАРНИЙ
автомобіль
закордонні
подорожі,
можливо
ДО ЕКЗОТИЧНИХ КРАЇН?
Забезпечене життя
для себе та близьких,
коли не доводиться думати про
гроші?
А, може, це свобода жити своїм життям? Самостійно керувати власним часом з можливістю працювати за зручним графіком без необхідності щодня їздити на роботу, але при цьому мати стабільно високий дохід?
Як щодо 40 000 - 60 000 грн
/в місяць?
з можливістю працювати за гнучким графіком та дистанційно? Ти думаєш, що в нашій країні такі умови можливі лише для керівників та власників бізнесу?

У нас хороша новина:
вже через рік-два-три так зможеш
заробляти і

ТИ . . .
Як?

Професія майбутнього

Сьогодні у тебе є реальна можливість поєднати гарний заробіток, гнучкий графік роботи та зручність дистанційної роботи. І це не фантомні схеми швидкого збагачення, які обіцяє численна банерна реклама. Віримо, що високого стабільного доходу можна досягти лише за допомогою власних зусиль.
Ми живемо в епоху, коли

ГОЛОВНИМ ДВИГУНОМ РОЗВИТКУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ Є ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ (IT).

  • Вони дозволяють досягти проривних результатів у традиційних галузях: виробництві та послугах;
  • Саме інформаційні технології повністю змінили і продовжують трансформувати індустрії зв`язку, розваг (книги, музика, фільми), банківських послуг;
  • а також такі традиційні бізнеси, як послуги таксі (Uber);
  • готелів (Airbnb);
  • навчання (Coursera).
Герої інформаційної епохи - це спеціалісти з інформаційних технологій. Вони знаходяться на передовій змін, вони придумали та продовжують розвивати Windows, iOS, Android, а також мільйони додатків до них, вони створюють соціальні мережі, сайти та бази даних.

Гарна новина для тебе: сьогодні таких спеціалістів не вистачає.

Інформаційні технології розвиваються дуже швидко і стають потрібними усюди, існуючі навчальні заклади просто не встигають готувати потрібну кількість.
Нестача спеціалістів означає, що зарплати на ринку стабільно зростають, і сягнули небачених для України значень: в середньому спеціалісти з інформаційних технологій сьогодні отримують 3-5 тис доларів у місяць, і при цьому роботодавці активно полюють на професіоналів.
Секрет таких високих зарплат не лише у дефіциті кадрів, а й у тому, що для ІТ-галузі кордони - не проблема. Ти можеш працювати вдома зі своєї квартири в Україні над замовленням клієнта зі США чи Німеччини і отримувати винагороду у доларах чи євро з рівнем оплати відповідно до світових стандартів.

Запрошуємо тебе приєднатися до світової інформаційної еліти та за короткий час стати професіоналом у сфері інформаційних технологій, щоб отримувати стабільно високий дохід,  працюючи в зручних умовах за гнучким графіком.

Що очікується від тебе

Програмування - це не так складно, як ти можеш уявляти. Безумовно, щоб стати хорошим програмістом, потрібен час та зусилля. Ризикнемо сказати, що крім часу та зусиль (та, зрозуміло, наявності простенького комп'ютера) не потрібно більше ні-чо-го.
Не потрібно бути сильним у математиці: навіть якщо у школі ти не любив математику, а твої оцінки не піднімались вище середнього рівня, ти зможеш стати чудовим програмістом.
Не потрібно знати, як влаштований комп'ютер чи бути досвіченим користувачем будь-яких програм. Достатньо часу на навчання та бажання займатися.
Гарні знання з математики, логіки, комп’ютера можуть пришвидшити темп навчання, але й без них кожен зможе досягти високого рівня професіоналізму у програмуванні завдяки інноваційному підходу до навчання Академії Програмування ІНТІТА.
Розпочинай навчатися вже зараз!

Коли мова йде про навчальний заклад, до думки приходять велика будівля з десятками навчальних приміщень, лекційні аудиторії, парти, записники, конспекти, викладачі, лекції, семінари. Така система освіти сформувалася ще у Стародавній Греції, і за кілька тисяч років майже не змінилася. Але зараз світ стоїть на порозі великої революції в освіті, яка назавжди змінить те, як ми навчаємося. Сьогодні технології зробили доступним те, що раніше могли дозволити собі лише одиниці, наймаючи персональних вчителів та репетиторів: персоналізоване навчання.

“Три кити” Академії ІНТІТА

Кит перший. Гнучкість та зручність.

Ти можеш самостійно будувати графік навчання, виходячи з власних потреб та цілей. Якщо ти хочеш закінчити навчання та почати працювати вже через рік, обирай інтенсивне навчання та займайся 6-8 годин в день. Якщо ти хочеш освоїти програмування поступово, не жертвуючи іншими важливими для тебе речами, ти можеш займатися ті ж 6-8 годин, але у тиждень.

Не потрібно відвідувати навчальний заклад, Академія з тобою всюди.
Навіть якщо ти у місці, де немає зв`язку та інтернету, ти можеш переглядати лекції в офлайн-режимі, а практичну частину зробити пізніше, коли зявиться доступ.

Кит другий.
Орієнтація на ринок.

Ми даємо тобі лише 100% необхідні знання. Ми поважаємо гуманітарні дисципліни та фундаментальні точні науки, які входять до складу обовязкових для вивчення у вишах, але переконані, що вони не є обовязковими для того, щоб стати професіоналом у сфері ІТ. Ми вважаємо, що кожен має вирішувати індивідуально, що вивчати та чим цікавитись за межами своєї професії.
У той же час у програмах вишів відсутні критичні для професійного успіху дисципліни, або ж вони викладаються недостатньо професійно (англійська мова для ІТ-спеціалістів, проектний менеджмент тощо).
Інформаційні технології - це дисципліна, яка змінюється кожного дня, програми вишів просто не встигають адаптуватися до такої швидкості змін. ІНТІТА слідкує за змінами щодня, і адаптує як навчальну програму, так і зміст окремих предметів за необхідністю миттєво. Ми завжди у пошуку нового матеріалу, який можна передати студентам академії.

Порівнюючи звичайний технічний виш та академію ІНТІТА, ти можеш думати про сімейний універсал та болід Формула-1. Перший підходить для широкого кола завдань, але він значно програє позашляховикам у прохідності, міні-венам у місткості, лімузинам - у комфорті, спoртивним автомобілям - у швидкості та керуванні. Другий сконструйовано лише заради максимальної швидкості та маневреності, жертвуючи усім іншим. І в результаті ми не зробимо з тебе універсально освічену людину, яка розбирається потрохи у всьому, ми підготуємо тебе професіоналом світового класу в області програмування.

Кит третій.
Результативність.

На відміну від традиційних закладів, ми навчаємо не задля оцінок. Ми працюємо індивідуально з кожним студентом, щоб досягти 100% засвоєння необхідних знань (ми даємо лише необхідні знання). Ми не обмежуємо тебе у часі, теоретично ти можеш навчатися як завгодно довго. Ми беремо на себе зобовязання навчити тебе програмуванню, незважаючи на те, які знання у тебе вже є. Єдиними передумовами для початку занять є бажання, час на навчання, наявність хоча б простенького комп’ютера та вміння читати та писати.

Починаючи з першого заняття, ти робитимеш завдання з реального світу програмування. Ближче до закінчення навчання ти будеш приймати участь у створенні реальних програмних продуктів для ринку.

Ми гарантуємо тобі стажування і 100% отримання пропозиції працевлаштування протягом 4-6-ти місяців після успішного завершення навчання. Так впевнено стверджувати нам дозволяє той факт, що усі наші випускники працюють тими на кого навчались - програмістами.

ІНТІТА.
переваги наочно:

Традиційне навчання

Необхідність відвідувати заняття у класі

Заняття за фіксованим графіком

Жорстко визначена навчальна програма, привязана до часових рамок (академічний рік)

Лекції та семінари, як основа навчального процесу (вивчення теорії)

Оцінки за якість засвоєних знань за певний час

Диплом про вищу освіту видається через 5-6 років за умови засвоєння великої кількості непрофільних знань (мова, історія, філософія тощо)

ІНТІТА

Навчання у себе вдома

Заняття за індивідуальним графіком

Можливість обирати предмети та термін навчання

Практичні заняття з першого дня навчання, створення реальних працюючих проектів

Оцінок немає, лише “знання засвоєні” чи “потрібно навчатися далі”

Лише практичні знання, які будуть потрібні тобі у роботі та житті: програмування, англійська мова, побудова карєри на ринку інформаційних технологій, основи життєвого успіху.

Переваги

Комфортна домашня атмосфера, економія часу та коштів на поїздки

Можливість підлаштувати графік навчання під власні потреби

Навчання в комфортному темпі за власним графіком, не обмежене часом

Отримання реального робочого досвіду вже протягом навчання, портфоліо готових робіт на момент закінчення навчання

Навчання до позитивного результату: до повного засвоєння необхідних знань

Весь час навчання витрачається на отримання корисних практичних знань, тому термін навчання скорочуються, а кількість практичних засвоєних знань більша, ніж у традиційних закладах.

Чи ви відрізняєтесь від інших?
Ми гарантуємо стажування і 100% отримання пропозиції працевлаштування протягом 4-6-ти місяців після успішного завершення навчання. Так впевнено стверджувати нам дозволяє той факт, що усі наші випускники працюють програмістами.
Скільки триває навчання? Як швидко я зможу почати заробляти?
Навчання не має фіксованого терміну і залежить виключно від темпу, який обереш ти. Ми рекомендуємо кожному студенту його індивідуальний темп, з урахуванням розуміння вже вивченого матеріалу. Якщо якась тема здалась тобі занадто складною ми рекомендуємо пройти її ще раз, оскільки подальше навчання передбачає розуміння попереднього матеріалу. Крім того, ти завжди можеш звернутись до викладача курса, якщо є якісь питання.
Чи отримаю я державний диплом про освіту?
Ми видаємо диплом після проходження курсу та сертифікат після проходження модуля власного зразка. Ми не видаємо дипломів державного зразка, наша ціль - забезпечити передумови для гарантованого працевлаштування слухачів.
Чому навчання коштує так дешево (дорого) у порівнянні з іншими курсами?
Вартість навчання економічно обгрунтована і буде тобою відроблена менше, ніж за рік роботи на позиції програміста-початківця.
Чому онлайн навчання коштує дорожче у порівнянні з офлайн навчанням?
При онлайн навчанні ми використовуємо персоналізований підхід до кожного студента, що вимагає більшої уваги викладачів, аніж при навчанні груп.
У мене зараз немає необхідних коштів, чи можу я навчатися у кредит?
Так, ми пропонуємо гнучкий підхід в оплаті за навчання - можливе кредитування навчання на 2-3 роки, що дозволить тобі виплачувати основну суму вже після працевлаштування.
Чи маю я укладати договір на навчання?
Договір уладається лише при оформленні кредиту на навчання.
Я чув від знайомого, що він освоїв програмування самотужки, це можливо?
Так, на ринку багато “програмістів-самоучок”, але вони, як правило, пройшли довгий шлях (як правило більше 5 років) для того, щоб навчитись програмуванню, ми - один із ефективних варіантів стати кваліфікованим програмістом за короткий час.
У мене у школі було погано з математикою / я давно не займався математикою. Це може завадити мені навчитися програмуванню?
Математика допомагає краще розвинути логічне мислення і знання елементарної математики необхідні обов’язково, проте, не математичне, а логічне мислення визначає наскільки гарний програміст і тільки невеликий відсоток гарних математиків стають професійними програмістами. Необхідні для тебе, яка для майбутнього програміста, знання по математиці включені у всі основні курси, які ми пропонуємо до вивчення.
Мені 34 роки, чи можу я зараз розпочати навчання?
Верхньої вікової межі для того, щоб вивчати програмування - немає, люди і старшого віку розпочинали і досягали гарних результатів. Життєвий досвід людям старшого віку дозволяє ефективніше побудувати навчальний процес і швидше кар’єрно зростати.
Я чув думку, що професія програміста технічна, а я - людина творча. Чи підійде програмування мені?
Програмування - це і є творчість, варто спробувати, щоб зрозуміти чи це твоє покликання.

Про нас. INTITA - ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Хочеш стати висококласним спеціалістом? Приймай вірне рішення - навчайся разом з нами! Ми працюємо на результат!

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, введи свою електронну пошту нижче. На дану електронну пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю. Термін дії посилання 30 хв.

тел. моб: +38 067 431 74 24
тел. моб: +38 073 209 97 43

ел. пошта: info@intita.com